üdvhadsereg
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:42 am ✥

✥ Today at 7:39 am ✥

✥ Yesterday at 1:52 pm ✥

✥ Yesterday at 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:09 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 9:34 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 4:00 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ üdvhadsereg •• Vas. Szept. 16, 2018 10:09 am

Riley Wrighton írta:
SzabadFoglaltElkelt

Sophie Wrighton

» Karakter arca:
Lucy Hale (változttható)
» Csoport:
szabadon választható
» Életkor:
19
» Foglalkozás:
szabadon választott

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
A normális családokban négy fiú után a szülők összetennék a kezüket azért, hogy ne egy újabb fiú szülessen. Sajnos a mi szüleink azért imádkoztak, hogy ne lány legyen az ötödik gyerek. Nem akartak lányt, de mégis téged kaptak. Nem utáltak, de mindig éreztették veled, hogy nem rád számítottak. Mi örültünk, és mivel a muteren kívül nem volt más nő a családban tőlünk tanultál el dolgokat. Először csak a játékautók érdekeltek, aztán már azt is tudtad, hogy hogy kell minél távolabbra köpni. Általában a kishúgok védelemre szorulnak, akinek a csettintésére ugranak is a bátyók. A mi esetünkben ez nem így volt. Sose szorultál védelemre, mindig ki tudtál állni magadért. A kinézeted ellenére egy két méteres kopasz állat lakozik benned. Láttalak verekedni, tudom, hogy miről beszélek.
Valamiért nagyon rápörögtél a biszexuális dolgaimra, anno mindenáron találni akartál nekem valami csávót. Lányoknál ez valami fétis lehet. Nem haragszol ránk, amiért ott hagytunk a kettyós szüleinkkel. Egyikünkhöz se tudnál költözni, de amilyen talpraesett vagy nemsokára az legkisebb Wrighton is kirepül.

// Direkt nem szabtam meg mindent a kari személyiségével és életével kapcsolatban, bármit ki lehet hozzá találni. A lapomban további információkra  bukkanhatsz. :3 Az avialany is csak egy ajánlás, nincsenek megkötéseim. Csak gyere.  edi   //  

SzabadFoglaltElkelt

RoderickWrighton

» Karakter arca:
JOSH BEECH (változtatható)
» Csoport:
szabadon választható
» Életkor:
27
» Foglalkozás:
Szabadon választható

Rody. A Wrightonokat hülyeség "nyugodtnak" hívni, mert attól elég messze állunk, de közülünk mégis te vagy a legkevésbé balhés. Ez nem azt jelenti, hogy a templomban alszol és sose követtél el semmilyen bűnt. Egyszerűen ha valaki rád néz és elkezd veled beszélgetni előbb jutna eszükbe egy pap, mintsem valami sorozatgyilkos. Mivel korban hozzád állok a legközelebb sok mindent együtt éltünk át. Első füves cigi, amit persze a fater meglátott. Ha Kes és Kieran nem lettek volna akkor ott, valószínűleg már nem élnénk. Te Sophie-val is legalább annyi időt töltöttél, mint velem. Miattad - is - lett olyan kurva fiús, képes voltál lefejezni a játékbabáit, csak úgy szórakozásból. Ennyit a nagy Szent Roderickről. Akkor kicsit berágott rád, de így felnőttként is vele tartod leginkább a kapcsolatot. Elvileg segítesz majd neki elköltözni is, te már túl vagy ezen. Bezzeg én nem kaptam segítséget, amikor leléptem Vespertől. Persze nem is mondhatom el az igazat "Bocs, üldöz a bérgyilkos faszim". Kicsit érdekesen hangzana.

// Direkt nem szabtam meg mindent a kari személyiségével és életével kapcsolatban, bármit ki lehet hozzá találni. A lapomban további információkra  bukkanhatsz. :3 Az avialany is csak egy ajánlás, nincsenek megkötéseim. Csak gyere.  edi   //

SzabadFoglaltElkelt

KesterWrighton

» Karakter arca:
Gaspard Menier (változtatható)
» Csoport:
szabadon választható
» Életkor:
30
» Foglalkozás:
Szabadon választható

Kes. Aki egyszer majdnem kilökött az ablakon. Nem mondhatnám, hogy mindig jól kijöttünk egymással. Szerettél basztatni, de nem utáltál ahogyan én sem téged. Te, Rody és Én egyfolytában piszkáltuk egymást. Sose voltak vérre menő harcok, a legdurvább az az ablakos eset volt. Kieran sose akart belevinni téged a rosszba, de annyira rátapadtál, hogy valamiért a végén együtt lőttétek be magatokat. Mindig azt mondtad, hogy művészlélek vagy....öhm, azok nem érzékenyek? Mert te rohadtul nem vagy az. Te is ugyanúgy össze-vissza balhéztál, mint a bátyánk, csak neked jobban ment az ártatlant játszani. Nagyjából jól kijöttél a szüleinkkel, de örültél, hogy huszonegy évesen ott hagyhattad végre azt a poklot. Abban nagyon hasonlítunk egymásra, hogy egyikünk se szeret szembenézni a problémákkal. A menekülés mindig egyszerűbb.

Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
35
● ● Reag szám :
24
● ● karakter arca :
Vinnie Woolston

üdvhadsereg
Second Chance frpg
1 / 1 oldal