andreas.jessen75 is available (online) - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 12:05 pm ✥

✥ Yesterday at 10:26 pm ✥

✥ Yesterday at 8:26 pm ✥

✥ Yesterday at 12:53 pm ✥

✥ Yesterday at 9:32 am ✥

✥ Kedd Júl. 17, 2018 9:17 pm ✥

✥ Kedd Júl. 17, 2018 8:25 pm ✥

✥ Kedd Júl. 17, 2018 6:33 pm ✥

✥ Kedd Júl. 17, 2018 2:57 pm ✥

Párizs lakói

andreas.jessen75 is available (online)

Témanyitás ✥ andreas.jessen75 is available (online) •• Szer. Jún. 20, 2018 7:11 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

First topic message reminder :

Andreas Jessen
TODAY
SZÖVEG
SZÖVEG SZÖVEG HELYE,
SZÖVEG SZÖVEG HELYE, SZÖVEGECSKE SZÖVEGECSKE

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

SzerzőÜzenet

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Csüt. Jún. 21, 2018 6:27 pm

Janine
TODAY
Udvarolsz, Dr. Jess? Embarassed .
Valami mégis mellette tartott még Cora után is..
Nem tudom. Nála egyáltalán nem számítottam rá és tessék. Azóta igyekszem óvatosabb lenni. Ezért forszírozom a témát...Én csak, nem akarok többé bűnbánó arcra hazaérni, ahol is ilyen hírek fogadnak... 

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Csüt. Jún. 21, 2018 6:34 pm

Andreas Jessen
TODAY
Az elmúlt hetekben mást sem igen csináltam. Szerencsére többnyire eredménnyel.
Lehet. Után. Nem alatta. A megcsalás alapvetően egyedülállóságában bizonytalan személyiségre utal, aki azért nem szakít a párjával, mert nem szeretne egyedül maradni, annak ellenére, hogy a monogámiát sem tudja biztosítani.
Szerintem én elég sokáig mostam a saját zoknimat ahhoz, hogy ilyesféle gondokkal ne küzdjek.
Ne aggódjon ennyit, Duval kisasszony. A végén több ránca lesz, mint az aggastyánnak az ágyában. Csúnya volna, bár biztos vagyok benne, hogy a ráncaid bájához is hozzá tudnék szokni. Lehet, hogy prominensebbek lennének a szeplőid.

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Csüt. Jún. 21, 2018 6:59 pm

Janine
TODAY
Tagadhatatlan, hogy neked mindenre képes lennék igent mondani. Wink
Ne érts félre, nem azt pedzegettem, hogy megcsaltad Corát. Tudom, hogy nem vagy ilyen. Csak kicsit...jó, bolond vagyok. Nevezzünk bolondnak.
Hol látsz te ráncos aggastyánt az ágyamban? Surprised Csúnya volna? Vigyázz Dr. Jess, olyan dzsungelbe lépsz amiből nem lesz egyszerű kijutni. Szóval már csúnyának fogsz tartani tíz év múlva??? Surprised  

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Csüt. Jún. 21, 2018 7:13 pm

Andreas Jessen
TODAY
Eddig is bolondnak neveztünk téged, de a bolondságod inkább másban nyilvánult meg. Ne temesd a kapcsolatunkat három hét után. Wink  Jók vagyunk?
Tíz év múlva alogha leszel még ráncos. Húsz múlva igen. És csúnya lesz. De szeretni fogom a csúnyaságod, főleg, mert húsz év múlva szemüveg nélkül már vajmi keveset fogok látni. Élő filter, talán…?

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Szomb. Jún. 23, 2018 7:32 pm

Janine
TODAY
Nem akarom temetni. Nem akarok nem veled lenni. Csak nem akarom, hogy kettőnk között álljon. 
Még szeretném azért látni az elismerő pillantásaidat..addig nem gondolok a tükörképemre. És amíg úgy nézel rám, ahogy szoktál, nem aggódnék a ráncaim, a súlyom vagy egyebeim miatt. Razz
Szeretnék hazamenni hozzád.   

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Szomb. Jún. 23, 2018 7:56 pm

Andreas Jessen
TODAY
Kettőnk között legfeljebb Beau áll, bár továbbra sem tudom, melyikünkkel szemben. Még mindig rémálmaim vannak arról, mikor kiszolgáltatott helyzetben berontott hozzánk.
Amikor megtanítottam ajtót nyitni, erre a negatívumra nem gondoltam.
Ha bármikor aggódni kezdenél bármi miatt, mikor távol vagy, csak szólj, és küldök egy elismerő pillantást kamerán keresztül.
Máris haza szeretnél jönni? Hol az élvezet, az ambíció? A finom svájci csokim?

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Szomb. Jún. 23, 2018 8:03 pm

Janine
TODAY
Én sem tudom, hogy most ő melyikünk oldalán is áll egészen pontosan. Pedig igyekszem ám azon, hogy ne szenvedjen hiányt. De azért jobb szeretlek téged az ágyban tudni. ,)  
Ezidáig sosem fordult elő ilyesmi? O.O.
A kamera is jobb mint a semmi. Végül is. Ahh na szépen vagyunk, a csoki a lényeg mi? Egyébként ettél már itteni csokit? Úgy értem..van kedvenced?   

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Szomb. Jún. 23, 2018 8:38 pm

Andreas Jessen
TODAY
Még senkivel sem szexeltem abban az ágyban, mióta Beau megvan. Szűz volt a szeme. Le kellett ülnöm vele beszélni a méhekről és a virágokról, majd közölni, hogy neki már nincsenek is golyói. Nehéz beszélgetés volt.
Bármilyen mesésen romantikus is lenne, ha megjelennék a hotelednél, nem olyan egyszerű beutazni. Ráadásul félő, hogy hamar kirúgatásra ítélnélek, ha be találom törni a főnököd orrát.
Még nem ettem, ezért szeretnék. Bár azt hiszem, a legjobban olyan formában szeretném, mint a tiéd. Párizsban van egy csokoládémester, aki teljesen pontos replikát készít egy ember testéről, csokiból. Aktot is. Csak úgy mondom.

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Szomb. Jún. 23, 2018 9:29 pm

Janine
TODAY
Megható, hogy szűzi ágyba fektettél. :DD Szegény, lehet nem is rád vagy rám haragszik, hanem nem ismerheti meg az élményt. A csini szukák neki..nem csini szukák. :/ 
A meglepődés enyhe szó lenne arra, ha meglátnálak itt. Hmm, miért akarod betörni az orrát?
Ez célzás lenne karácsonyi ajándéknak?   

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Szomb. Jún. 23, 2018 9:44 pm

Andreas Jessen
TODAY
Igen. Sosem fogja megérteni, milyen messzire vágyódni egy szép szőke... Agárral. Bár tegnap megijedt egy katicától, tehát nem feltétlenül örökítendő génekkel áldották meg.
Még semmiért, de könnyen elintézheti. A lehetőség megvan, inkább nem kockáztatnék, és várlak majd a reptéren.
A születésnapom előbb lesz. Így vagy úgy, nem hiszem, hogy túl maradandó emlék volna… És el kellene dugnunk Beau elől. Segítesz majd megenni magad?

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Vas. Jún. 24, 2018 12:57 am

Janine
TODAY
Szegény Ő, akkor milyen megoldást javasolsz? Ha bezárkózunk előle, lehet az is rosszul fog neki esni. Dee lehet magától is megun minket. Surprised Vagy önmegtartóztatás? Beau pedig, nos, lehet nem a hősi genetika hordozója.  
Valóban jobb volna elkerülni az ilyesmit. Van egy sajátos..stílusa. Nekem a reptér is tökéletes lesz. Smile
El is lehet tenni emlékbe. Csak ne az irodádba álljon átlátszó csomagolásban. Ha arról van szó, segítek, bár kétlem, hogy ne birkóznál meg egy kicsi csoki énnel. Razz   

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Vas. Jún. 24, 2018 12:37 pm

Andreas Jessen
TODAY
Azután is hideg fürdőt kellett vennem, hogy megláttam az ajtódat a lépcsőn lemenet. Előbb töröm össze a kutyám lelkét, minthogy bármit is megtartóztassak.
Pedig az volna az igazi biztosíték, nem gondolod? Semmi sem kiáltja úgy, hogy megőrülök a barátnőmért és/vagy hogy a barátnőm őrült, mint egy életnagyságú, meztelen csokoládészobor róla a recepció kellős közepén.
Ha visszajössz, eljöhetnél az irodámban is. Meg szeretted volna nézni, és kiválaszthatod a szobrod helyét is.

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Vas. Jún. 24, 2018 2:55 pm

Janine
TODAY
Már csak 13 nap és nem kell hideg fürdőt venned. I love you  
Nem is tudom melyikünket gondolnák őrültebbnek. Téged, amiért kiállítod oda, vagy engem amiért megcsináltattam. És én kicsibe gondoltam. Az asztalodra. :DD Úgy akár nevezheted egy nem létező szobor reprodukciójának is.
És még most is szeretném megnézni. Csak tedd magad szabaddá. Egy időre. Razz  

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Vas. Jún. 24, 2018 8:20 pm

Andreas Jessen
TODAY
Ez a tizenhárom nap nem hangzik olyannak, amihez odabiggyesztheted, „csak”. Főleg, ha erről van szó. Rólad. Meg a lábaidról.
Azt hiszem, jelentősen megnőne azon apukák száma, akik hirtelen ráérnének elkísérni a gyerkőcüket.
Ó, mindenképpen műalkotásnak nevezném! Lehetnél a Párizsi Vénusz. Mit szólsz?
Mármint, szabaddá általában, vagy szabaddá az irodában?

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Vas. Jún. 24, 2018 8:28 pm

Janine
TODAY
Kinek a pohara félig üres vagy félig teli? Én abban mérem, hogy a napok mennek és egyre közelebb a hazamenetel. És 13 nap múlva mindenre lesz idő. :3  
Ebben az esetben én nem járhatnék be, a végén nem a szobrot csodálgatnák. :/ Vénusz. Hmm és imádkoznál hozzám? Razz
Ó, nekem az irodai szabadidő is tökéletes. De ha egyébként is szabad vagy, még jobb.  

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Hétf. Jún. 25, 2018 11:37 am

Andreas Jessen
TODAY
A pohár mindig tele van. Ha mást nem, levegővel. Két hét hosszú idő, hát még akkor, ha nem küldesz jakuzzis képeket-
Vagy fej nélküli lenne, mint az a Niké szobor. Egyébként ha tudásom nem csal, a Vénusz szobrok termékenységistennőket ábrázolnak. Van pár termékenységi rítus, ami egészen érdekfeszítő, nem gondolod?
Szabad vagyok. Mármint, most vannak a selejtezők a FIFA-ra, de egyébként teljesen szabad vagyok. Nézel velem focit?

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Hétf. Jún. 25, 2018 4:38 pm

Janine
TODAY
Maradjon is így. Tudom, hogy hosszú. Nekem pláne, viszketek ezektől a hivatalos eseményektől. Ráadásul őfelsége rám is parancsolt, hogy nehogy valami szajhás ruhában jelenjek meg. -.-
Nem igazán érzem magam egy termékenységi istennő alkatnak. :DD És milyen rítusra gondolsz egész pontosan?
Nem pont focira gondoltam. Semmit nem tudok róla azon túl, hogy gólt kell rúgni. :DD Majd megleplek. Wink   

made by Pandora
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
141
● ● Reag szám :
112
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) •• Szer. Jún. 27, 2018 12:35 pm

Andreas Jessen
TODAY
Szajhás ruhában? És előlem hol dugdostad őket?
Majd hosszas bemutatót tartok, ha hazaérsz ; ) PowerPointtal, meg minden.
Attól még nézhetsz velem focit, hogy nem érted. Sokszor úgy tűnik, a bírók sem tudják, mi fán terem. Ugye mondtam már, hogy nem kifejezetten rajongok a meglepetésekért…? Bár tőled talán elviselem. Ha nem akarsz molinóval meg trombitával felszerelkezve előugrani az egyik sarokból, hogy szívrohamot kapjak.

made by Pandora
Egészségügy
● ● Posztok száma :
204
● ● Reag szám :
160
● ● karakter arca :
Nikolaj Coster-Waldau

Témanyitás ✥ Re: andreas.jessen75 is available (online) ••

Ajánlott tartalom
✥ ✥