Hiányzásnapló - Page 3
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 2:00 am ✥

✥ Yesterday at 11:53 pm ✥

✥ Yesterday at 11:25 pm ✥

✥ Yesterday at 11:18 pm ✥

✥ Yesterday at 9:31 pm ✥

✥ Yesterday at 9:24 pm ✥

✥ Yesterday at 8:54 pm ✥

✥ Yesterday at 8:32 pm ✥

✥ Yesterday at 8:29 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Hiányzásnapló •• Kedd Júl. 18, 2017 9:50 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

First topic message reminder :

Hiányzás
Nem csak számunkra lényeges, hogy itt jelezd, ha esetleg rövidebb-hosszabb ideig nem tudsz lenni, hanem a játékostársaidnak is, mivel ők is számítanak rád.
Természetesen megértjük, hogyha valaki magánéleti dolgok miatt nem tud lenni, viszont szeretnénk mindenkit megkérni, hogy szó nélkül ne tűnjön el hosszabb időre, mivel abban az esetben keresett esetén újra kiírható lesz a karakter és idővel a pb is felszabadulhat, ha semmit se tudunk az illetőről.

Megértéseteket köszönjük!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
2167
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
I'm faceless

SzerzőÜzenet

✥ Szeretettel Wendy Davenport tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Vas. Dec. 10, 2017 1:16 pm

Elbújok szégyenemben, esküszöm. doboz

Imádlak titeket és nagyon rossz, hogy van akinek már 2 hónapja nem írtam reagot. (tudom bátyus, sajnálom, és a PM-edet is láttam, írok a játékunkra, esküszöm. <3)
Nagyon sok minden jött össze, néha már azt sem tudom, hogy hol áll a fejem. Most váltottam sulit, január 8.-án lesz egy komoly vizsgám, és még a tételeket sem kaptam meg, szóval stresszelek miatta rendesen.
Igyekszem szép lassan minden játékomhoz eljutni, de kérek még egy kis türelmet mindenkitől, senkit sem felejtettem el.
Köszönöm. iloveu

Everyone you meet is fighting a battle u know nothing about.
BE KIND. ALWAYS
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
76
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
● ● josefine pettersen

✥ Szeretettel Sophie Wrighton tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Vas. Dec. 10, 2017 4:32 pm

Halihóó! hmm

Gondoltam így a vizsgaidőszakkal a nyakamban jelzek, hogy az elkövetkezendő kb. egy-másfél hónapban kicsit kevesebbet leszek majd - ha leszek egyáltalán - chat és reagolás terén is. (Már csak a hatmillió vizsgám miatt is.)
Ezért mindenkitől, akivel játszom előre elnézést kérek a lassúságért. Viszont a PM-ekre - már ha lesznek (ugyanitt barátokat keresek, lol) - igyekszem majd válaszolni. pirulo

Előre is köszi a türelmet!
Csók a családnak
szeri
Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
91
● ● karakter arca :
bridget satterlee

✥ Szeretettel Pandora Jasmine Fournier tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Dec. 12, 2017 8:17 pm

Sziasztok!

Tudom, már hamarabb is írhattam volna ide, de én is reménykedtem abban, hogy hamarabb lesz időm a reagokhoz, viszont sajnos nem. Kicsit összejöttek a dolgok ooc, meg a munkában is történtek változások, aminek első hulláma most a héten kicsit még inkább próbára tesz. Így szeretnék még egy kis türelmet kérni, hétvégén, vagy következő héten érkezem a reagokkal. lufi

Természetesen admini dolgokkal továbbra is elérhető leszek, ahogyan az üzenetekre is szívesen válaszolok, ahogyan eddig is tettem. edi

Köszönöm a megértést hug,

Panda

Hope is a small word with a big meaning but it's a reason to live.
And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
764
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

✥ Szeretettel Lucas Morneault tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Dec. 12, 2017 8:20 pm

Hola!

Bizonyára észre vettétek, most már hivatalos, hogy kevesebbet tudok lenni. A rendszertelen munkaprogram felemészti a szabad, gazdag(?) ihletfoszlányaimat amivel a játékostársaimat szoktam meglepni. Ezután maximum minden második nap vagy hétvégén - ha hosszú hétvégém lesz és péntek szombat pont szabad lesz, most sajnos ezen a héten sajnos nem - érkeznek a reagjaim. De sokat nem ígérek, tény, hogy nagyon belassultam és szükségét éreztem, hogy szóljak és megnyugtassam azokat akik kíváncsian és sóvárogva(?) várják a reagjaim. Tehát igazából azt akarom mondani, hogy élek, egyik részemet se hagyom az enyészetnek, csak "csiga-tempóba" váltok.

Addig is amíg a reagokra vártok halálosan imád titeket: A szerencse fia, a marslakó, a császár testvére és a kis herceg.

U.I.: Aki nem tudja kikről van szó, sebaj. Majd meglepem őket a reagokkal ha elkészültem. :-D
U.I.I.: Nem, ez sajnos nem egy mese címe XD De tudom, elég jól hangzik ahhoz képest, hogy a karaktereimet jelöli.

Take risks. If you win you will be happy. If you lose you be wise. Ϡ
Egyetemista
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
76
● ● karakter arca :
ϡ Dylan O'Brien

✥ Szeretettel Aimee Labelle tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Csüt. Dec. 14, 2017 8:12 am

Halihó!
Tudooooom, egy cseppet eltűntem, de az egyetem hibája doboz így az utolsó hetekre kicsit megsűrűsödtek a dolgaim, ami miatt konkrétan aludni sincs időm, nem hogy írni... De legkorábban karácsonykor visszatérek, és akinek tartozom írok edi szeri

I want to stay right here and never move. I want to love you and make you happy. And I can`t, and it`s killing me.
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
14
● ● karakter arca :
Bae Suzy

✥ Szeretettel Riley Wrighton tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Pént. Dec. 15, 2017 12:19 pm

A kozeledo vizsgak miatt ha leszek akkor is csak ritkabban (:

- Riley.
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
35
● ● karakter arca :
Xavier Samuel

✥ Szeretettel Nora Wellner tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Vas. Dec. 17, 2017 10:35 pm

Mintha haza járnék ...

Jönnek az Ünnepek, jah. Szóval én (a user) olyan igazi Norásan száműzöm magam egy faházba karácsonyra mivel a családomtól 2000 km-re leszek eeegyedül. Én, egy vagon csoki meg Kevin. Ebből áll a 2017-es karácsonyom. Ebből következik, hogy önkéntes számüzetésem alatt itt sem fogok felbukkanni, vagy ki tudja, unalmamban és magányomban itt foglak titeket boldogítani? Meglátjuk, majd kiderül...
Utána meg janurában vissza cókmókolom magam Budapestre, úgyhogy január közepéig szerintem elvétve leszek mint a nyári zápor meg le leszek maradva mint a borravaló!

Addig is csók és puszi meg kellemes ünnepeket! Zabáljatok sokat! love love love

No past, no future ... just the moment.
Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
106
● ● Keresem :
My twin brother
● ● karakter arca :
Lily Collins

✥ Szeretettel Kennedy Kingston tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Hétf. Dec. 18, 2017 1:38 am

Üdv mindenkinek! Smile

Nem szeretek ideírni, de a vizsgaidősuck beköszöntésével csak elvétve leszek. Elég sűrűn sikerült felvenni a vizsgáim, így ha minden jól megy egy hónap múlva megint vagyok rendesen. Addig meg kitartást és azért nem tűnök el teljesen. nyomolade

Kenny, Blanche, Luna

the end is near

get away from here

Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
32
● ● Keresem :
† lykke
● ● karakter arca :
† harry edward styles

✥ Szeretettel Craig Malague tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:05 pm

Nem leszek elérhető az ünnepek alatt érthető okok miatt. Boldog karácsonyt, meg Új Évet! Smile
Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
45
● ● karakter arca :
Robbie Amell

✥ Szeretettel Serge Dubois tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szer. Dec. 27, 2017 9:30 am

Sziasztok.
Ma délutántól (12.27.) 2018.01.02-ig nem leszek elérhető, max PM formában, nem leszek idehaza, haverokkal töltöm a napjaimat. Újra. De ha visszatértem, akkor újult erővel folytatom a játékokat és le sem vakarhattok az oldalról. Illetve reppeni fognak Pm-ek a Deschamps család felé, játék ügyben, szóval már ötletem is van egy részben.
Nektek meg Boldog Új évet fórumlakók.

Serge, Tiki, Seth, Samuel és Edmund
Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
147
● ● karakter arca :
Garrett Hedlund

✥ Szeretettel Kester Wrighton tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szomb. Jan. 13, 2018 10:59 am

Sziasztok! Smile
Nem szerettem volna ide írni, de sajnos muszáj, mostanában morzsányi időm sincs és sajnos ez a hangulatomra is rávetül, nem igazán tudok írni, próbálok gyorsan visszatérni, egy rendszert kialakítva. Smile Akikkel játszom azoknak üzenem, nem tűnök el, bármikor elérhető vagyok és hébe-hóba reagok is teremnek majd, hetente
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
41
● ● karakter arca :
Gaspard Menier

✥ Szeretettel Alexandre Dufort tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Kedd Jan. 16, 2018 10:31 pm

Halihali!

Az elmúlt néhány napban összejöttek a dolgok rendesen, és ez valószínűleg kitart még jövőhéten olyan csütörtök magasságáig. Legalábbis tervben ez van, de ahogy tudjuk, ember tervez... Szóval elnézést és türelmet kérek a játékostársaktól, PM-ekre pedig megpróbálok mihamarabb válaszolni, de ez attól függ, milyen agyi szintem lesz, mire géphez jutok.

Aris, Ed, Abe, és Alex
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
20
● ● karakter arca :
Adam Driver

✥ Szeretettel Vendég tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szer. Jan. 24, 2018 7:53 pm

nagyon remenykedtem abban, hogy nem fogok idaig jutni, de vegul a az egesz feleven at tarto lustasagom utolert es het napom van a vizsgaidoszak elott, hogy bepotoljak egy fel konyvet, szoval.... ja.
elorelathatolag valahogy februar vegeig leszek felig-meddig off, bar megprobalok neha reagolni, de nem igerek semmit; mindenkitol, akinek tartozok, mar most szeretnek bocsanatot kerni, amiert meg tobbet kell ram varni, aki meg epp nekem irna, az ne siessen, mert... hat ugye lol, na.
ha kellenek, pm-ben utolertek, csok
Vendég
Tell me your secrets

✥ Szeretettel Raphaël Deschamps tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szer. Jan. 31, 2018 6:30 pm

Halihó!

Majdnem egy év után ismét hazautazunk, úgyhogy a következő másfél hétben sajnos nem igazán lesz módom reagokat írni. Ha valami van, pm-ben megtalálható vagyok, azokra igyekszem majd válaszolni, ha nem is azonnal Smile
Legyetek jók, Pandát nem leterhelni amíg távol vagyok, jöttömre pedig tíz nap múlva számítsatok, pirkadatkor alkonyatkor, kelet felől. hug Jó játékot addig is, akinek pedig ma nem érkezne tőlem reag, azokat majd utána igyekszem pótolni, köszi a türelmet!
tudomány emberei
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
446
● ● Keresem :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● karakter arca :
Chris Pratt

✥ Szeretettel Olympe Victoire Lamoureux tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szer. Feb. 07, 2018 10:27 am

Bonjour! hug
A hétvégével bezárólag lesz egy kis szünetem. Igazából olyan zsufi a program, hogy nem tudom mikor lesz időm jönni meg mikor nem. Simán lehet, hogy jól alakulnak a dolgok és tudok jönni, viszont ha nem, akkor szombat-vasárnap körül érkezem.
Puszka
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
264
● ● karakter arca :
dove cameron

Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Csüt. Feb. 15, 2018 9:31 am

Hölgyek, Urak, Apache helikopterek!

Péntektől hétfőig elutazom wellnesselni némileg, szóval már ma estétől nem leszek elérhető, és valószínűleg mobilon sem lépkedek be PM-eket nézni (még a végén elázik a habfürdőben a telefon).

Talán héfőn leszek, talán nem, de kedden biztosan, addig bírjátok ki nélkülem és írkáljatok nekem ^^

Köszi a figyelmet, Francesco és Astor
Vendég
Tell me your secrets

✥ Szeretettel Susan Meyer tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Csüt. Feb. 15, 2018 7:19 pm

Sziasztok!

Sajnalom, amiert igy eltuntem, egyaltalan nem akartam pofatlan lenni, vagy ilyenek, es elnezest mindenkitol, aki ram var.
Beszippantott a suli, meg stresszel az erettsegi, meg vizsgaim vannak, meg minden rossz most kicsit korulottem maganelet szempontjabol, ugyhogy szeretnem a turelmeteket kerni. Osszeszedem magam, es megprobalok azert nem teljes mertekben kodde valni, meg reagolgatni (bar jelenleg gepem sincs, szoval tenyleg csoda idot elunk).
Remelem nem haragszik ram senki sem, hianyoztok, meg az oldal is, csak kisse lehoz az eletrol ez a par het.
Csok: Sue es Han Sad <3

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Vas. Feb. 18, 2018 7:16 pm

Sziasztok.

Nagyjából március közepéig nem leszek. A játékostársaktól kis türelmet kérnék addig is.
Köszönöm
Vendég
Tell me your secrets

✥ Szeretettel Victor Delacroix tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szer. Feb. 21, 2018 12:21 pm

Halihó!

Úgy alakult, hogy minden rossz, úgyhogy ezen és a következő héten nem leszek reagképes, sajna hétvégén sem. lazy (Mielőtt bárki azt hinné, hogy a lábamat lógatom, sajna nem, helyette beadandókon dolgozom, yaaay! -mondta szarkasztikusan.) Ha jön üzenet, ott elérhető leszek, igyekszem vissza írni, de meglehet, hogy elfelejtek, szóval... Rolling Eyes

A tavasszal együtt igyekszik érkezni minden felem!

Victor, Andreas, Bobbie és Monroe
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
38
● ● karakter arca :
Richard Madden

✥ Szeretettel Sofia Larbaud tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló •• Szomb. Feb. 24, 2018 9:13 pm

Sziasztok!

Akinek tudtam jeleztem, de ha már hiányzásnapló azért az admin csapat felé is jelezném, hogy egy ideig kidőlök a sorból.

Két napja 40 fokos lázzal küszködtem, tetejébe egy jó kis bőrbetegséget is összeszedtem. Jelenleg antibiotikumot szedek. Megjártam az ügyeletet/sürgősségit (ez utóbbit az ellenségemnek sem kívánom sacc 4-5 órás várakozási idővel).
A közérzetem javulóban, de még nem tökéletes.
Amint összeszedtem magam visszatérek, és érkeznek a reagjaim is.(mert most én jövök szinte mindenhol)

Köszönöm szépen a türelmet!
love

A világegyetemben a legnagyobb mennyiségben előforduló két anyag a hidrogén és a hülyeség.
Egyetemista
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
30
● ● Keresem :
Felipe Larbaud
● ● karakter arca :
Tiffany Alvord

✥ Szeretettel Ajánlott tartalom tollából
Témanyitás ✥ Re: Hiányzásnapló ••

Tell me your secrets