grumpy work partner ♥
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Today at 1:30 pm ✥
✥ Yesterday at 11:06 pm ✥
✥ Yesterday at 11:04 pm ✥

Témanyitás ✥ grumpy work partner ♥ •• Pént. Júl. 20, 2018 9:07 am

SzabadRegisztráltElkelt

something french maybe?

» Karakter arca:
Matthew Daddario or Dominic Sherwood esetleg Will Tudor - Jamie Campbell Bower
» Csoport:
média, művészet
» Életkor:
25-30
» Foglalkozás:
színész

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz: A baleset óta szinte szüntelenül egy másik életre vágytam. A színművészet pedig mindig is közel állt a szívemhez gyerekként többször jártunk színházba a családommal és mindennél jobban megragadott a világa. Persze volt, hogy egyszer-kétszer én magam is színdarabokban nyitogattam a szárnyaimat, de idővel többet akartam. A filmvászon, a televízió képernyője volt, ami megfogott. Miután Bostonba költöztem és komolyan elkezdtem fókuszálni a felépülésemre, amit a nagynéném miatt csináltam végig, folyton a szemem előtt lebegett a lehetőség, hogy most megpróbálhatom. Megannyi elutasítással szembesültem, már majdnem feladtam az álmaimat arra, hogy valaha is színésznőként élhessek, amikor végre sikerült megkaparintanom egy meghallgatást. Emlékszem visszahívtak, hogy teszteljék mennyire passzolnak a főszereplők. Akkor még nem tudtam, hogy te vagy a főszereplő. Jól lehurrogtalak, amiért belém jöttél. Eléggé feszült voltam, hiszen ezen állt vagy bukott az egész helyzet. A te szereped már biztos volt, hiszen megannyi projekt van már a hátad mögött egy igazán elismert és befutott színésznek számítasz. Amikor megláttam, hogy veled kell eljátszanom a jelenetet egy pillanatra lefagytam. Nehezemre esett igazodni a helyzethez, hiszen annyi érzés kavargott bennem. Még mindig bosszús voltam, amiért belém jöttél. De aztán szépen leülepedett, hogy kit is osztottam ki és, hogy akármennyire is voltál ellenszenves el kellett játszanom, hogy odáig vagyok érted. Sikerült. Együtt dolgozunk egy közös sorozaton, továbbra is bőszen szívjuk egymás vérét, habár be kell vallanom egy kicsit talán kedvellek. Azonban az ügynökeink külön kérték, hogy ne mutatkozzunk túlságosan sokat együtt és tartsuk meg a távolságot, hiszen ha a főszereplő férfi szingli, akkor megannyi fiatal tiniszívet tudnak megbolondítani. Talán ezért is döntöttem úgy, hogy most a forgatási szünetben nem nyaralni megyek, hanem megteszem azt, amit már évekkel ezelőtt kellett volna. Visszajövök a családi fészekbe. De arról mit sem sejtek, hogy neked itt rokonaid vannak, akiket meglátogatsz. Megismételjük az első találkozásunk édes-keserű emlékét, vagy elkerüljük egymást? Minden rajtad áll.

A play by nagyon szeretném, ha a fenti opciók közül lenne valamelyik elsősorban legjobban Matt Daddario-nak örülnék.  woo A név teljesen alkuképes.  Az életét nagyon szívesen segítek kiszínezni, de szeretném ha a magadénak érezhetnéd a karaktert ezért igyekeztem nem túl sok mindent megkötni vele kapcsolatban. Embarassed A lényeg, hogy gyere hamar! Kérdések esetén csak egy üzenetnyire vagyok.   

if your wings are broken borrow mine 'til yours can open, too 'cause I'm gonna stand by you even if we're breaking down, we can find a way to break through Even if we can't find heaven, I'll walk through Hell with you Love, you're not alone, 'cause I'm gonna stand by you
● ● Posztok száma :
18
● ● Reag szám :
12
● ● Keresem :
i need him now
● ● karakter arca :
● katherine grace mcnamara

grumpy work partner ♥
Second Chance frpg
1 / 1 oldal