Hiányzásnapló - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 2:30 pm ✥
✥ Today at 2:11 pm ✥
✥ Today at 2:05 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Hiányzásnapló •• Kedd Júl. 18, 2017 9:50 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

First topic message reminder :

Hiányzás
Nem csak számunkra lényeges, hogy itt jelezd, ha esetleg rövidebb-hosszabb ideig nem tudsz lenni, hanem a játékostársaidnak is, mivel ők is számítanak rád.
Természetesen megértjük, hogyha valaki magánéleti dolgok miatt nem tud lenni, viszont szeretnénk mindenkit megkérni, hogy szó nélkül ne tűnjön el hosszabb időre, mivel abban az esetben keresett esetén újra kiírható lesz a karakter és idővel a pb is felszabadulhat, ha semmit se tudunk az illetőről.

Megértéseteket köszönjük!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1223
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

SzerzőÜzenet

✥ Szeretettel Hope Edwardson tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Csüt. Szept. 07, 2017 11:41 am

Sziasztok!

Írok ide is, nehogy azt higgyétek, felszívódtam.
Családi gondok adódtak, ezért még pár napig nem tudok jönni - legalábbis hivatalosan, aztán meglátjuk mi lesz - , de amint elkezdődik a suli, a gondoknak is lőttek.

A játékostársaimtól bocsánatot kérek, hogy ennyi ideig megvárattam - és még váratom - őket, sietek vissza és pótolom a tartozásaimat!

I love those random memories that make me smile
no matter what is going on in my life right now.

Középisk.
Tell me your secrets
17
● ● Posztok száma :
● Katherine Langford
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Christophe Lumiére tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Csüt. Szept. 07, 2017 9:26 pm

Sziasztok!

Leteszem Christophe Lumiére és Armand Assante karaktereimet.

Köszönöm a játékokat, élveztem! Smile

Civilek
Tell me your secrets
30
● ● Posztok száma :
Chris Evans
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Raphaël Deschamps tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Szept. 12, 2017 7:09 pm

Hey!

Erre a hétre szabadságolom magam, csütörtökig még elvétve szállingózhatnak reagok, viszont csütörtök estétől vendégeink lesznek, így nem igazán leszek gépközelben, maximum telóról lesek fel néha Smile Legkésőbb hétfő délutántól azonban újra itt, igyekszem a reagokkal is majd, de addig is jók legyetek! catjump
tudomány emberei
Tell me your secrets
334
● ● Posztok száma :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● Keresem :
Chris Pratt
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Juliette Riles tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Pént. Szept. 15, 2017 3:50 pm

Sziasztok!
Sajnos a következő egy hétben biztosan nem leszek elérhető (költözködés és egyebek), de utána már visszatérek! Bocsi mindenkinek, akivel elmaradásom van Sad
Tanárok
Tell me your secrets
8
● ● Posztok száma :

✥ Szeretettel Pandora Fournier tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szomb. Szept. 16, 2017 10:05 pm

Halihó!

Wifim nem akar működni és mellé úgy néz ki lehet a gépem is beadta a kulcsot! :/ türelmet kérek mindenkitől mert jelenleg tényleg tanácstalan vagyok és lassan mar sírhatnékom van. :"DD Ha nem lennék holnap akkor emiatt van de Rafi várhatóan hétfőtől lesz és legrosszabb esetben én max munkából tudok lenni Sad

Köszi a megértést es srry
Panda es többiek
Elit
Tell me your secrets
555
● ● Posztok száma :
✶ Gal Gadot
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Blanche Laroux tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szomb. Szept. 16, 2017 11:23 pm

Sziasztok!

Utálom, hogy megint írnom kell ide, de két hete beköltöztem egy förtelmesen ronda és undorító kollégiumban a senki földjére, ahol még wifi sincs és ugyan ígérik a cukinak nem nevezhető rendszergazdák, hogy megcsinálják, de ez még várat magára. Amint lesz netem leszek mindennap, de addig elvétve jövök fel és reagok is ritkán érkeznek majd. Köszönöm a türelmet, sietek vissza! szeri

Blanche és Kenny

Középisk.
Tell me your secrets
55
● ● Posztok száma :
❝to be continued❞
● ● Keresem :
❝madison beer❞
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Pandora Fournier tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Vas. Szept. 17, 2017 10:12 am

Pandora Fournier írta:
Halihó!

Wifim nem akar működni és mellé úgy néz ki lehet a gépem is beadta a kulcsot! :/ türelmet kérek mindenkitől mert jelenleg tényleg tanácstalan vagyok és lassan mar sírhatnékom van. :"DD Ha nem lennék holnap akkor emiatt van de Rafi várhatóan hétfőtől lesz és legrosszabb esetben én max munkából tudok lenni Sad

Köszi a megértést es srry
Panda es többiek
Update:
A gépem tuti beadta a kulcsot és lehet újra kell rakni vagy passz. Sad
Wifi tovabbra se akar rendesen működni de rajta vagyok az ügyön. Ha néha sikerül netbe életet lehelni bele, akkor tabról megpróbálok néha-néha írni. Türelmet kérnék még pmben elérhető leszek tovabbra is max. Kicsit lassabb telón. Rolling Eyes
Elit
Tell me your secrets
555
● ● Posztok száma :
✶ Gal Gadot
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Sofia Larbaud tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Szept. 26, 2017 12:06 pm

Sziasztok!

Erőteljes és elhúzódó ihlet deficit miatt jó időre búcsút kell mondanom az oldalnak és ennek a karakteremnek.

Elnézést kérek mindenkitől aki számít vagy számított rám, ez olyan dolog amivel az alkotó elme vajmi keveset számol előre. Próbáltam pihentetni, vagy legalább esélyt adni, hogy visszajöjjön a kezdeti lelkesedés de nem sikerült. Ehhez a karakterhez semmiképpen.
Az szerepjátékot nem hagyom abba, ha valahol esetleg véletlenül összefutunk az nem a véletlen műve lesz... de ez itt és most nem fog menni. Ne haragudjatok rám.
Úgy éreztem fairplay ha az ember szépen elmondja mi a helyzet, mint sunyi módon eltűnik az éterben. Így legalább ti is tisztában vagytok a helyzetemmel és nem vártok esetleg hiába.

Nagyon köszönöm a befogadást, hogy ilyen kedvesek voltatok és vagytok velem. Mindenkinek nagyon jó írásokat és játékokat kívánok.
Millió Puszi
Sofia

ui: Nem tudtam hol kell külön jelezni az ilyesmit, így ide írtam be.

A világegyetemben a legnagyobb mennyiségben előforduló két anyag a hidrogén és a hülyeség.
Egyetemista
Tell me your secrets
10
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Tiffany Alvord
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Raphaël Deschamps tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Szept. 26, 2017 8:44 pm

Sziasztok!

Igen, már megint én... sajnos Sad
Mint azt már említettem korábban, erre a hétre szerda-csütörtök-péntekre olyan szinten elhavazódtam mindenféle időpontokkal meg ügyintézéssel, hogy kettőt szusszanni se nagyon lesz időm, nem hogy leülni, és írni max este, ha lesz még időm, miután 8-9 körül hazaesek...
E hét pénteken pedig elutazunk bő egy hétre, és csak október 8-án térünk vissza, ha minden a tervek szerint megy, és bár telóról szerintem fel-fellesek majd, hogy mi újság, de azt nem tartom valószínűnek, hogy reagolásra sok időm vagy lehetőségem lenne... pm-ben mindenesetre elérhető leszek! Jók legyetek, jó játékot, Pandát nem nagyon lefárasztani, amíg távol leszek, aztán majd ha visszatérek, csordogálnak a reagok is lassacskán...

Rafi

A hozzászólást Raphaël Deschamps összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 30, 2017 1:26 pm-kor.
tudomány emberei
Tell me your secrets
334
● ● Posztok száma :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● Keresem :
Chris Pratt
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Louisa A. Langlois tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Szept. 26, 2017 9:08 pm

Sziasztok!

A korpa közé őszi érettségi is keveredett, az iskoláról magáról nem is beszélve, így előre is elnézést mindazoktól, akikkel játékom akad. Az, hogy ide írok talán (remélem) nem azt jelenti, hogy teljesen felszívódok és reagot sem lát tőlem senki emberfia/lánya, csak hogy megritkulnak, esetleg többet kell várni rám (mint mostanság amúgy is). Természetesen, amint november közepén vége szakad (10-én szóbelizek, ma kaptam a levelet, drukkoljatok), újból teljes erőbedobással lépek a tettek mezejére és gurulva keserítem meg az életetek. Muhahaha! Laughing Addig is kérem türelmeteket, megértéseteket! Smile

Köszönettel: Lou

Engedd hinnem, hogy nincs semmi baj.

Vagy várj! Annyi mindent tehetnék.

Kicsit élni szeretnék, tudni mindent.

credit
Középisk.
Tell me your secrets
57
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
sabrina carpenter
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Théodore J. Dubois tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szomb. Szept. 30, 2017 5:22 pm

Szeretnék értesíteni mindenkit, akivel játszom, meg azt is, akivel nem, hogy életem hátralévő részében (na jó, inkább csak egy jó darabig) az általános tendencia a következő:
- hétfőn MÉG vagyok, pénteken MÁR vagyok
- keddtől csütörtökig lehet, hogy még a pm-ekre sem tudok válaszolni
Persze lesz olyan, hogy szerdán megírok hat reagot, vagy hétvége lévén mégsem jövök, de egy normális, átlagos hetem időbeosztása a fentiek szerint alakul. Most például lebetegedtem, úgyhogy nem ígérem, hogy sokat jövök a hétvégén Sad

Köszönöm a türelmet! Smile

Média,mûvészet
Tell me your secrets
188
● ● Posztok száma :
✘ matthew daddario
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Gaston Boucher tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Okt. 03, 2017 2:46 pm

Sziasztok! Gondoltam itt az ideje, hogy én is szépen idehozzak valamit, csak hogy tiszta legyen a kép. Smile A havi beosztásomat tudom előre így gondoltam csinálok egy kis táblázatot nagyon nyomi lett ne nézzétek

És akkor a magyarázat. A világos színnel jelölt kockák a szabadnapjaim, a betűjelek azt jelentik melyik karival leszek inkább aktív. Bocsi, hogy ennyire szőrszálhasogatok, de próbálom úgy beosztani, hogy mindenkit számításba vettem. Itt jegyezném meg, hogy ugye a lista, amint Rafi lesz teljesen még Tristtel is bővülni fog. A zöld kockák a munkás napjaim, amikor vagy 8 órát dolgozok vagy úgy dolgozok, hogy a munkaidőmben van szabak 1-2 órám, ahová egy - egy hsz belefér. A sötétlila mező amikor abszolút nem tudok írni, mert egész napos leszek és valakivel .
Ezen kívül lesz majd a hosszú szabis hetemen, mikor elutazom sushizni, meg azon a héten a fogdoki is vár rám, szóval attól eltekintve kábé így alakul a hónapom!
Köszi a megértést
Média,mûvészet
Tell me your secrets
68
● ● Posztok száma :
Nolan Funk
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Serge Dubois tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Okt. 03, 2017 6:43 pm

Sziasztok.

Pénteken (06.-án) délután, szombaton, vasárnap nem leszek gépközelben, Pm-ben megtalálható leszek (mobil), chatre olykor megpróbálok fellépni, de reagok ebben a pár napban nem fognak szállingózni. De Hétfőn (09.-én) este már leszek gőzerővel újra.
Köszönöm a türelmeteket addig is.

(Ha már ezt ilyenkor közlik az emberrel, de hát a munka az munka)

Serge, Timothy, Samuel, Edmund
Média,mûvészet
Tell me your secrets
110
● ● Posztok száma :
Garrett Hedlund
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Nora Wellner tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Pént. Okt. 27, 2017 1:11 pm

Sziasztok!

Tőlem már majdnem megszokott ez a dolog de most megint a szokásosnál is kevesebbet leszek...
Ugyanis eljött a nap, holnap hajnalban indulok Skóciába új életet kezdeni, így amíg elrendezem a dolgaimat, megszokom az új helyet és környezetet nem valószínű, hogy sokat leszek erre.
De amint berendezkedtem jövök!
Addig is millió puszi!

Nora.

No past, no future ... just the moment.
Média,mûvészet
Tell me your secrets
100
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Lily Collins
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Jay Bouchard tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Vas. Okt. 29, 2017 8:52 am

Helló,

holnaptól (okt. 30.), egészen szombatig (nov. 4..) szabira vonulok. Ritkán fogok felnézni, azt is inkább telefonról, reagolni pedig valószínűleg egyáltalán nem tudok majd. A megértést és a türelmet előre is köszönöm!

La vie est simple mais c'est le monde qui la complique.

Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
42
● ● Posztok száma :
melissa benoist
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Aida Morales tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Vas. Okt. 29, 2017 11:00 pm

Üdv!

Bár az aktivitásom jelen pillanatban a béka feneke alatt, nem szándékozom eltűnni innen. Embarassed

Péntek estig biztosan nem leszek, de aztán jövök és megpróbálom végre felépíteni a karakterem.
Köszönöm a kitüntető türelmet az általam eddig leginkább objektívnek ismert adminoknak.
love
Igazságügy
Tell me your secrets
15
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Kate Beckinsale
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Louisa A. Langlois tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Okt. 31, 2017 8:18 pm

Írtam már ide, azonban a hiányzásom most tetőzik és életem nincs mellette, szóval az elkövetkezendő másfél hétben (igen, tudom, már megint károgok, ahelyett, hogy felmutatnék valamit) 10-ig egyáltalán sehogy és semmilyen formában nem vagyok. (Tudom, tudom, mostanság sem lehetett látni, miben más ez most... Abban hogy eddig bizonytalan voltam ezt illetően, most meg holtbiztos.) Utána igyekszem újra felvenni a fonalat. (Próbálkoztam én közben is eddig, de valahogy sosem sikerült.)
Addig is csókpuszimindenki, imádok mindenkit, már nagyon hiányoztok. iloveu Lou voltam

Engedd hinnem, hogy nincs semmi baj.

Vagy várj! Annyi mindent tehetnék.

Kicsit élni szeretnék, tudni mindent.

credit
Középisk.
Tell me your secrets
57
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
sabrina carpenter
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Susan Meyer tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szomb. Nov. 11, 2017 11:47 pm

Kedves emberiség! nyomolade

Nagyon sajnálom, hogy mámegin ide kell írnom... tongue
Ahogy azt már egyszer megtettem (csak azóta volt őszi szünet, szóval most frissítenem kell) most is szeretnék szólni minden emberkének, aki játszik velem, hogy ne haragudjatok, amiért ismét kicsit visszafogom magamat az elkövetkezendő időben, mert hát ISKOLAH. Próbálok úgy reagolni, hogy ne kelljen rám sokat várni, és cseten is leszek, de kicsit szívja az agyam a tanulás.Sad

És jövőhéten amúgy november 17-től 19-ig egyáltalán nem fogok tudni lenni.

Köszönlek titeket love

bakker és többen vagyok, csak elfelejtettem megint, szóval: Hana is nyomolade
Középisk.
Tell me your secrets
129
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
maggie duran
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Aida Morales tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szer. Nov. 15, 2017 8:47 am

Újfent én

Jövő hét közepéig nem igazán leszek fellelhető errefelé. Legalábbis ami a produktivitást illeti. Reagok is inkább akkortól várhatóak tőlem. Üzenetekre ahogyan az időm engedi válaszolgatok.

Köszönöm a türelmet!
love

Visszatértem, lassan szállingóznak írások is.

Aida Morales

Igazságügy
Tell me your secrets
15
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Kate Beckinsale
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló ••

Tell me your secrets