Alkotóra bízva (kissé oroszos név)
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Alkotóra bízva (kissé oroszos név)



● ●

● ● Alkotóra bízva (kissé oroszos név) EmptyCsüt. Márc. 09, 2017 9:59 pm
Bejegyzés ideje



Alkotóra bízva (kissé oroszos)

általános jegyzet
» Választott arc: Xavier Samuel
» Faj: Ember / Látó
» Kor: 23-27 közötti
» 5 fő jellem: -

tudj meg többet
» Foglalkozás: rád bízva
» Viszony: lelki társ
» Mikor érkezett a városba: -

Lelki társ. Baromi nyálasan hangzik, pedig mi igenis azok vagyunk. Szentpéterváron találkoztunk, kicsivel azelőtt, hogy én nekivágtam a nagyvilágnak. Mindennap ugyanakkor futottunk össze, te dolgozni indultál én pedig a két kutyámmal sétáltam. Minden nap elmentünk egymás mellett, egymásra mosolyogtunk, köszöntünk pedig egyáltalán nem is ismertük egymást. Aztán megálltunk, beszélgettünk, sétáltunk. Napokig, hetekig. Éjszakákon átbeszélgettünk a parkban, vagy a házunk lépcsőjén anélkül, hogy egy csók elcsattant volna. Mindent tudtál rólam és én mindent tudtam rólad. Az álmainkat, vágyainkat és félelmeinket osztottuk meg egymással. Az első pillanattól kezdve ösztönösen önmagunk voltunk mind a ketten. A vitánk szenvedélyesek voltak de soha sem durvák, mindig megvitattuk a dolgainkat majd lezártuk és elmentünk enni egyet. Segítettük egymást, kihotzuk a másikból a maximumot, később pedig lévén, hogy te férfi vagy én pedig nő engedtünk a szerelem perzselő vágyának is. De a kapcsolatunk túlmutatott a fiatalkori bolond szerelmen, ami pár hónap múlva kihűlt s helyett megmaradt egy sokkal erősebb szeretet. Furcsa, gondoskodó elfogadó és aggodó szeretet. Nem haragudtunk a egymásra ha mással randiztunk, még csak meg sem beszéltük egyszerűen éreztük, hogy el kell engedünk a szerelmet és átadni a helyet egy sokkal erősebb érzésnek, ami a szerelem felett áll. Elengedtél hát az utamra, hagytad, hogy önző módon nekivágjak a világnak, azzal a tudattal, hogy soha nem felejtük egymást. Nem hívsz én sem téged és mégis mindketten nyugodtak vagyunk mert tudjuk, hogy gondolunk egymásra.
Te azonban meglepetéssel készülsz. Olvasod és követed a blogom az utazásaimról, így azt is tudod, hogy lassan Dublinba érkezem, ahol te már várni fogsz rám, hogy meglepj, hogy kt rég nem látott lélek találkozzon Írország gyönörű vidékén valahol...

// Különleges kapcsolatot szánok a két karakternek, de nem szerelmi szálat. Ennek ellenére mindig is nagyon fontosak lesznek egymásnak, ami a későbbi szerelmi életükben esetleg okozhat némi galibát. A pb-t nagyon szeretném, de ha valakit komolyan érdekel a karakter akkor változtatható. Egy csendesebb, jó humorú, gondoskodú srácot képzelek el, természetesen lehet, hogy ez csak a Nora felé mutatott arca és közben meg robban ha épp nagyon felhúzzák.
Gyere, gyere nagyon várlak! *_*

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Akik várják: Nora Wellner
Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: karakterpiac :: Akiket nagyon várnak-