Sürgõsségi osztály - Page 3
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:42 am ✥

✥ Today at 7:39 am ✥

✥ Yesterday at 1:52 pm ✥

✥ Yesterday at 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:09 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 9:34 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 4:00 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Sürgõsségi osztály

Témanyitás ✥ Sürgõsségi osztály •• Hétf. Júl. 17, 2017 10:05 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

First topic message reminder :

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

SzerzőÜzenet

Témanyitás ✥ Re: Sürgõsségi osztály •• Pént. Jún. 15, 2018 7:36 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Sürgõsségi osztály •• Kedd Jún. 19, 2018 8:54 pm

Közeledünk a kórházhoz és én próbálom magamban felidézni, hogyan is néz ki, mi merre helyezkedik el. Régebbi kórház, lévén a belvárosban áll, egy aránylag nagyobb parkos területen belül több épület is található.
Igen, erre emlékszem, és persze a baleseti osztályra, ahol Merle doktort vártam, meg a kantinra is, ahol azzal a neurológussal ebédeltem, akinek még a nevét sem tudom. Jó fej volt, bírtam a szövegét.
Ansel közben újra kérdez.
Úgy hiszem, nehezen tud koncentrálni. Próbálok óvatosan vezetni, hogy ne rázzam agyon, ugyanakkor haladjunk is. Lehet, hogy egy mentőben jobb lenne neki, de erősen kétlem, hogy arra rá lehetett volna beszélni.
Igen, nekem is van bringám – felelek hát a kérdésére, már csak azért is, hogy szóval tartsam. – Női váz, 28-as, szép tűzpiros, van rajta csomagtartó is, túragumikkal, és sebváltós, természetesen. Nem versenygép, csak olyan normális városi bicó, de országúti kirándulásokhoz is jó. Ugyanakkor otthon a belvárosban is jó szolgálatot tesz, szóval igen, otthon van, mármint Arles-ban. Nem tudom, jártál-e már ott… nagyon szép város… Sokszor hiányzik.
Mint most is. Most jó lenne otthon lenni, Martine-nal, elfelejteni a gyilkosságokat, mindent…
Nem szeretek kórházba járni. Főleg a sérülésem óta.
De hát ki szeret?
Szerintem Cordell sincs oda a kórházakért.
Igaz. Elmegy bárhol, négykerék meghajtás, meg minden. És a fekete az nagyon elegáns szín. Bár a kosz dettó ugyanúgy meglátszik rajta, mint a fehéren.
Halkan elnevetem magam.
Ugyanakkor a fekete azért macsósabb!
Elvigyorodom, majd befordulok a kórház kovácsoltvas kapuján. Nyitva van, de pár méterrel beljebb ott az ismer sorompó. Jön a portás is.
A sürgősségire megyünk, a társam válla kificamodott, azt hiszem.
A sorompó már emelkedik is, és kapok egy gyors útba igazítást is, merre kanyarodjak, és melyik bejárathoz álljak.
Az éjszakai óra ellenére több autó is áll az épület előtti parkolóban, kinézek Ansel verdájának egy világos, a bejárathoz közeli helyet, amin nincs jelzés, hogy a mentőknek, vagy rokkantaknak lenne fenntartva, majd leparkolok.
Megjöttünk! A sürgősségin mindig zajlik az élet. Be tudsz velem sétálni, vagy szerezzek neked egy ülőkocsit? – kérdezem félig tréfásan, félig komolyan, bízva azért abban, hogy járni tud.
És remélem, meg is teszi.
Ugye nálad vannak az irataid? – kérdezek még rá. – Biztosítási kártya, ilyenek… Szerintem kelleni fog. Nézek neked valami jó helyet, aztán szólok a betegirányításon. Okés?
Ha minden jól megy, közben már be is lépünk a sürgősségi osztály nagy várójába, ahol két, láthatóan hasfájós fiatalember, egy vérző fejű részeg, egy dagadt bokájú idősebb nő, egy épp inhaláló fiatal nő, és egy a mellkasát dörzsölő idősebb férfi ül előttünk sorban. Vannak, de azért nem olyan vészes a tömeg.
Úgy hiszem, nemsokára sorra kerülsz, de azért tedd le magad ide!– biztatom Anselt és egy üres helyre mutatok a váróban. – Akkor adod a papírjaidat?
Bûnüldözés,hadügy
● ● Posztok száma :
150
● ● Reag szám :
140
● ● karakter arca :
Anne Hathaway

Témanyitás ✥ Re: Sürgõsségi osztály •• Szomb. Okt. 13, 2018 9:24 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356