Játékostárs keresõ - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Fontos hír

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

Yesterday at 10:55 pm
Yesterday at 10:50 pm
Yesterday at 9:04 pm
Yesterday at 8:30 pm
Yesterday at 7:47 pm
Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Szept. 02, 2017 9:11 pm-kor volt itt.
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Szeretettel Admin tollából
Témanyitás Játékostárs keresõ •• Kedd Júl. 18, 2017 9:51 pm

First topic message reminder :

Játékostárs keresõ
Értelemszerűen itt tudtok játszótársat keresni, viszont ne felejtsetek el egymásra is írni, hiszen ha mindenki csak jelzi, hogy keresne pajtit, de egymásra nem írtok, akkor biztosan sok izgalmas játékból maradhattok ki.
Akinek pedig már nem aktuális a játék keresése, az kérjük, jelezze valamilyen módon: húzza át a saját posztját, írja ki, hogy elkelt, vagy egyéb úton jelezze. Egyrészt, hogy mindenki tudja, jelenleg nem keres több partnert, másrészt, hogy az elavulttá vált hírdetéseket idővel mi is törölni tudjuk!

Sok izgalmas játékot kívánunk mindenkinek!  edi

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets

846
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

SzerzőÜzenet

Szeretettel Alexander Withmore tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Szomb. Aug. 26, 2017 7:00 pm

Hahó! (:

Ha valaki gondolja, eladó az első játékom. (: Bárkivel szívesen játszom jó kis izgalmasságokat.. Aki kedvet érez, ne tartsa magában, dobjon egy pm-et, és kitalálunk valami jó kis sztorit. (:

Alex

A hozzászólást Alexander Withmore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm-kor.
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets

17
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
David Gandy
● ● karakter arca :

Szeretettel Blair Young tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Vas. Aug. 27, 2017 10:58 am

Egy szálon Galenek tartogatom magam, de elbírnék még egy másodikat, ha valakinek volna kedve hozzám. A postagalambok kalitkája nyitva, gond nélkül be tudnak repülni hozzám, még pilótaengedély se kell. Várom a szép, gyors példányokat. Wink

Olcsó dolog ígérgetni,
hogy beválthassuk.
amikor a legcsekélyebb esélyünk sincs arra,
Civilek
Tell me your secrets

7
● ● Posztok száma :
#gracephipps
● ● karakter arca :

Szeretettel Matthieu N. Voong tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Vas. Aug. 27, 2017 12:02 pm

Régóta munkanélküli státuszban járja Franciaország utcáit? Netalán ötlet híján van milyen szakmai ágazat illik az ön egyedi személyiségéhez? Ha az önkormányzati hivatalok, valamint munkaügyi "kihelyezések" kudarcot vallatok önnél, keressen fel engem. Amit ígérhetek, mihamarabbi munkabeállást, munkaképességeknek megfelelő poziciót. Az elvártnak megfelelő jövedelmezést, extra juttatásként pedig ideiglenes szállást és egészségügyi biztosítást is.
Kapcsolatba lépni velem telefonon +33 176 128 898, vagy a matthy93@gmail.com e-mail címen tud. Illetve lehetősége adódik a leggyorsabb formában személyeslevelet is küldeni erre a postacímre.
Köszönöm!

The quality of life is so different in France. There is the possibility of living a simple life.
Bon Voyage!

Keresk. és szolg.
Tell me your secrets

3
● ● Posztok száma :
• monsieur Yoongi
● ● karakter arca :

Szeretettel Cedric Eliott tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Hétf. Aug. 28, 2017 10:44 am

A kirándulás mellett szívesen kinyújtóztatom az ajándékba kapott csülkeim. Bárkit fogadok, kiötlünk valamit, ha nincs ötleted

It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true. It's called life.

A hozzászólást Cedric Eliott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 03, 2017 8:21 pm-kor.
Középisk.
Tell me your secrets

19
● ● Posztok száma :
♦ Luke Hemmings
● ● karakter arca :

Szeretettel Eleanor Hathaway tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Kedd Aug. 29, 2017 1:01 pm

Jelenlegi meglévő két játékom mellé bevállalnék még egy darabot. Karakteremről annyit kell tudni, hogy eléggé őrült, így izgalmas, veszélyes játékok vannak előnyben, de szívesen kiötletelhetünk valami visszafogottabbat is. Nincsen konkrét csoport, mindenkivel szívesen játszok, csak egy pm az ára. lazy

We've all got both light and dark inside us.
What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.
Törvényen kívüliek
Tell me your secrets

38
● ● Posztok száma :
► love? maybe...
● ● Keresem :
► margot robbie
● ● karakter arca :

Szeretettel Micah J. Yang tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Szer. Aug. 30, 2017 2:27 pm

Halihó edi Én is bevetném magam a játéktérre, és erre keresnék vállalkozó szellemű egyedeket, akikkel randalírozhatok Párizs utcáin lufi nem kérek sokat, csak egy icipici levelecskét a postaládámban, aztán ötletelhetünk *_*

többszörösen is, köszönöm *_*

A divat nemcsak a ruhákat jelenti.
Mindenhol ott van: az utcán, a levegöben, a gondolatainkban, abban, ahogy élünk.

A hozzászólást Micah J. Yang összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 05, 2017 9:29 am-kor.
Média,mûvészet
Tell me your secrets

6
● ● Posztok száma :
Wang Yibo
● ● karakter arca :

Szeretettel Timothy Cahill tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Csüt. Aug. 31, 2017 5:31 pm

Sziasztok! jelen
Belevetném magam a város életébe. Nem sok ismeretem van, de örömmel vennék barátokat, szomszédokat is. Akár egy rosszakaró tanártársat is. woo
Hiszen úgy szép az élet, ha zajlik.
Pm-ben várom a jelentkezőket nyamm
Tanárok
Tell me your secrets

6
● ● Posztok száma :
Chris Pine
● ● karakter arca :

Szeretettel Juliette Riles tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Vas. Szept. 03, 2017 7:00 pm

Keresek 1-2 játszótársat,
korrepetálástól elkezdve nagy lelkizésen át baráti reunionig bármire, kitalálhatunk mindenféle szépet-jót-rosszat
Tanárok
Tell me your secrets

8
● ● Posztok száma :

Szeretettel Christophe Lumiére tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Csüt. Szept. 07, 2017 4:38 pm

Játék, ami felszabadult, játék, ami lehet komoly, esetleg vad, vagy dühödt. Ha érdekel, pm-ben megbeszéljük Cool
Civilek
Tell me your secrets

30
● ● Posztok száma :
Chris Evans
● ● karakter arca :

Szeretettel Edmund H. Rimbaud tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Pént. Szept. 08, 2017 9:14 am

Sziasztok.

Jelenlegi játékaim mellé belevágok még egybe.
Ötleteim vannak, egyeztethetünk is bármire vevő vagyok.
Karambolozhatunk is finoman, amiből mehet a veszekedés, ki hibázott.
Akkor lehetsz régi osztálytárs, elidőzhetünk a múlton.
Vagy akár lehetsz egy bajba jutott lélek, akin segíteni kéne, mondjuk egy sziklás helyről kimászni...akármi szóba jöhet, ha van valami jobb ötleted, akár valami ami humorossá tenné a játékot, a kedves olvasó könnyes szemekkel hasát fogva esne le a székéről a nevetéstől, hát akkor gyere és súgj egy kicsit, hogy vevő lennél egy játékhoz.

Csak egy PM-et kérek és a tiéd vagyok Wink

Többszörösen elkeltem *-*

A hozzászólást Edmund H. Rimbaud összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 10, 2017 6:50 pm-kor.
Elit
Tell me your secrets

31
● ● Posztok száma :
Tyler Hoechlin
● ● karakter arca :

Szeretettel Darren Bleu Meyer tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Pént. Szept. 08, 2017 7:38 pm

Sziasztok!
Mivel mostanában elég sok játékom behalt, vagy akikkel játszottam egyszerűen töröltették magukat (nem, nem veszem magamra) így pár emberkét keresek, akikkel játszhatnék.
Lényegében mindenben benne vagyok, lehetsz a haverom, barátnőm, akivel elmegyünk inni, kibeszéljük a pasikat, csajokat az élet szar dolgait, de lehetsz az ellenségem is, és fújhatunk egymásra nagy erőkkel.
Ha neked lenne szükséged valamire, amit kijátszanál, én abban is benne vagyok, de ha gondolod random írok fel szavakat, bedobom egy kalapba néhány helyszínnel és ezzel teremtek valami jó kis játéklehetőséget. Persze ennek csak egy pm az ára, szóval ha úgy érzed, hogy szívesen írogatnál velem, akkor kérlek jelezd felém! Várom a jelentkezőt, jelentkezőket! Smile
Média,mûvészet
Tell me your secrets

92
● ● Posztok száma :

Szeretettel Jérome Chevotet tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Vas. Szept. 10, 2017 9:39 pm

Sziasztok!

Újként bevállalnék néhány játékot, hogy beindítsam a párizsi életemet. Mindenféle plotolásra, játékalapra nyitott vagyok. Fakadhat a szakmámból kifolyólag is az ismeretségünk, de a húgomon keresztül is, ami nagyobb szabadságot biztosít a kapcsolat kialakításához. Vagy ha futsz, biciklizel, esetleg néha önvédelmi órákat veszel a krav-maga formájában az egy újabb kapcsolódási pont lehet. Továbbá szeretem a konfliktusokat, úgyhogy ha keresel valakit, akire moroghatsz vagy felpofozhatsz nyugodtan írj, kiötlünk valamit. nyau
Szívesen kezdek ismeretséget a nulláról is, ebben az esetben csak annyit kérnék ne egy passzív alapszituációval indítsunk. Very Happy

Köszönöm a jelentkezőknek, elkeltem.

A hozzászólást Jérome Chevotet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 17, 2017 11:58 am-kor.
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets

7
● ● Posztok száma :
Chris Wood
● ● karakter arca :

Szeretettel Julien Braighley tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Kedd Szept. 12, 2017 6:29 pm

Halihó!

Partnereket keresek játékra, kikötésem azért nincs, mert mindenevő vagyok.
Ja, de, egy finomságot azért elárulok: Ha netán a páciensem szeretnél lenni, mindent kapsz, csak nem a megszokott vizsgálatot és kezeléseket
Egészségügy
Tell me your secrets

13
● ● Posztok száma :
Ben Barnes
● ● karakter arca :

Szeretettel Camille Thompson tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Vas. Szept. 17, 2017 6:58 pm

Sziasztok!

Szeretnék indítani még 1-2 játékot, ha volna rá jelentkező/szabad helye valakinek. Lehetsz a suliból egy arc, egy osztálytárs. Az sem baj, ha nem kedvelsz vagy netán csak barátkozni szeretnél. Nem ígérhetem, hogy minden helyzetben vagy épp mindig kezeslábas leszek. (Ami azt illeti mostanság eléggé tüskés a kisasszony) És még kezdőt is írok ha kapok 1-2 támpontot de ha nem és ez a kívánság akkor is. xD

Ui.: Nincs egyenlőre reag kódom, se képszerkesztőm. Csúnyán mutat a csupasz reag, de a lelkesedésem remélem kárpótol.
Középisk.
Tell me your secrets

8
● ● Posztok száma :
Indiana Evans
● ● karakter arca :

Szeretettel Francis Drole tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Vas. Szept. 17, 2017 8:34 pm

Játékra jelentkezem szintén

Lazulhatunk, segítség is lehetek, vagy hallgatóság.
Ha viszont szeretnél a nem haverom lenni, csak szólj. Idegesítelek, mint bögöly a tehenet Cool
Igazságügy
Tell me your secrets

6
● ● Posztok száma :
Chris Evans
● ● karakter arca :

Szeretettel Branden Ward tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ •• Csüt. Szept. 21, 2017 9:42 pm

Sziasztok!

Egy - olykor - lassabb játékra keresnék 1-2 bevállalós játszótársat újonnan érkezett karakteremnek! Bármilyen ötletről legyen is szó, 99.9%, hogy tökéletesen megfelelő lesz! Smile

U.i.: Nem harapok!

BRANDEN  WARD
WARD enterprises 2015
There seems to be a law that governs all our actions so I never make plans.
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets

3
● ● Posztok száma :
Tom Ellis
● ● karakter arca :

Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás Re: Játékostárs keresõ ••

Tell me your secrets

Játékostárs keresõ
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2