Layla Wells
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Layla Wells EmptyVas. Okt. 07, 2018 4:37 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Layla Wells foglalt



» Karakter arca:
Jasmine Tookes / Lais Riberio
» Csoport:
szabadon választható
» Életkor:
23
» Foglalkozás:
szabadon választható

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Kilenc éve nem láttalak és nem is hallottam rólad, de te se rólam, pedig megígértem, hogy írni fogok, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot. Megígérted, hogy várni fogsz rám, és majd mikor betöltöd a tizennyolcat akkor vissza jövök érted és együtt leszünk, de ez másképpen alakult. Talán elfelejtettél már. Elfelejtetted azokat az esti órákat, amiket az otthon tetején átbeszéltünk? Elfelejtetted, hogy megcsókoltalak az utolsó együtt töltött estén?  Elfelejtetted azt, hogy hogyan figyeltünk egymásra hárman? Te, Jenny és én… szinte elválaszthatatlanok voltunk. Engem örökbe fogadtak, utána pedig már nem jelentkeztem egyszer sem.

Érezted, hogy valaki figyel, de nem tudtad beazonosítani az illetőt, majd hamarosan sikerült arcot is kapcsolnod az érzéshez. Az én arcomat. Eleinte talán azt hihetted, hogy véletlenül bukkanok fel néha ott, ahol te is, de mégis mennyi a valószínűsége annak, hogy egy idegen teljesen véletlenül elmegy Jenny temetésére?

//Néhány fontos információ:
¤ Layla nem ismerheti fel Remit a külseje alapján, hiszen ő már a vissza térők csoportjába tartozik.
¤ Az előtörténetem elolvasása erősen ajánlott
¤ Remi 12 éves kora óta szerelmes a lányba
¤ A pb-t szeretném ha maradna, illetve azok is amiket itt, illetve az előtörténetemben leírtam, minden más szabadon alakítható, de ha egyik pb sem tetszik akkor alkudozhatunk
¤ Ha megjöttél írj egy pm-et, nagyon nagyon várlak!.

Remington Heyward
Remington Heyward
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
36
● ● Avatar alany :
Tobias Sorensen
● ● :
Layla Wells 9w3bbmG6

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Layla Wells

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-