Kölyök
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Yesterday at 1:03 pm ✥

✥ Pént. Okt. 19, 2018 4:31 pm ✥

✥ Csüt. Okt. 18, 2018 6:31 pm ✥

✥ Csüt. Okt. 18, 2018 2:45 pm ✥

✥ Szer. Okt. 17, 2018 9:15 pm ✥

✥ Szer. Okt. 17, 2018 8:40 pm ✥

✥ Kedd Okt. 16, 2018 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ Kölyök •• Szomb. Júl. 14, 2018 10:13 pm

SzabadFoglaltElkelt

Nathan Dagwood

» Karakter arca:
Jack Stanton vagy William Franklyn-Miller
attól függően, hogy hány évesnek szeretnéd
» Csoport:
Oktatás
» Életkor:
9-11
» Foglalkozás:
Diák

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Soha nem felejtem el a pillanatot, amikor ott, a kórházban felém indultál. Fogalmad sem volt, miért hoztak ide a szüleid, de a bátyád vagyok. Vagyis valaki, aki a bátyád testében ragadt. Már akkor és ott érezted, hogy valami megváltozott? Hogy nem az néz rád vissza azokból a szemekből, akit ismersz? Azért voltál olyan bizonytalan vagy egyszerűen csak különös volt, hogy fiatal életed nagy részében alig láttál a kóma miatt?
Talán egyszer majd elmondod, ha emlékszel még rá. Hiszen öt év eltelt az a nap óta, régen volt, igaz kishaver? Mostanság inkább azzal múlatod az időt, hogy az idegeimre mész, ahogy jó kis öccsnek szokás. Persze nem szándékosan, de állandóan a nyomomban vagy. A hatalmas fantáziád talán, ami arra késztet. Mindig felbukkansz.
Érzed, hogy nincs rendben valami? Vagy egyszerűen csak tartozni akarsz valahova? Valahova... biztonságba? Ha már Philip - vagyis apa - közelében veszélyes rossz napokon, inkább felém húzol? Te is jól tudod, hogy ő nem fogja vissza a kezét, ha iszik. Próbálok rád vigyázni, de nem lehetek mindig ott és te sem lehetsz állandóan a nyomomban.

Csak egyszer nehogy túl sokáig kövess. Nehogy túl sokat láss. Nehogy éjszaka járj a szobám felé és végignézd, ahogy izzadtan nyöszörgök az ágyamban egy bizonyos Ed nevét motyogva.
Nem kellene ott legyél azok között, akik majd egy nap megtudják, én, nem én vagyok.

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Csak az itt leírtakhoz ragaszkodnék, minden mást rád bízok. Hozz olyan srácot, amilyet szeretnél, a PB-ről is alkudozhatunk. Lehet zselézett hajú nagymenő, vagy jól fésült visszafogott fiú, aki csak otthon engedi el magát igazán. Felőlem aztán bonyolíthatod az életét valami betegséggel is vagy adhatsz neki amennyire lehet, boldog gyerekkort. Minden rajtad áll, előtte még az élet, amit te alakítasz.

Ha megérkeztél, dobj kérlek egy üzenetet  Smile

Középisk.
● ● Posztok száma :
152
● ● Reag szám :
140
● ● karakter arca :
Cameron Monaghan

Kölyök
Second Chance frpg
1 / 1 oldal