Az én jegyesem
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:42 am ✥

✥ Today at 7:39 am ✥

✥ Yesterday at 1:52 pm ✥

✥ Yesterday at 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:09 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 9:34 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 4:00 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ Az én jegyesem •• Szomb. Szept. 15, 2018 11:07 am

SzabadFoglaltElkelt

keresett karaktered neve

» Karakter arca:
André Hamann
» Csoport:
Törvényen kivüli, Kereskedelem és Szolg
» Életkor:
27-28 év
» Foglalkozás:
üzlettulajdonos, bűnszervezet egy tagja?

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Szerelem első látásra, nah jó kettőre! Emlékszem még a találkozásunk napjára, aztán azt követő időszakokat. Néha alig láttuk egymást, de a viszontlátás öröme annál kellemesebb élmény volt számomra. Tán 2 évet szenvedtünk így, mikor beállítottál azzal a gyűrűvel, s azzal a mondattal: Hogy mostantól szeretnél velem lakni! Igen! Persze, hogy igent mondtam. Aztán nemsokára együtt kitaláltunk egy pizzéria létrehozását, amit közösen igazgatunk, s megélünk belőle. Nagyon rögös út vezetett el hozzá, hogy meglett minden és elkezdtünk üzemelni.  Ez az egész álom addig tartott, míg szemem láttára el nem vittek a rendőrök, mert úgy hitték, hogy te egy igen nagy befolyású bűnöző vagy! Ez tényleg igaz? Kételyek martak, próbáltam kiállni melletted, de nem tudtam. A bíróságon 3 év büntetést kaptál, ami lehet, hogy jogos vagy sem. Én marhára nem tudom mi az igazság. Bizonyos időközönként meglátogattalak a börtönben, mert hiányoztál, azonban arról nem kezdtem el beszélni, hogy a szomszéd sráccal összeismerkedtem. Te egyre inkább marcona képűbb lettél, s ráadásul tetoválásokat csináltattál a testedre. Én, én így ettől megrémülve, pontosan világosan megmondtam, hogy nincs tovább közöttünk. Azután soha többé nem mentem be hozzád. Az évek telnek, s a 3 év büntetés lejár. Ha kiszabadulsz abból a zárt világból, akkor felkeresel? Magyarázatot fogsz nekem adni, hogy miért lettél kemény férfi, mármint külsőleg? Esetleg jössz, hogy visszakaphasd a jussod? Engem és a Pizzériát? Vagy éppenséggel csak egyszer megtisztelsz a jelenléteddel, aztán új életet kezdesz mással? Esetleg patáliát csinálsz, mikor megtudod, hogy a szomszéd sráccal vagyok?

Nos Pb alany változtatható, lényeg, hogy tetovált legyen az illető és legyen izmos. Név szempontjából ráhagyom az alkotó fantáziájára, hogy milyen nemzetiségű, úgy mint az egész ET alakítását is.Ha kell némi segítség a megalkotásához, akkor bátran írj rám, mert nagyon várlak. Írj egy privát üzenetet, hogy megérkeztél!

Keresk. és szolg.
● ● Posztok száma :
17
● ● Reag szám :
10
● ● karakter arca :
Carla Ossa

Az én jegyesem
Second Chance frpg
1 / 1 oldal