A biztos pont
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 8:42 pm ✥
✥ Yesterday at 7:44 pm ✥
✥ Yesterday at 6:10 pm ✥
✥ Yesterday at 6:03 pm ✥
✥ Kedd Nov. 13, 2018 8:28 pm ✥

Témanyitás ✥ A biztos pont •• Szer. Okt. 31, 2018 1:23 pm

SzabadFoglaltElkelt

Josephe Clemencoux

» Karakter arca:
Billy Burke
» Csoport:
Rád bízom
» Életkor:
38
» Foglalkozás:
Rád bízom

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
A volt férjem bátyja vagy. Két évvel voltál idősebb, mint Michel, és bár nem voltatok ikrek, még is nagyon hasonlítottatok egymásra. Nincs saját családod, fiunkat sajátodként szeretted. A keresztfiad volt.
A gyászunk közös, és ez az, ami egymás közelében tart bennünket, ha lehet még erősebben, mint korábban. Saját öcsém mellett, Te vagy az, aki igazi támaszommá váltál az utóbbi időben. Párizsban élsz és dolgozol, ez megkönnyíti nekem is, hogy megszokjam a nyüzsgőbb életet.
Mindig is higgadt, okos embernek tartottalak, és ez most sem változott. Te vagy az, aki képes megnyugtatni, bizonyos szinten feledtetni mindazt, ami történt. Tudom, hogy neked is épp annyira fáj.
Szinte már szeánsszá vált, hogy minden héten kedden este megjelensz nálam, kezedben egy üveg jóféle bor. Beszélgetünk, filmet nézünk. Néha sétálni viszel. Hálás vagyok ezekért az órákért.
Lassan, lassan mélyebbre lopod magad a lelkemben.  Talán túl mélyre is.

(Megjegyzés: A karakter neve és életkora sajnos nem változtatható, mert így van benne az előtörténetembe, de a PB-ben alkuképes vagyok. Josephe foglalkozása szabadon választható. Ha felkeltette érdeklődésedet, regisztrálj be vele, írj rám egy PM-et, és mindent megbeszélünk. Az ET-met ajánlott elolvasni.)

● ● Posztok száma :
6
● ● Reag szám :
1
● ● karakter arca :
Angie Harmon

A biztos pont
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Határszigetek