A feleségem
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A feleségem  EmptyKedd Aug. 28, 2018 9:53 am
Bejegyzés ideje



archivált hirdetés


SzabadFoglaltElkelt

Charlotte Anne Jane



» Karakter arca:
Adria Arjona
» Csoport:
Választható
» Életkor:
28-33 év
» Foglalkozás:
Választható

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
A feleségem vagy, vagyis csak voltál. Illetve még mindig az vagy, hiszen nem váltunk el. Vagy már elintézted a papírokat az ügyvéddel?
(Elintézve Lulu tudta nélkül)
Külön élünk, valahogy hiába rágtad a fülem, hogy agyjak alább a munkámból, mert egyszer úgy járok, mint apám… Megéri ez miatt veszekedni, mikor úgyis tudod, hogy hajt a vérem? Mikor nem tudok ellenállni? Ki kell hoznom a bent rekedteket és oltanom a lángokat. Sokszor mondtad már, hogy a fiúnknak apa is kell, szüksége van rám.
Azt hiszed, hogy nem vagyok vele tisztában? Azt hiszed, hogy arra megyek, hogy apa nélkül maradjon a srácunk? Már hét éves nagyfiú és igaz, hogy nem voltam ott a szülinapi buliján, mert riasztottak minket... de megkapta az ajándékot nem? Odaadtad neki nem? Megígértem neki, hogy a következő edzésén ott leszek neki. Hiszen remekül
baseball-ozik. Láttam az egyik meccsét, igaz csak 10 percet, mert mennem kellett. Tudom, hogy sosem vagyok ott ha szükségetek van rám, Alex már megmondta a tutit ezzel kapcsolatban. Én mindig másoknak segítek, minthogy neki segítenék az edzésen, vagy épp otthon. És milyen igaza van. Megtudjuk ezt nyugodt körülmények között beszélni, vagy megint csak a kiakadásig megy a dolog? Vagy megint csak addig jutunk el ahol a part szakad?


Minden más információt PM-ben közlők, lehet egyezkedni, lehet PB-t változtatni, a név kötött. Lehetsz a rendőrség tagja, vagy épp orvos, esetleg nagy festő. Nincs megszabva, határ a csillagos ég. Légy kreatív, de akár segíthetek én is.
Én nagyon várlak és szerintem Nooriya is.
 

Louis Timothée Chalamet
Louis Timothée Chalamet
Civilek
● ●
● ● Posztok száma :
62
● ● Avatar alany :
Joseph Morgan
● ● :
A feleségem  Tumblr_inline_mg0k4nquw01rcwk6r
A feleségem  Tumblr_ndjyx22s6R1qcju3uo3_250

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Drága feleségem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-