Clara Deneuve
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Clara Deneuve EmptyHétf. Okt. 15, 2018 10:24 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Clara Deneuve



» Karakter arca:
Danielle Panabaker
» Csoport:
foglalkozástól függ
» Életkor:
26-27 éves
» Foglalkozás:
Író, ételkritikus, gasztroblogger vagy vmi különleges, ami még nincs

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Iskola első napja óta ismerjük egymást, hiszen egymás mellé ültünk le az iskolapadba. Mind a ketten eléggé szótlanok voltunk, aztán jött édesanyád mennyei csokoládéssütije és szép lassan a jég is megtört. Legjobb barátnőkké váltunk az évek alatt, együtt jártuk ki az általános iskolát, majd pedig a gimnáziumot is és még felsőoktatásba is együtt keveredtünk. Még akkor is, ha külön szakra jártunk, de mindig számíthattunk egymásra. Jóban és rosszban, együtt terveztük a jövőnket. Mind a ketten részt vettünk hajdanán a bulikban is, de mindig tudtuk, hogy hol a határ. A diploma megszerzését követően pedig te utazni akartál úgy, ahogyan elterveztük, de én már nem akartam menni. Edmund mellett volt már akkor régóta a helyem, hiszen 15 éves korom óta alkottunk egypárt. Sokszor cukkoltál vele, de mindig is támogattál és eleinte csak te ismerted a titkomat, míg a nagyim rá nem jött a dologra. Mindig mindent megosztottunk a másikkal, de mégis láttam a szomorúságot a szemedben, amikor rájöttél arra, hogy én már döntöttem és tényleg maradni fogok. Kicsit talán úgy érezted, mintha az évek tartó barátság ellenére is elárultalak volna, amiért egy férfit választottam helyetted, az álmaink helyett, hiszen tudtad jól, hogy attól még mindig vágyom arra, hogy lássam a világot.
Sokáig próbáltalak neten megtalálni, beszélni veled, de soha nem sikerült. Nem válaszoltál, vagy csak simán letiltottál, mintha többé nem akarnál hallani rólam. Sokszor eszembe jutsz és hiányzol is. Az esküvőre is meghívtalak, de nem jöttél. Próbáltam tudatni veled, hogy anya lettem, de mintha csak egy szellemmel próbáltam volna kapcsolatba lépni. Még mindig remélem, hogy egyszer helyre hozható a barátságunk és meg fogod érteni, hogy miért a maradás mellett döntöttem. Még akkor is, ha jelenleg eléggé viharossá változott a házasságom. Pontosan tudod, hogy mindig próbálok pozitív maradni, remélni, de olykor egyre nehezebben megy már. Szükségem lenne rád, nagyon is és talán megérezted ezt, hiszen a semmiből toppansz be. Biztosan sok minden történt veled az elmúlt 3-4 évben, így bőven lenne miről beszélni, ahogyan esélyesen te se ok nélkül állítasz be hozzám.

|| Sok mindent ki lehet találni, hogy nálad milyen titok lappang. Akár lehet családod, gyereked is már, esetleg anyagi gondjaid vannak, netán a rendőrség keres, mert valamibe belekeveredtél. Szívesen ötletelek veled, megannyi ötletem lenne rá, de mindent én se szeretnék megszabni. Alapjáraton viszont egy kedves és hozzám hasonlóan nagyszívű lányról van szó. Soha nem akart direktbe ártani senkinek se, csak néha túlzottan is a saját feje után megy. Egy dolgot viszont nem szeretnék, ha netán erőszak áldozata lett volna, de azon kívül bármilyen ötlet jöhet. Kérdés esetén PM-ben megtalálsz. Név és PB is teljesen alkuképes! edi


Veronique S. Rimbaud
Veronique S. Rimbaud
Civilek
● ●
● ● Posztok száma :
250
● ● Avatar alany :
Danielle Campbell
● ● :
Lily-Rose Yaelle Rimbaud- 2017.11.14.
Clara Deneuve Tumblr_phgyu4PK291rhh6soo8_400

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Clara Deneuve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-