A szomszéd fiú
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:42 am ✥

✥ Today at 7:39 am ✥

✥ Yesterday at 1:52 pm ✥

✥ Yesterday at 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:09 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 9:34 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 4:00 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ A szomszéd fiú •• Szomb. Szept. 15, 2018 8:57 am

SzabadFoglaltElkelt

keresett karaktered neve

» Karakter arca:
Woo Do Hwan
» Csoport:
Törvényen kivüli vagy Oktatás
» Életkor:
19 év
» Foglalkozás:
Triád bérgyilkos

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Te vagy a fiatal szomszéd srác, akit jegyesem bírósági ügye után 10 nappal később ismertem meg. A közös kapcsolatunk akkor kezdődött, s jelenleg is tart. Emlékszem még, hogy azon nehéz időszakon te vezettél át, s lested minden kívánságom. Aranyosnak találtalak, s valamiért kezdtél éket verni közém és jegyesem közé. Sokáig hordtam azt a vacak gyűrűt, de aztán egyik nap képessé váltam levenni magamról, s elengedni a volt jegyesem. Ebben közrejátszik az, hogy a börtönben elég kemény lehet az élet, hiszen ki volt gyúrva és tetoválásai lettek, egyszerűen megrémültem tőle. Majd nem tudni miért, de sok évnyi várakozás után egyik este lefeküdtünk egymással. Némi kétely volt bennem, de marhára nem érdekelt, mert egy szerethető alak vagy. A sors valami fura játékot űzött velem, hogy pár héttel később lebuktál előttem, hogy valójában egy maffia szervezet bérgyilkosa vagy. Megrémisztettél, de aztán túltettem magam felette. Szükségem van valakire, aki támogat, mert a Pizzériám, az én becses álmomnak továbbra is élnie kell. Inkább szemet hunyok, hogy gyilkos vagy. Mi valójában a mi kapcsolatunk? Nos nem tudnám megmondani. Barátnőd lennék? Vagy esetleg el akarsz venni majd feleségül? Nehezen igazodok ki rajtad olykor. Ám tudod letelt az a 3 év, s valószínűleg a jegyesem kiszabadul? Vajon mit teszel majd, ha ő megjelenik?

A névvel kapcsolatban nincs kikötésem, lehetsz már itt született, vagy éppenséggel Kelet-ről jött. Pb alanyról annyit, hogy lecserélhető, ha találtál magadnak egy szimpatikusat, lényeg, hogy keleti stílusú kinézete legyen. Ezen kívül szabad kezet adok az ET-vel kapcsolatban. Ha kell némi segítség a megalkotásához, akkor bátran írj rám, mert nagyon várlak. Írj egy privát üzenetet, hogy megérkeztél!

Keresk. és szolg.
● ● Posztok száma :
17
● ● Reag szám :
10
● ● karakter arca :
Carla Ossa

A szomszéd fiú
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics

-