Silhoutte FRPG
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Silhoutte FRPG



● ●

● ● Silhoutte FRPG EmptyPént. Ápr. 14, 2017 7:00 pm
Bejegyzés ideje



Silhouette FRPG

[Only admins are allowed to see this link]A veszteséget feldolgozni nagyon nehéz. A gyász, a fájdalom felemészti az embert, de még egy vámpírt is. Hogyan bírkózik meg valaki a testvére halálának gondolatával? És ha az elválás örökre szól? Ha vámpír az illető, akkor az "örökké" nagyon hosszú.

A történetünk a 6. évad elejétől indul, bár vannak változások. Azonban egy valami biztos: Damon és Bonnie meghaltak (minden jel erre mutat, de a lány nagyija elhintette, hogy mindent előre elrendezett), így a szeretteiknek meg kell birkózniuk az elvesztésükkel. A kérdés csak az, ki hogyan éli meg, hogy a szeretett személy nincs többé. Stefan elég rosszul, hisz még a városból is képes lelépni. Elena pedig gyógyfüvekhez fordul és elhiteti magával, hogy minden rendben - egészen addig, amíg ki nem találja az igazi megoldást.

Mystic Falls már nem mágiamentes övezet, így minden visszatérhetne a rendes kerékvágásba, azonban kérdés, hogy ez mikor és hogyan fog sikerülni. Az oldalunk elég friss, ugyanis 2017. április 14-én nyitotta meg a kapuit és vár minden érdeklődőt, aki egy kicsit is szerette a sorozatot vagy szimplán érdekli egy természetfeletti világ.

Az oldalunk elég friss, ugyanis 2017. április 14-én nyitotta meg a kapuit és vár minden érdeklődőt, aki egy kicsit is szerette a sorozatot vagy szimplán érdekli egy természetfeletti világ.

[Only admins are allowed to see this link]

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shadowhunters frpg
» IMMORTUOS FRPG
» Silhouette Frpg
» Diaries frpg
» Skins frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Partnereink-