Titkárnő kerestetik
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Yesterday at 11:13 pm ✥
✥ Yesterday at 11:04 pm ✥
✥ Yesterday at 10:30 pm ✥
✥ Yesterday at 10:17 pm ✥
✥ Yesterday at 9:50 pm ✥
✥ Yesterday at 9:28 pm ✥
✥ Yesterday at 9:03 pm ✥
✥ Yesterday at 8:52 pm ✥
✥ Yesterday at 8:10 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Vendég tollából
Témanyitás ✥ Titkárnő kerestetik •• Hétf. Márc. 13, 2017 9:20 pm

Kor:
Választott arc:
Foglalkozás:
Viszony:
Választott faj:
20-25
alice englert csak egy tipp
főtitkárnő
jó kérdés...
látó

Sophie ______

Amikor szellemként kóboroltam a kórház falai között, te megláttál engem... Mint pedig, egy kreatív, törekvő nőszemély, aki rendelkezik a kellő háttértudással a szellemekről, kaptál az alkalmon, hogy kihasználj. Pontosabban, egyeszséget ajánlottál nekem, miszerint, én megszállom a seggfej főnököd testét, aki folyton zaklatott téged szexuálisan és verbálisan, majd rendben teszem a céget, amit amúgy Cilian nem régen vett át az apjától és egyenest tönkre is vágta volna. Te viszont, ragaszkodsz ehhez a helyhez, jó a fizetés, a közösség is, egyfajta vezéregyéniség vagy itt, ami kielégíti az egodat. Cserébe pedig, megosztod velem a tudásodat, miszerint rengeteg érdekes élőlény van még, akár csak a cégen belül, akik nem emberek. Azt is megígérted, hogy felvilágosítasz a szellemlétről, hogy pontosan mégis mi ráncigálhatott vissza és még valami olyasmit is ígérgettél, hogy segítesz kitalálni, hogy hogyan térhetek vissza. Én pedig, bár némileg kételkedtem, végül is beleegyeztem. Te vagy az egyetlen támpontom jelenleg, a meglévő tudásodat szeretném kihasználni, ha már egyszer én is segítek neked. Szemmel is tartalak, nehogy eltűnj, kissé bizalmatlan vagyok veled, mivel látom milyen kétszínű és álhatatos tudsz lenni. Sosem szerettem az ilyen embereket, de most szükségem van rád, Még szerencse, hogy te vagy a főtitkárnőm, így mindig kéznél vagy, ha kérdésem akad, akár a céggel, akár Ciliannel, akár a szellemléttel. 

Vendég
Tell me your secrets

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Re: Titkárnő kerestetik •• Csüt. Május 18, 2017 9:45 pm

*** archiválva ***
Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1221
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless