Kapcsolatkeresõ
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 7:56 am ✥
✥ Today at 7:56 am ✥
✥ Today at 2:00 am ✥
✥ Today at 1:00 am ✥
✥ Today at 12:17 am ✥
✥ Yesterday at 10:32 pm ✥
✥ Yesterday at 10:16 pm ✥
✥ Yesterday at 8:20 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 18, 2017 9:53 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Kapcsolatkeresõ
Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1395
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Maëlys Moreau tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Júl. 24, 2017 11:51 am

Sziasztok! edi

Akkor én fel is avatnám ezt! Szeretnék még egy-két ismerőst, lehet akár szó barátságról, netán ellenségről is valami miatt, vagy éppen új ismeretségről. edi
Esetleg a neten ismertük meg egymást, valami táncfesztiválon, vagy Londonban nyaraltál, cserediák voltál, vagy csak szimplán véletlenül botlunk egymásba Párizsban – hiszen én új leszek a városban -! A lehetőségek tárháza akár a csillagos ég, semmi jónak nem vagyok elrontója és szívesen ötletelek bárkivel! Ha esetleg érdekelne bármilyen plusz szál, akkor nyugodtan dobj meg egy postagalambbal!  
Média,mûvészet
Tell me your secrets
97
● ● Posztok száma :
✤ Emma Watson
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Raphaël Deschamps tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 25, 2017 4:19 pm

Bonjour, Mesdames et Messieurs!

Ha valaki úgy érezné, hogy szüksége van az életében valami kapcsolatra, ismeretségre, írjon bátran!
Legyen szó akár rokonról (előre szólok, alapjáraton elég kacifántos a helyzet... ), régi ismerősről, vagy valami alkalmi egymásba botlásról. Ha diák vagy, és esetleg biológiát tanulsz, vagy állatorvosnak készülsz, akkor akár előadást is tarthattam neked az egyetemen, ha sűrűn megfordulsz az állatkertben, akkor is egész jó eséllyel ismerős lehetek neked... Én vagyok az, aki a kertvárosban mindig legalább 2-3 kutyát sétáltat egyszerre Rolling Eyes de akár a kávézóból is ismerős lehetek, ahová reggelizni járok... nem is húznám tovább a szót, ötletek terén egész rugalmas vagyok, úgyhogy keressetek nyugodtan
tudomány emberei
Tell me your secrets
347
● ● Posztok száma :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● Keresem :
Chris Pratt
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Pandora Fournier tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 25, 2017 11:46 pm

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba, hiszen mindig nyitva áll bárki előtt a postafiókom akkor is, ha esetleg jól jönne plusz egy emberke az életébe. Lehet szó baráti, ellenséges, semleges kapcsolatokról is, lehetsz szomszéd, vagy csak edzés közben találkoztunk, esetleg munkakapcsán, új ismeretség, mert éppen egymásra öntöttük a kávénkat.  lol!  Elég sok ötletre kapható vagyok; szívesen ötletek bárkivel, ahogyan eddig is tettem. . edi  

Pm-ben megleltek!  sweety
Elit
Tell me your secrets
577
● ● Posztok száma :
✶ Gal Gadot
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Serge Dubois tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Júl. 26, 2017 9:02 am

Nos Sziasztok.
Kezdeném azzal, hogy keresek:

- egy legjobb barátot (1995 óta tartó haverság), (30 - 37 év) szeretgetesi   - elkelt
- egy fiatal 24-30 év közötti lányt, aki az exem testvére, ki már 5 évvel ezelőtt öngyilkos lett (részletek pm-ben, kacifántos egy dolog) utálhatsz is, mert azt hiszitek én hajszoltam bele a halálába...
Más vezetéknévvel is jöhetsz, házas vagy és kész, megoldva.
- a maffia egyik emberét (pm-ben pár részlet)
- egy hölgyet keresek eddig két éves kapcsolatra, nagy a szerelem veszekedésekkel karöltve, gyerekkérdés van a levegőben ...   (21-35 év) - elkelt
- egy rajongót, aki él hal a zenémért, az írásaimért, mindenemért, az első sorban csápol Cool  az se baj, ha tömegesen jöttök love (Zeneíró a karakter, gitározik, olykor énekel)

Amin megakad a szemed és elgondolkodtál rajta, ne gondolkodj különben is rajta sokat, zaklass fel pm-ben, vagy vágj hozzám egy féldisznót.
Oldalcheten jelezni ér

UPDATE:
- Fiatal tanoncot is keresek, akit érdekel a zene adta szabadság. Tanulni szeretnél és pont tőlem? Gyere és megbeszéljük. (15-29 év) - elkelt

A hozzászólást Serge Dubois összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 04, 2017 11:33 pm-kor.
Média,mûvészet
Tell me your secrets
112
● ● Posztok száma :
Garrett Hedlund
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Veronique S. Rimbaud tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Júl. 31, 2017 10:42 pm

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba és ismerősöket keresnék. Lehet szó akár arról is, hogy együtt jártunk középsuliba, vagy egy egyetemre, csak más szákra. Igaz az utóbbi hónapokban több időt töltök a színházban, mint az egyetemen, de ez a szak már csak ilyen. Jöhet régi barátság, új, esetleg egykoron segítettem neked valamilyen tantárgyban, de akár lehetünk valami miatt rosszban is. Láttál netán egy darabban és utána beszélgettünk. Amennyiben esetleg érdekelne egy közös szál, akkor pm-ben megtalálsz.
Civilek
Tell me your secrets
67
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Danielle Campbell
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Marius Langlois tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Aug. 09, 2017 2:22 pm

Hali! Very Happy

A Team Lucius-hoz keresek ismerősöket. Tehát ez azt jelenti, hogy Lucas és Marius is szívesen fogad barátokat, ismerősöket, akár munkatársakat is. Sőt ha nagyon muszáj akkor még az ellenségeket se hagynám ki. Mert belőlük is kell.
Amit például Lucas-ról tudni kell, lehet: egyetemista, külön él a szüleitől egy bérlakásban Natalie Dupont-tal. A pénzét a nagybátyja éttermében keresi meg, mint "mosogató srác", de majd szeretne szakács lenni, ez azonban titok még egyelőre, majd az egyetem lejárta után talán. Alapjáraton mindenkivel jól kijönne, ha nem akarna sokat okoskodni és rávilágítani néhány olyan dologra, amit biztos, hogy nem teszel jobban, ő ezt észreveszi és szól. Ebből kifolyólag lehetsz rá mérges akár, de tudhatod, hogy csak a javadat akarja.
Amit Marius-ról tudni kell, lehet: modell, még iskolába jár és a szüleivel él. Alapjáraton barátságos, együttműködő, ha nem muszáj nem keveredik bajba, ez azonban nem jelenti azt, hogy a baj ne találna rá szinte mindig. Szeret enni, viszont inkább több húst, mint zöldséget. Ettől függetlenül persze vigyáz az alakjára és edzeni is eljár, ha a szabad ideje megengedi.

Lucas-hoz személyek:
ide majd azon ismerős lehetőségek jönnek amik már elkeltek
a barátnő szerep be van már töltve, ettől függetlenül exbarátnő címre lehet még jelentkezni.
Marius-hoz személyek:
ide majd azon ismerős lehetőségek jönnek amik már elkeltek

Go where you feel most alive
Média,mûvészet
Tell me your secrets
74
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
ツ Luke Korns
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Susan Meyer tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Aug. 13, 2017 11:58 am

Sziasztok! edi
elkelt:

Sue-nak keresnék kedves kis plotokat, amikből érdekes játékokat tudnánk kihozni. Van pár ötletem is, de vevő vagyok bármire, úgyhogy bátran lehet ostromolni végtelen mennyiségű péemmel.
Ötletek esetleg, hátha megtetszik valami

Homokozó pajtás - fiú/lány - Amikor kicsik voltunk gyakran találkoztunk a játszótéren, a szüleink pedig a homokkastélyok felépülésének ideje alatt szoros barátságokat kötöttek egymással. Csak úgy, mint mi. Közös nyaralások, közös szülinapozások, közös világgá menések az utca végéig. Közös gyerekkor. Viszont ahogy cseperedtünk, lassan különváltak útjaink, új barátok közé keveredtünk, és mi magunk is megváltoztunk. Még mindig jóban vagyunk, de a régi szokások már kivesztek a barátságunkból. Együtt járunk gimibe (akár egy osztályba), és mégsem vagyunk egy társaságban. Talán azt gondolod rólam, hogy olyan vagyok, mint ahogyan pletykálják: könnyűvérű, harsány, nemtörődöm? Hogy ennyire megváltoztam? Talán én is ezt gondolom rólad. Hogy már nem vagy ugyanolyan, mint tíz évvel ezelőtt.

Gyerekkori szerelem - fiú - Közel sem volt komoly kapcsolat közöttünk. Mai szemmel nézve járásnak sem volt nevezhető az, amit csináltunk. Megfogtuk egymás kezét az osztálykirándulásokon, egymás mellett ültünk a buszon, és néha elhívtál vidámparkba. Talán szájra puszit is adtunk egymásnak, ha senki sem látta. Az általános iskolai szerelmi történetekre már csak mosolyogva gondolunk vissza, ha néha találkozunk.

Rossz szomszéd - lány/fiú - Idegesített, hogy kiskorodban áthoztad a játékaidat a mi kertünkbe, és a bátyáimmal játszottál, akikre én éppen meg voltam sértődve, és velem sosem játszottak. Később idegesített, hogy tőled több limonádét vettek, amikor ki-ki kiült saját háza elé egy standdal, és némi frissítővel. És később utáltam, amikor házibulikat szerveztetek az idióta barátaiddal, hogy egész éjszaka egyetlen szemhunyásnyit se tudjak aludni, és folyamatosan hívogatnom kelljen téged, hogy kapcsold már le a hifit, vagy rád hívom a rendőrséget. Lehet, hogy a szüleink között megy a bájolgás, de mi fiatalabbak vagyunk, őszintébbek, és úgy is el fogunk innen költözni, úgyhogy nincs sok szép szavunk egymáshoz.

Majd ha még lesz ötletem, írok. Addig is ezer csók, Sue edi
tarifám: egy péemm <3
Középisk.
Tell me your secrets
131
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
maggie duran
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Sebastien Ellwode tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Aug. 27, 2017 2:48 pm

Sziasztok Smile

Itt az ideje nekem is kapcsolatokat építeni.
A következő embereket keresem, hogy színesebbé varázsolják a mindennapjaimat:

1. régi ismerőst/barátot esetleg ellenséget Londonból
2. új barátokat, vagy ellenségeket Párizsban
3. Valakit/ket akinek bármilyen kapcsolata van a boksz világával ( lehettél edzőtárs, menedzser, ellenfél)
4. 2-3 embert, akit a munkám során edzhetek akár önvedelemre, akár mint bokszolót az ex-bokszoló
5. valaki aki tudna segíteni, hogy újra ringbe szálhassak és azt csinájam amit tényleg szeretek
6- újságírót, aki ismét előássa a megporosodott aktámat és nehezíti a dolgomat, hogy visszatérjek a ringbe.
7. Egyéb ötletekre is nyitott vagyok, bárkivel szívesen összedugom a kobakomat, hogy ötletelgessünk.
Köszönöm *-*

I admit I made mistakes But yours might cost you everything
Can't you hear me calling you home?
Civilek
Tell me your secrets
73
● ● Posztok száma :
Chris Hemsworth
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Jacqueline Robin tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Szept. 03, 2017 1:26 pm

Halihó :3

Kapcsolatokat keresnék a lánykámnak, a következő szerepekben:
1. barátnő, aki kirángatja őt a étköznapok szürgeségéből, megmutatja neki, hogy milyen jó is fiatalnak lenni, bulizni és őrültségeket csinálni.
2. doktort, ápolót, vagy nővért, aki a kórházban dolgozik és ápolja az édesanyját ( leukémiás)
3. régi osztálytársat, szomszédot, ismerőst, a semmiből előbukkanó rokont stb
4. ellenségek is jöhetnek, abból sosem lehet baj Rolling Eyes
5. mindenki mást, akinek az életébe belefér egy 19 éves lány, aki szinte semmit nem tapasztalt még az életből, folyamatosan dolgozik, hogy édesanyja kezeléseit fizetni tudja.
Gyertek és rángassatok ki a szürkeségből *-*

• • • Love is a serial killer - we're all just innocent victims.• • •
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
7
● ● Posztok száma :
Astrid Berges Frisbey
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Léonie Deschamps tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Szept. 22, 2017 10:55 pm

Sziasztok!

Gyakornokot keresek magam mellé a szalonomba. Elsősorban olyat, aki divatszakmában dolgozik/szeretne dolgozni és jól jönne neki egy gyakornoki hely egy kicsi, de egészen népszerű szalonban. Ha tetszik a gondolat, de nem értesz a ruhákhoz, akkor is írj, legalább lesz ki hozza a kávémat. Razz
Ha érdekel az ajánlat, bátran írj üzenetet és ott megbeszéljük a részleteket. pirulo
Média,mûvészet
Tell me your secrets
55
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Mandy Moore
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Cleopatra Sidney Costigan tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Szept. 24, 2017 12:55 pm

Sziasztok! lufi

Beállnék én is a sorba végre. Keresnék barátokat, új ismerősöket, esetleg gyakornokot, vagy aki egyszer talán az lesz, mert érdekli őt a jog. Kb. 25 éves koromig Párizsban éltem, itt végeztem el az egyetemet is, illetve árvaházban nőttem fel. Utána pedig bejártam a világot, egy-két időpont és helyszín kötött, de amúgy lehet szó akár arról is, hogy máshol ismerkedtünk meg és nem itt. Pár hónapja tértem még csak vissza, így örülnék, ha akadna itt barátom, de akár jöhet ellenség is, vagy szinte bármi. Vagy ha valakinek szüksége van egy jogi klinikán dolgozó személyre, akkor is bátran keressen meg.
Pm-ben megtalálsz. edi

when i'm alone, i think of so many things to say to you, when I have a chance to tell you. I go speechless.
Igazságügy
Tell me your secrets
55
● ● Posztok száma :
∫∫ The one that drives the whirlwind into my way
● ● Keresem :
∫∫ Bryce Dallas Howard
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Seth R. Martichon tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Okt. 05, 2017 9:20 pm

Sziasztok Smile

Keresek haragost, ellenfelet, támogatót, cimborát, gyerekkori lókötő haver társat, elmúlt szerelmeket, vetélytársat.
Illetve egy szerelmi szálra jelentkezőt. Nem szeretem az egyből ágyba bújós dolgokat, húzzuk egymás agyát nyugodtan. A lényeg hogy a felségem már a múlté, papírok ide vagy oda, dobogtassuk meg egymás szívét.

Ezenkívül bármi, ami megmozgatja a fantáziád, belefér a karaktered életébe, kapcsolati viszonyaiba.
Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets
29
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Sebastian Stan
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Apolline Lafayette tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Okt. 06, 2017 6:44 pm

Sziasztok!

Én is szeretnék kapcsolatokat kiépíteni, akár ismerhetsz még régebbről, amikor a gazdagabbak közé tartozott a családom, míg apu élt. Apa halála után a rokonok kiforgattak mindenünkből, így költözni kellett. Azóta a régi ház üresen áll.
Szükségem lenne egy igaz barátra is, ami akár régóta is tarthat, de lehet friss is. Jöhet lány, de akár fiú is, mert hiszek abban, hogy lány-fiú között is lehet barátság. Keresnék továbbá barátokat, ellenségeket, mert valami miatt nem kedvelsz, esetleg megvetsz azért, amit csinálok. Vagy akár régebben hallhattál énekelni is. edi
Keresnék egy rendőrt is, akit futólag ismerek, apával jóban voltál, hiszen mind a ketten jobbá akartátok tenni a világot, míg ő a befolyásával, addig te a jelvényeddel. Apa halála után eldurvult kicsit a helyzet és anyát bevitték az őrsre, amikor a rokonoktól akart minket védeni. Te segítettél kihozni őt onnan. Kortól függően akár bátyként, vagy éppen nagybácsiként tekintenék rád.
Leszögezném, hogy a "munkámról" a családom nem tud, illetve senki se, ha csak nem látott meg valaki, ahogyan a betegségemről se beszéltem. A viselkedésem lehet fura, a hirtelen távolságtartásom miatt, de nem beszélek róla, hogy mi a gond, ahogyan Irvinről se beszéltem sose még, vagy legalábbis csak nagyon szűkszavúan. doboz >>  ET, ha netán érdekelne ötleteléshez.

Ha valaki örülne plusz egy szálnak, akkor nyugodtan keressen meg pm-ben, mert tuti örülni fogok neki és nem fogok eltűnni se. lufi

A hozzászólást Apolline Lafayette összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 07, 2017 1:14 pm-kor.
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
40
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
⊂ Deniz Baysal
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Lucas Morneault tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Okt. 06, 2017 10:51 pm

Hola! lufi  *Lucky telhetetlen ezért munkatársakra is vágyik jelenség lesz látható hamarosan*

Ed megengedte ezért lelkes jelentkezőket keresünk takarító és pincér szerepére.  A La Perle Bleue étteremről lenne szó, lehetsz lány vagy fiú, fiatal vagy idős és munkanélküli vagy nincs más dolgod mint a fejünkhöz, a fejemhez vágni egy pm-t. Very Happy

pirulo Nagyon cuki vagyok, ezt Vero és Natalie alá tudja támasztani, szóval valaki? Sajnáljon meg és legyen a munkatársam. Plíííízzzzz

Take risks. If you win you will be happy. If you lose you be wise. Ϡ
Egyetemista
Tell me your secrets
72
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
ϡ Dylan O'Brien
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Janine Duval tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Okt. 15, 2017 7:30 pm

Sziasztok!

Szeretnék ismerősöket, barátokat, kollégákat begyűjteni. Kollégák színházi világból jöhetnek mind, pláne musicalekből. :3
Aranyos vagyok, kedves nem mindig, szeretek élni és megcsalt feleségként pengetem életem lantját. Egyébként bármire nyitott vagyok!
Média,mûvészet
Tell me your secrets
34
● ● Posztok száma :
Kayslee Collins
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Guillaume A. Lacourt tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Okt. 19, 2017 10:22 pm

Sziasztok!

Többféle kapcsolatot is keresnék, de azt leszögezném, hogy szerelmi szálat nem, így amiatt senki se írjon rám. Megértést köszi! Smile

Keresnék olyat, aki elég idős ahhoz, hogy még a kötelezőkatonaság vonatkozzon rá, így érthetően volt katona, vagy csak szimplán bevonult, mert vonzotta őt. Ha rövid ideig is, de szolgálhattunk együtt. 20-as éveim elején, az egyetemet félbehagyva léptem be a katonaság kötelékébe. Te hazamentél, én pedig maradtam és inkább tovább léptem, vagyis a Légion étrangère (Francia Idegenlégióba) keveredtem/jelentkeztem, hiszen nem volt miért hazatérnem. A nevem megváltozott, elnyelt a föld ennek köszönhetően és minimum 5 évig biztosan semmi hírt se lehetett rólam hallani. Minimum annyi időt tölt ott mindenki, de nem kizárt, hogy én tovább is maradtam. Ha jól tudom, akkor idegenlégiós kari nincs, így emiatt inkább a katonaságra tudnék gondolni, hogy onnan ismertük a másikat, vagy együtt nőttünk fel és társai.
Miután leszereltem, akkor se tudtam abbahagyni, amibe „belekeveredtem”, így nem elégedtem meg azzal, hogy a rendőrséghez lépjek be, hanem BRI-be (francia különleges rendőrségi egység) vettek fel, részben a múltamnak és az ajánlásoknak köszönhetően. Emiatt pedig olykor a rendőrséggel is együtt kell dolgoznunk, így akár várok ilyen ismeretséget is, hogy innen ismerjük egymást. A munkám legtöbb esetben viszont tabu, hiszen nem mindenki tudhat a nyomozásainkról, vagy rajtaütéseinkről, hiszen kicsit összetettebb feladatot látunk el, mint a rendőrség, vagy néhány különleges rendőrségi egység. Utálhatsz is, kedvelhetjük is a másikat. Nem szoktam kertelni, kimondom amit gondolok és olykor talán nem is úriemberhez méltóan, de tapló se vagyok.
Keresek haverokat is, akikkel olykor kiereszthetem a gőzt, jöhet női ismerős is, de kalandokat kizárnám jelenleg, meg a szerelmet is. Jöhet olyan, akire úgy tekinthetek akár, mint egy húg, vagy éppen aki helyettem is félti olykor a szaros kis életemet. Nem vagyok bajkeverő, de olykor nálam is képes elszakadni a cérna, részben talán amiatt is, amiket átéltem és láttam. Egy szóval jöhet szinte bármi, én örülni fogok és szívesen egyeztetek veled. Sőt, jöhet olyan barát is, aki segít belém önteni lelket, mert a bajtársam elesett, a lányát pedig magamhoz vettem kb. 1,5 hónapja. Ő is érkezi fog majd, így a lányka foglalt, de támaszokra és barátokra szükségem lenne.

Remélem lesz olyan, akinek az életébe még beleférek. Várom az üzeneteket, köszi! Cool

A hozzászólást Guillaume A. Lacourt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 23, 2017 6:35 pm-kor.
Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets
28
● ● Posztok száma :
Milo Ventimiglia
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Sandhya J. Malakar tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Okt. 20, 2017 8:04 pm

Sziasztok!

Indiából jöttem, híres mesterségem címere... így, az elfogadáson túl becsekkolok ide is, hátha sikerül bővíteni az ismerősök listáját, vagy valakinek pont én hiányoznék a repertoárból... Rolling Eyes lufi

Világutazóknak:
Amit tudni érdemes rólam, az az, hogy tényleg Indiából költöztem ide néhány évvel ezelőtt, viszont ott is egy francia gyarmatvárosban éltem, ha valaki nagy világutazó volt, akkor esetleg még fiatalabb koromból is ismerhet... Rolling Eyes

Kedves (volt) kollégák és rendőrök!   
Aki inkább az ország határain belül maradna, az ismerhet akár a rendőrségről is, ahol rendszergazdaként dolgozok, lehetünk kollégák, vagy akár valami ügy kapcsán is besegíthettem, ha úgy volt, egész ügyes vagyok informatikából Cool Vagy lehet, hogy ismeretlen hackerként segítettem nektek egy rosszfiú nyomára bukkanni? Vagy pont, hogy engem próbáltál elcsípni?

Párizs lakossága, újságírók, ügyvédek, nyomozók, múltbéli vagy leendő ügyfeleim!  ír
Annak, aki a törvény megkerülésétől sem riad vissza, a világhálón is elérhető vagyok, mint hacker, legyen szó akár rendszerek feltöréséről, adatlopásról, nyomozásról, kémkedésről, új személyazonosság kreálásáról, nyomok eltüntetéséről, vagy bármi egyébről.  

Törvényen kívüli társaim!  
Van kedve valakinek csapatban nyomulni, hogy úgy törjünk borsot a fakabátok orra alá?

Ha valamelyik kapcsán magadra ismertél, vagy szimplán elkélne egy plusz ismerős, akkor írj és kitalálunk valamit, a fentieken túl egyéb ötletekre is vevő vagyok  Wink
Törvényen kívüliek
Tell me your secrets
25
● ● Posztok száma :
Deepika Padukone
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Roderick Wrighton tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Okt. 23, 2017 8:32 pm

Sziasztok! jelen

Szeretnék pár szálat a karakteremnek. Még csak készülőben vagyok, azaz még sok minden változtatható, szóval több ötletre is vevő vagyok.
Pár infó, ami már biztos a karakterről.

- 22 éves korában (5 évvel ezelőtt) költözött Párizsba, szóval azelőttről nem nagyon ismer senkit
- Akkoriban nagyon rossz fiú volt. Drogot árult, lopott, bulizott és mindent kipróbált, amit nem szabadott volna.
- 26. születésnapján (kb másfél éve) fogadta meg, hogy abbahagyja ezt az életmódot, azóta egy életvidám, nevetős srác saját lakással és rendes munkával.

Miket keresek?
Csak pár alap ötletem van, de ha neked támad valami más ötleted akkor is írhatsz

- kell valami munka neki, szóval ha kollégát keresel vagy alkalmazottat, akkor is szólhatsz. ( mellékállásban úgy néz ki, hogy modell lesz, de ez még nem biztos)
- kellenek valakik, akiket kirabolhattam régen, vagy megvertem vagy együtt csináltunk ilyesmit.
- a testi örömöket sosem tiltottam el magamtól, szóval lehetsz egy csaj vagy egy srác (mindkét nemet szeretem hmm ), akivel párszor összefeküdtünk vagy majd csak össze fogunk
- későbbre tervezek valami komolyabb kapcsolatot is, de ezt inkább lánnyal tudnám elképzelni.

Ha megtetszett valamelyik, vagy támadt egy jó ötleted, akkor nyugodtan dobj egy PM-et edi
Civilek
Tell me your secrets
26
● ● Posztok száma :
River Viiperi
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Simon M. Thibodeaux tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Okt. 24, 2017 10:28 pm

Heyho! Very Happy

Szóval most perpillanat csak rokoni szálakra lenne szükségem. Valaki? Nem sajnál meg és lenne az unokatestvérem? Nagynénim vagy nagybácsim? pirulo Akit majd - mindjárt esetleg - beírhatok az előtörténetembe is, amíg készülgetek vele? catjump

Frissítés: Fejbe dobtak egy jó ötlettel, de aki még szeretne nyugodtan dobálózhat kispárnákkal. pirulo

Here is my secret. It is very simple: It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
Ált.isk
Tell me your secrets
16
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
◢◤ Jared Scott Gilmore
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ ••

Tell me your secrets

Kapcsolatkeresõ