A kisördög a vállamon
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:42 am ✥

✥ Today at 7:39 am ✥

✥ Yesterday at 1:52 pm ✥

✥ Yesterday at 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:09 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 9:34 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 4:00 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ A kisördög a vállamon •• Csüt. Okt. 11, 2018 7:17 pm

SzabadFoglaltElkelt

Rád bízom

» Karakter arca:
Noel Fisher
» Csoport:
Amit csak szeretnél
» Életkor:
20-22+
» Foglalkozás:
Piti kis ügyek, rendes munkája nincs

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Te vagy az, akitől általában tiltják a szülők a gyerekeiket. A balhés, nagy szájú srác, akinek semmi nem szent. Fogalmam sincs, hogy valami gazdag család fia vagy, esetleg éppen az utca nevelt, de meg mernék rá esküdni, hogy nincs veszíteni valód. Úgy mész fejjel a balhénak, mintha biztos lennél benne, semmi nem állíthat meg, semmi nem törhet le.
Be vagy biztosítva apuci által? Vagy egyszerűen nincs semmid, amit elvehetnek tőled?
Még nem sikerült kiderítenem. Bármikor kérdeztelek, elzárkóztál, én pedig megértem. Te sem faggatsz a családomról vagy arról, mi történt, amiért melletted kötöttem ki.
Emlékszel még arra, amikor visszajöttem a kórházból és te belém kötöttél az iskola után? Azt hittem, laposra verlek. Egy kötekedő kölyök voltál a szememben. De... nos, igen. Még nem voltam vele tisztában, hogy ez az új testem közel sem rendelkezik akkora erővel, mint a régi. Ki a fene gondolta volna, hogy mostanra barátok leszünk és ha arra kérsz, még egy piti bolti rablásnál is fedezem a hátsód.
Micsoda barátság...

Lényeg, ami lényeg, Masonnek szüksége lenne valakire, aki beleviszi a rosszba. Kell a srácnak az izgalom és persze a másik oldal, hogy ne mindig csak a jóra csábítsák és arra, hogy tekintsen úgy az új életére, mint egy lehetőségre. Lehetőségre, hogy jót tegyen.
A leírtak közül bármin változtathatsz, csak a PB-hez ragaszkodnék (hogy barnán vagy szőkén, vagy festegeti, amikor olyan kedve van, rád bízom).
Írj kérlek egy üzenetet, ha itt vagy Smile

Középisk.
● ● Posztok száma :
152
● ● Reag szám :
140
● ● karakter arca :
Cameron Monaghan

A kisördög a vállamon
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics