Big G
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Big G EmptySzer. Aug. 22, 2018 7:02 pm
Bejegyzés ideje



Fagyasztott hirdető


SzabadFoglaltElkelt

Gaspard  (Big G) Galland



» Karakter arca:
Dougie Poynter
» Csoport:
Törvéneyen kívüli
» Életkor:
31
» Foglalkozás:
Bármi alvilági

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
A bátyám vagy, az egyetlen ember aki a családunkból megmaradt. Vagyis nem teljesen, hiszen apánk valahol él Franciaországban a cuki kis családjával, de egyikünket sem érdekeli mi van vele. Anyánk halála után engem apánkhoz vittek, de megszöktem tőle és hozzád menekültem, 13 éves voltam. Próbáltál távol tartani az üzletedtől, csak fél szavakból tudtam csupán, hogy mivel foglalkozol. Mindig jó viszonyt ápoltunk, a magad módján gondoskodtál rólam. Bárkit képes lennél kiiktatni aki a csöpp kis húgoddal baszakodik. Körülbelül három évet éltem az oltalmad alatt, amíg téged el nem fogtak és be nem zártak. Lassan tíz éve már, hogy börtönben kellene lenned, viszont nem vagy. Alessia, segített neked abban, hogy megszökj, mert tervei vannak veled. Tudod, bár téged elfogtak, de a neved, a tetteid, szellemként maradtak az alvilág emberei között. Alessia üzletet akar kötni veled, ezért néhány éve már a szökést tervezitek, úgy tűnik végre sikerrel.  Én erről még semmit nem tudok, íggy érthető hogy nagy lesz a megelepetés, ha bekopogsz az ajtómon. Vajon büszke leszel rám? Vagy haragudni fogsz, az ügyeim miatt? Tolvajlás, gyújtogatás, dílerkedés, most pedig Alessia szolgálatában állni, és ha mindez nem lenne elég, még egy zsaru pasi. Nagyon dühös leszel?  Nem tudom a börtön mennyit változtatott rajtad, milyen ember vagy most. Ahogyan azt sem tudom hogyan fogunk viszonyulni egymáshoz. Felnőttem, megálltam a saját lábamon, de nagy szükségem van egy oltalmazóra, egy mesterre. Gyere, toppanj be az életembe és legyen olyan minden mint régen.

// nem szeretném megkötni az alkotó kezét, néhány apróságot leszámítva mindenben szabad kezet kap. A PB csak javaslat, változtatható, de kérlek ne nyálas, szépfiút válassz neki, az nem illene a kaliberéhez. A kor, a kapcsolatunk milyensége és a csoport kötött. Bővebb információt tőlem, Alessiától és Timothytól kaphatsz. Bármilyen kérdésed van, nyugodtan írj nekünk *-* Azt, hogy milyen üzlet köttetik Aless és Big G. között szintén megbeszélést igényel, Aless válaszol minden kérdésedre, és természetesen én is. SZóval, gyere mert nagyon várunk, kellenek az erős, vakmerő férfiak az oldalra, és az én életembe is. Várlak *-*//.

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-