kollegina
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● kollegina EmptyKedd Szept. 11, 2018 8:04 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Yvonne Larsson(?)



» Karakter arca:
Evelyne Brochu
» Csoport:
tudomány embere
» Életkor:
29-32
» Foglalkozás:
immunológus(?)

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Pár héttel ezelőtt kerültél át abba a kutatóintézetbe, ahol jelenleg én is gályázom. Bevallom, eleinte a szőke üstököd látványától elfogott a sztereotípia… De nem vagy evolúciós zsákutca, sőt.
Első napodon kis híján az ujjadra csaptam az ajtót, ám csak egy apró darab tört le a körmödből, és nagy meglepetésemre nem jött rád hisztiroham, szóval ott helyben felírtam volna egy mezei pirospontot neked… Persze mindez hab a tortán.
Rettentő precíz vagy, a munkabírásod már-már számomra is irigyelnivaló, amellett, ami az újoncokat (és úgy alapjában véve az embereket) illeti – ahogy láttam, neked sokkal több türelem és megértés adatott hozzájuk, mint mondjuk szerény személyemben. Bár azt nem mondanám, hogy egyszer sem csúszott még ki a szádon szarkasztikus megjegyzés az irányukba, mert lássuk be, nehezen lehet megállni...
Párszor lógtunk együtt ezidáig: az intézet egy esti előadására hívtalak el, és a következő alkalommal héliumot szívtunk munkaidő után, a női öltözőben. Azt hiszem, a perceken át tartó röhögőgörcs, meg a takarítónő megnyúlt arca oldott rajtunk valamelyest, legalábbis az ebédidőben felmerülő témáink is egyre kevésbé korlátozódnak csupán tudományra és kísérletekre.

A név és a foglalkozás is ötlet, a play by sajnosnemsajnos nem alkuképes, de hé, rengeteg szupi közös gif vanpirulo
A nő múltja és egyéb részletek a megalkotóra bízva - viszont innen szeretném tovább vinni kettejüket, olykor amolyan 'túl a barátságon' szállal, korántsem elköteleződéses avagy cukormázas bevonattal. Épp csak olyannal, hogy ne értsék, és jó ideig ne beszéljenek róla; igazából egy, már régóta tartó párkapcsolatot tudok elképzelni Yv részéről a háttérben, amit serényen titkol, hogy aztán kitudódva baromira megromolhasson miatta a munkakapcsolatuk is Latoyával, et cetera...  popcorn
Bárminemű ötletet, plusz-mínuszt megtárgyalunk majd üziben, gyereee!

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-