Daddy
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

Yesterday at 11:57 pm
Yesterday at 11:46 pm
Yesterday at 10:26 pm
Yesterday at 9:24 pm
Yesterday at 9:04 pm
Yesterday at 9:03 pm
Yesterday at 9:02 pm
Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (36 fő) Hétf. Márc. 13, 2017 11:05 pm-kor volt itt.
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥

Csoportok
Keresk. és szolg.
-
-
Igazságügy
-
-
Bűnüldözés, hadügy
1
2
Egészségügy
2
-
Oktatás
4
3
Média, művészet
3
1
Civilek
-
1
Elit
1
1
Törvényen kívüliek
1
-
Összesen
12
8
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

Szeretettel Vendég tollából
Témanyitás Daddy •• Szomb. Márc. 11, 2017 11:44 pm

Kor:
Választott arc:
Foglalkozás:
Viszony:
Választott faj:
400 körül
Szabadon választható, férfias
Amit szeretnél
Az édesapám vagy
Seelie

Csodálatos neved

Mit gondolhatsz vajon? Magadat hibáztatod? Várod még hazatértem, keresel is talán vagy rég elfeledted már áruló leányod?
A gyermeked vagyok, szerettelek, szeretlek, de azon a napon döntenem kellett és úgy határoztam, hátrahagyom gyökereimet, hogy önmagam lehessek. Feladtam elveinket, megszűntem védeni az embereket, nem vigyáztam többé, életben maradjanak táplálkozásom követőn, sőt, épp ellenkezőleg jártam el. Vágytam halálukra, élveztem villámgyors öregedésüket, rettegésüket, kihunyó fényüket. Természetessé vált számomra ez, de tudtam jól, bármilyen fontos legyek is neked, sose értenéd  meg, mindig azt akarnád elérni, olyan legyek, mint egykoron voltam, hiába tudod jól magad is, nem lehetséges ez.
Hosszú időt töltöttem szülőföldemtől távol, hogy elkerüljem a találkozást veled és mindenki mással, munkám azonban visszahúzott oda, honnan elindultam. Mindent megteszek majd, ne futhassunk össze, eljátszom a gondolattal mégis, mi történne, ha útjaink kereszteznék egymást mégis? Mit szólnál, mit tennél, hogy pillantanál rám?

//A fajon, a körülbelüli koron és azon kívül, hogy Ciaran a lánya, semmit se szeretnék megszabni a karakterrel kapcsolatban. Lehet házas, özvegy, elvált, lehetnek további gyermekei, tőlem aztán egy férfinek is csaphatja a szelet pillanatnyilag, annak is csak a fantáziád szabhat határt, hogy mi történt a múltjában, akárcsak annak, miként reagál majd arra, hogy unseelei–vé vált gyermeke visszatért. Találkozásuk lehet viharos, vagy örömmel teli, az apa részéről, illetve az is megbeszélés kérdése, hogy miként alakul a kapcsolatuk a jövőben majd.
Az előtörténetem olvasása ajánlott. Itt találod.
Úgy gondolom, izgalmas, lélektani játékokban nem lesz hiány, úgyhogy siess hozzám, nagyon várlak. *–*//

Vendég
Tell me your secrets

Szeretettel Admin tollából
Témanyitás Re: Daddy •• Csüt. Máj. 18, 2017 9:45 pm

*** archiválva ***
Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets

585
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless