Kapcsolatkeresõ
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Yesterday at 10:06 pm ✥

✥ Yesterday at 9:08 pm ✥

✥ Yesterday at 7:01 pm ✥

✥ Yesterday at 6:21 pm ✥

✥ Hétf. Aug. 13, 2018 9:11 pm ✥

✥ Hétf. Aug. 13, 2018 9:05 pm ✥

✥ Hétf. Aug. 13, 2018 8:29 pm ✥

✥ Vas. Aug. 12, 2018 10:59 pm ✥

✥ Vas. Aug. 12, 2018 9:24 pm ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Júl. 14, 2018 5:21 pm

Kapcsolatkeresõ
Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2251
● ● Reag szám :
1467
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 17, 2018 9:17 pm

Üdvözletem Mindeninek!

Szívesen plotolnék bárkivel az alábbi témakörökben:

- a párizsi Lafaniel Árvaházban nőttem fel.Pár hetes koromtól itt nevelkedtem. Innen lehet esetleg ismeretség. Akár éveken át tartó barátság, de lehettél csak átmenetileg, egy időre a hely lakója, bármi szóba jöhet.

- a házasságomat követően két évig Marseille-ben éltünk a férjemmel.Pierre, a fiunk születése után költöztünk vissza Párizsba. Tehát olyan 2010-ig Marseille-ben éltem.

-fodrász a mesterségem címere. Lehetsz a vendégem. Új vagy akár régi. Ez esetben azért legyen alapja annak, hogy ismerjük egymást, ne arról szóljon egy-egy reag, hogy milyen stílusban vágom a hajad. Very Happy Szívesen ötletelek is ebben a plotban.

-végül de nem utolsó sorban tervezem meghirdetni Norman Chamfort-ot, a sógoromat. Ha valaki olvasta az előtörténetem, és esetleg megtetszett neki a kapcsolatunk, ez esetben is kereshető vagyok, mert akkor nem írom ki külön.Ezzel a plottal kapcsolatosan üzenetben szívesen adok bővebb felvilágosítást.

Keressetek bátran!
Keresk. és szolg.
● ● Posztok száma :
3
● ● Reag szám :
0
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
Elizabeth Olsen

Kapcsolatkeresõ
Second Chance frpg
1 / 1 oldal