Kapcsolatkeresõ
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

Today at 4:22 pm
Today at 4:19 pm
Today at 4:18 pm
Yesterday at 10:59 pm
Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Okt. 17, 2017 9:10 pm-kor volt itt.
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szeretettel Admin tollából
Témanyitás Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 18, 2017 9:53 pm

Kapcsolatkeresõ
Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets

971
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

Szeretettel Maëlys Moreau tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Júl. 24, 2017 11:51 am

Sziasztok! edi

Akkor én fel is avatnám ezt! Szeretnék még egy-két ismerőst, lehet akár szó barátságról, netán ellenségről is valami miatt, vagy éppen új ismeretségről. edi
Esetleg a neten ismertük meg egymást, valami táncfesztiválon, vagy Londonban nyaraltál, cserediák voltál, vagy csak szimplán véletlenül botlunk egymásba Párizsban – hiszen én új leszek a városban -! A lehetőségek tárháza akár a csillagos ég, semmi jónak nem vagyok elrontója és szívesen ötletelek bárkivel! Ha esetleg érdekelne bármilyen plusz szál, akkor nyugodtan dobj meg egy postagalambbal!  
Média,mûvészet
Tell me your secrets

92
● ● Posztok száma :
✤ Emma Watson
● ● karakter arca :

Szeretettel Raphaël Deschamps tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 25, 2017 4:19 pm

Bonjour, Mesdames et Messieurs!

Ha valaki úgy érezné, hogy szüksége van az életében valami kapcsolatra, ismeretségre, írjon bátran!
Legyen szó akár rokonról (előre szólok, alapjáraton elég kacifántos a helyzet... ), régi ismerősről, vagy valami alkalmi egymásba botlásról. Ha diák vagy, és esetleg biológiát tanulsz, vagy állatorvosnak készülsz, akkor akár előadást is tarthattam neked az egyetemen, ha sűrűn megfordulsz az állatkertben, akkor is egész jó eséllyel ismerős lehetek neked... Én vagyok az, aki a kertvárosban mindig legalább 2-3 kutyát sétáltat egyszerre Rolling Eyes de akár a kávézóból is ismerős lehetek, ahová reggelizni járok... nem is húznám tovább a szót, ötletek terén egész rugalmas vagyok, úgyhogy keressetek nyugodtan
tudomány emberei
Tell me your secrets

294
● ● Posztok száma :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● Keresem :
Chris Pratt
● ● karakter arca :

Szeretettel Faye Chamberlein tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 25, 2017 4:23 pm

Szép jó napot ^^

Én első sorban egy lakótársat keresek, vagy valakit, aki kiadna nekem egy lakást. Tisztességes ember vagyok, időben fizetek, és le lehet nyomozni. *-*
Ezen felül vállalok házon belüli felvigyázást is, ha van egy beteg rokon, vagy csak olyan személy, aki igényli a társaságot, állok rendelkezésre. *-*
Egészségügy
Tell me your secrets

5
● ● Posztok száma :

Szeretettel Pandora Fournier tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 25, 2017 11:46 pm

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba, hiszen mindig nyitva áll bárki előtt a postafiókom akkor is, ha esetleg jól jönne plusz egy emberke az életébe. Lehet szó baráti, ellenséges, semleges kapcsolatokról is, lehetsz szomszéd, vagy csak edzés közben találkoztunk, esetleg munkakapcsán, új ismeretség, mert éppen egymásra öntöttük a kávénkat.  lol!  Elég sok ötletre kapható vagyok; szívesen ötletek bárkivel, ahogyan eddig is tettem. . edi  

Pm-ben megleltek!  sweety
Elit
Tell me your secrets

489
● ● Posztok száma :
✶ Gal Gadot
● ● karakter arca :

Szeretettel Serge Dubois tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Júl. 26, 2017 9:02 am

Nos Sziasztok.
Kezdeném azzal, hogy keresek:

- egy legjobb barátot (1995 óta tartó haverság), (30 - 37 év) szeretgetesi   - elkelt
- egy fiatal 24-30 év közötti lányt, aki az exem testvére, ki már 5 évvel ezelőtt öngyilkos lett (részletek pm-ben, kacifántos egy dolog) utálhatsz is, mert azt hiszitek én hajszoltam bele a halálába...
Más vezetéknévvel is jöhetsz, házas vagy és kész, megoldva.
- a maffia egyik emberét (pm-ben pár részlet)
- egy hölgyet keresek eddig két éves kapcsolatra, nagy a szerelem veszekedésekkel karöltve, gyerekkérdés van a levegőben ...   (21-35 év) - elkelt
- egy rajongót, aki él hal a zenémért, az írásaimért, mindenemért, az első sorban csápol Cool  az se baj, ha tömegesen jöttök love (Zeneíró a karakter, gitározik, olykor énekel)

Amin megakad a szemed és elgondolkodtál rajta, ne gondolkodj különben is rajta sokat, zaklass fel pm-ben, vagy vágj hozzám egy féldisznót.
Oldalcheten jelezni ér

UPDATE:
- Fiatal tanoncot is keresek, akit érdekel a zene adta szabadság. Tanulni szeretnél és pont tőlem? Gyere és megbeszéljük. (15-29 év) - elkelt

A hozzászólást Serge Dubois összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 04, 2017 11:33 pm-kor.
Média,mûvészet
Tell me your secrets

81
● ● Posztok száma :
Garrett Hedlund
● ● karakter arca :

Szeretettel Roisin Zoe Carvey tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Júl. 27, 2017 2:06 pm

Halihó!

Beállnék én is a sorba edi 20 év körüli cukrász lánykámnak keresnék ismerősöket. Ami eddig fix, az az, hogy kb. 1-2 éve költözött a francia fővárosba, előtte Írországban, Angliában élt. Örömmel veszek mindenféle kapcsolatot, barátot, ellenséget, rokont, párkapcsolatot, szomszédot, ismerőst, vagy bármi más egyebet :3 Ha felkeltettem az érdeklődésedet, csak egy pm az ára! lufi

Keresk. és szolg.
Tell me your secrets

63
● ● Posztok száma :
Daria "Dasha" Sidorchuk
● ● karakter arca :

Szeretettel Tristam McFly tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Júl. 27, 2017 5:50 pm

Sziasztok!

Gondoltam itt is szerencsét próbálok!
Ezúton keresnék pár személyt az életembe ami nem épp mindennapi.
(ET olvasás ajánlott!)
A fiam pár évvel ezelőtt meghalt egy balesetben, így most egy új testet kapott, és a lehetőséget arra, hogy immár egy teljesen új életet kezdhessen. Azonban, a fiú, akinek a testét megkapta, egy síbaleset következtében már egy éve kómában volt. Tristam nem olyan régen tért magához. Inkább az előző életét éli, emlékszik sok dologra, a múltjával és eredeti alakjával kapcsolatban, azonban a mostani élete egyelőre elég zavaros számára.
Tehát ezúton keresnék barátokat, barátnőket, bárkit, aki szeretné hogy közöm legyen hozzá valami úton s módon, gyakorlatilag bármiben benne vagyok, csak mozduljon az élete valamerre! Smile
Ha kedvet kapnál hozzá, csak egy pm az ára! Smile Én nagyon lelkesen várom a jelentkezőket! *.* catjump szeretgetesi jupi woo
Egyetemista
Tell me your secrets

34
● ● Posztok száma :
Jacob Morton
● ● karakter arca :

Szeretettel Maisie Wheaton tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Júl. 29, 2017 7:11 pm

Haligali! love

Én is szerencsét próbálnék itt. Hiszen a hirdetések nem az én világom, szóval ha van kedved egy doki ismerőshoz, nyugodtan jelentkezz. Egy elég zárkózott embert mindig nehéz feltörni, de ha sikerül nagy kincs tud lenni. *-*
Viszont itt megragadnám az alkalmat is, hogy ha valaki jelentkezne arra a posztra, hogy lenne az idegen az életemben, aki egy éjszakán, ittas állapotomban megcsókolt, ne habozz, keress meg bátran woo

üzenetben elérhető vagyok, bármikor. Ha kedvet kaptál hozzám  :3

she's fire and lightening
and everything frightening

A hozzászólást Maisie Wheaton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 21, 2017 9:07 pm-kor.
Egészségügy
Tell me your secrets

35
● ● Posztok száma :
Elizabeth Olsen
● ● karakter arca :

Szeretettel Veronique S. Rimbaud tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Júl. 31, 2017 10:42 pm

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba és ismerősöket keresnék. Lehet szó akár arról is, hogy együtt jártunk középsuliba, vagy egy egyetemre, csak más szákra. Igaz az utóbbi hónapokban több időt töltök a színházban, mint az egyetemen, de ez a szak már csak ilyen. Jöhet régi barátság, új, esetleg egykoron segítettem neked valamilyen tantárgyban, de akár lehetünk valami miatt rosszban is. Láttál netán egy darabban és utána beszélgettünk. Amennyiben esetleg érdekelne egy közös szál, akkor pm-ben megtalálsz.
Civilek
Tell me your secrets

55
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Danielle Campbell
● ● karakter arca :

Szeretettel Margot Pelletier tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Aug. 04, 2017 7:57 am

Halló!

Nos keresném azon fontos emberkét, aki szívesen társulna egy lakásba a lánykámmal, s elmagyarázná neki, hogy mennek a dolgok itt Párizsban. Hogy nő, vagy férfi az illető mindegy, lényeg, hogy te leszel a második megbecsült személy, hiszen első helyen már ikerbratyó van.

Ha felkeltettem érdeklődésed, akkor írj Pm-et.
Média,mûvészet
Tell me your secrets

15
● ● Posztok száma :
Egyelőre nincs
● ● Keresem :

Szeretettel Sofia Larbaud tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Aug. 05, 2017 9:00 pm

Sziasztok!

Szépen lassan íródó történetem gondolatfolyamának közepén járva, több szálon is tovább vihető részén, egy útelágazáshoz érkeztem. Éppen ezért gondoltam szerencsét próbálok ebben a topikban hátha magamhoz is ölelhetem azt a bizonyos szerencsehozót.

Egy úriembert keresek 28-38 között ( tudom szép tág korhatár, de nagyjából ide tudnám elhelyezni az illetőt) aki betöltené életemben a "Minden Titkok Tudója" szerepkört. Hogy ez mit is takar pontosan, vagy hová is tartana arról üzenetben vallanék bővebben.
Akár alkotás előtt álló, akár meglévő vagy akár éppen ezen ötletem kapcsán ihletet kapó embert is szívesen fogadok erre a szerepre.
Nem szeretném később konkrét karakterként meghirdetni, mert a magam részéről igazán kedvelem a játéktéri spontaneitást, azt a varázslatot amit a közös alkotás okozhat.

Kicsit még újra bele kell jönnöm a szerepjátékos életmódba a saját magamnak írogatás helyett, de nagyon lelkes vagyok, ígérem...bááááár nem éppen azok közé tartozom, akik tengernyi szabadidővel rendelkeznek, ellenben nem foglak cserbenhagyni.

Ha magadra ismertél, küldj üzenetet!
Milena
love

Köszönöm szépen, elkelt a szerep!
love

A hozzászólást Milena Aubry összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 06, 2017 9:47 pm-kor.
Egyetemista
Tell me your secrets

11
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Tiffany Alvord
● ● karakter arca :

Szeretettel Erica d'Arcy tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Aug. 06, 2017 7:10 pm

Sziasztok edi

Ugyan már szerencsémre van egy bátyám kapcsolatnak, de gondoltam bedobom magam, hátha bárkinek támad valami ötlete hozzám. Persze vannak alapok, amiken már el tudunk indulni, de új ötleteket is szívesen fogadok, csak tessék bátran zaklatni pm-ben Razz Adott lehetőségek:
- Színész társ, vagy olyan ember, aki a közelembe dolgozik
- Rajongók
- Barátok
- Ellenségek
- Volt bokszoló társak, vetélytársak
- Szomszéd
Nekem csak ennyi jutott eszembe, de tényleg bátran zaklassatok bármi mással is, minden szálnak nagyon fogok örülni

smile, it can heal souls
Új vagyok
Tell me your secrets

2
● ● Posztok száma :
Troian Bellisario
● ● karakter arca :

Szeretettel Marius Langlois tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Aug. 09, 2017 2:22 pm

Hali! Very Happy

A Team Lucius-hoz keresek ismerősöket. Tehát ez azt jelenti, hogy Lucas és Marius is szívesen fogad barátokat, ismerősöket, akár munkatársakat is. Sőt ha nagyon muszáj akkor még az ellenségeket se hagynám ki. Mert belőlük is kell.
Amit például Lucas-ról tudni kell, lehet: egyetemista, külön él a szüleitől egy bérlakásban Natalie Dupont-tal. A pénzét a nagybátyja éttermében keresi meg, mint "mosogató srác", de majd szeretne szakács lenni, ez azonban titok még egyelőre, majd az egyetem lejárta után talán. Alapjáraton mindenkivel jól kijönne, ha nem akarna sokat okoskodni és rávilágítani néhány olyan dologra, amit biztos, hogy nem teszel jobban, ő ezt észreveszi és szól. Ebből kifolyólag lehetsz rá mérges akár, de tudhatod, hogy csak a javadat akarja.
Amit Marius-ról tudni kell, lehet: modell, még iskolába jár és a szüleivel él. Alapjáraton barátságos, együttműködő, ha nem muszáj nem keveredik bajba, ez azonban nem jelenti azt, hogy a baj ne találna rá szinte mindig. Szeret enni, viszont inkább több húst, mint zöldséget. Ettől függetlenül persze vigyáz az alakjára és edzeni is eljár, ha a szabad ideje megengedi.

Lucas-hoz személyek:
ide majd azon ismerős lehetőségek jönnek amik már elkeltek
a barátnő szerep be van már töltve, ettől függetlenül exbarátnő címre lehet még jelentkezni.
Marius-hoz személyek:
ide majd azon ismerős lehetőségek jönnek amik már elkeltek

Go where you feel most alive
Média,mûvészet
Tell me your secrets

67
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
ツ Luke Korns
● ● karakter arca :

Szeretettel Susan Meyer tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Aug. 13, 2017 11:58 am

Sziasztok! edi
elkelt:

Sue-nak keresnék kedves kis plotokat, amikből érdekes játékokat tudnánk kihozni. Van pár ötletem is, de vevő vagyok bármire, úgyhogy bátran lehet ostromolni végtelen mennyiségű péemmel.
Ötletek esetleg, hátha megtetszik valami

Homokozó pajtás - fiú/lány - Amikor kicsik voltunk gyakran találkoztunk a játszótéren, a szüleink pedig a homokkastélyok felépülésének ideje alatt szoros barátságokat kötöttek egymással. Csak úgy, mint mi. Közös nyaralások, közös szülinapozások, közös világgá menések az utca végéig. Közös gyerekkor. Viszont ahogy cseperedtünk, lassan különváltak útjaink, új barátok közé keveredtünk, és mi magunk is megváltoztunk. Még mindig jóban vagyunk, de a régi szokások már kivesztek a barátságunkból. Együtt járunk gimibe (akár egy osztályba), és mégsem vagyunk egy társaságban. Talán azt gondolod rólam, hogy olyan vagyok, mint ahogyan pletykálják: könnyűvérű, harsány, nemtörődöm? Hogy ennyire megváltoztam? Talán én is ezt gondolom rólad. Hogy már nem vagy ugyanolyan, mint tíz évvel ezelőtt.

Gyerekkori szerelem - fiú - Közel sem volt komoly kapcsolat közöttünk. Mai szemmel nézve járásnak sem volt nevezhető az, amit csináltunk. Megfogtuk egymás kezét az osztálykirándulásokon, egymás mellett ültünk a buszon, és néha elhívtál vidámparkba. Talán szájra puszit is adtunk egymásnak, ha senki sem látta. Az általános iskolai szerelmi történetekre már csak mosolyogva gondolunk vissza, ha néha találkozunk.

Rossz szomszéd - lány/fiú - Idegesített, hogy kiskorodban áthoztad a játékaidat a mi kertünkbe, és a bátyáimmal játszottál, akikre én éppen meg voltam sértődve, és velem sosem játszottak. Később idegesített, hogy tőled több limonádét vettek, amikor ki-ki kiült saját háza elé egy standdal, és némi frissítővel. És később utáltam, amikor házibulikat szerveztetek az idióta barátaiddal, hogy egész éjszaka egyetlen szemhunyásnyit se tudjak aludni, és folyamatosan hívogatnom kelljen téged, hogy kapcsold már le a hifit, vagy rád hívom a rendőrséget. Lehet, hogy a szüleink között megy a bájolgás, de mi fiatalabbak vagyunk, őszintébbek, és úgy is el fogunk innen költözni, úgyhogy nincs sok szép szavunk egymáshoz.

Majd ha még lesz ötletem, írok. Addig is ezer csók, Sue edi
tarifám: egy péemm <3
Középisk.
Tell me your secrets

67
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
maggie duran
● ● karakter arca :

Szeretettel Ambrose Torres tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Aug. 15, 2017 6:01 pm

Üdvözletem! nyau

Keresek régi ismerősöket, iskolatársakat, barátokat, akik természetesen nem tudják, hogy öt év után most huzamosabb időre tervezek visszatérni az országba, s akik talán már el is felejtettek, esetleg megutáltak, vagy simán csak várták, hogy újra találkozzunk, mert rendszeresen tartottuk egymással a kapcsolatot.
Keresek még volt londoniakat (mert úgy hallottam, hogy vannak ilyenek), hiszen öt éve Ambrose oda ment művészeti egyetemre.
Továbbá úgy gondolom, hogy elég sok külföldi karakterrel tudnánk közösen plotolni, mert a karakterem négy félévet töltött külföldön cserediákként (Németország, Portugália és Japán területén), valamint állatmentőként is önkénteskedett nemrégiben Amerikában és ezek mellett az utazás az egyik lételeme edi
Média,mûvészet
Tell me your secrets

7
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
cara delevingne
● ● karakter arca :

Szeretettel Thierry Xanders tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Aug. 20, 2017 11:16 pm

Nyitott vagyok tulajdonképpen bármire, de tényleg! Felsorolok pár dolgot, ám ha más egyébre támadna gusztusotok, vissza ne tartsátok magatokat! Wink

* Ha van beregisztrált karakter C. betűvel kezdődő keresztnévvel, akkor 2014-ben lehetett a párom. Friss reget is elfogadok, de meghirdetni nem fogom. (női karakter)
* A. kezdőbetűs személyt legjobb barátnak a médiából el tudnék viselni, bár tény, hogy őt lehet meg is hirdetem, ha nem kel el így. (férfi karakter)
* Exek, haverok, munkatársak, ellenségek is jöhetnek, sem nemi sem korbéli megkötésem nincs. A karakter elég nyitott és mindenevő. Ebből szerintem világossá válik minden.  Cool
* A karakter családi életébe is bele lehet nyúlni, talán volt/van a húgaimnak és az öcséimnek férje/felesége/pasija/nője/gyereke/amitakarsza. A halott testvéreim ismeretségi körében (én házastársra gondoltam, de nem vagyok vaskalapos házasságmániás) tutira van egy B.-betűs személy, aki az ET-mben is szerepel.
* Akármi, amire szükséged van. Dobj meg egy üzivel, s egyeztetünk. lufi

A hozzászólást Thierry Xanders összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 26, 2017 10:03 pm-kor.
Média,mûvészet
Tell me your secrets

13
● ● Posztok száma :
danny o'donoghue
● ● karakter arca :

Szeretettel Gale Thompson tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Aug. 21, 2017 5:13 pm

Én is lecsapnék még pár kapcsolatra, amennyiben még van bárkinek is szabad játéka.
A munkámból kifolyólag (szexuálpszichológus, párterapeuta) jöhet munkatárs, vagy beteg egyaránt, még vicces is lenne ez a szál.

Keresek még egy legjobb barátot is, aki a távolság ellenére is tartotta velem a kapcsolatot (Ausztráliában laktam), lehet olyan is, aki most költözik ide. Új ismeretségekre is nyitott vagyok, csak kell egy bro.

Ezenkívül ötletelni bárkivel fogok, aki merészségét fejezi ki, és küld nekem pm-et.

Többszörösen elkeltem. Cool

A hozzászólást Gale Thompson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 28, 2017 10:53 pm-kor.
Egészségügy
Tell me your secrets

23
● ● Posztok száma :
Ryan Reynolds
● ● karakter arca :

Szeretettel Sebastien Ellwode tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Aug. 27, 2017 2:48 pm

Sziasztok Smile

Itt az ideje nekem is kapcsolatokat építeni.
A következő embereket keresem, hogy színesebbé varázsolják a mindennapjaimat:

1. régi ismerőst/barátot esetleg ellenséget Londonból
2. új barátokat, vagy ellenségeket Párizsban
3. Valakit/ket akinek bármilyen kapcsolata van a boksz világával ( lehettél edzőtárs, menedzser, ellenfél)
4. 2-3 embert, akit a munkám során edzhetek akár önvedelemre, akár mint bokszolót az ex-bokszoló
5. valaki aki tudna segíteni, hogy újra ringbe szálhassak és azt csinájam amit tényleg szeretek
6- újságírót, aki ismét előássa a megporosodott aktámat és nehezíti a dolgomat, hogy visszatérjek a ringbe.
7. Egyéb ötletekre is nyitott vagyok, bárkivel szívesen összedugom a kobakomat, hogy ötletelgessünk.
Köszönöm *-*

I admit I made mistakes But yours might cost you everything
Can't you hear me calling you home?
Civilek
Tell me your secrets

65
● ● Posztok száma :
Chris Hemsworth
● ● karakter arca :

Szeretettel Afreen Shankar tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Aug. 31, 2017 1:41 pm

Üdv mindenki. ahwie

Afreen rövid bemutatása következik: 25-éves 5  éve jött Párizsba Indiából. A szülei elég konzervatívak, főleg az apja így ragadt Afreenra is valami ebből a szemléletmódból de nem sok. 18 évesen megházasították de a lány 20 évesen elvált a férjétől ezért kitagadták a családból. Ekkor jött Párizsba, hogy szabad lehessen. Nyomozó lett belőle, még nagyon friss a munkájában - a tojáshéj még ott van a fenekén - de próbál mindent a legjobban csinálni.

És akiket keresek:

>>  Barátokat. Nem sok időm van szórakozni mert rengeteget járok edzeni, futni, és a munkámnak élek, de mégis kell valaki akivel néha kikapcsolok, megiszok egy pohár sört és elsírhatom neki a bánatom. Hogy hol ismerkedtünk meg és milyen a kapcsolatunk azt majd kitaláljuk közösen.  nyelves

>> A társamat. Minden nyomozónak kell egy társ, hogy ne legyen egyedül, hogy legyen kivel megosztania ötleteit, meglátásait. Lehetsz te vadonatúj a szakmában (mint én) vagy már régi motoros, de együtt megyünk, segítjük egymást. sweety

>> Szerelmet. Tudni kell rólam, hogy 25 éves vagyok bár de még sosem volt SENKIM. És ezt értsd mindenre. A férjemről kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik így sosem ért hozzám egy ujjal se. Miután elváltunk ide költöztem és azóta nem ismerkedtem csak az volt fontos, hogy megcsináljam a sulit. Sosem hiányzott a szexualistás, azért mert nem tudom az milyen... szóval keresek egy férfit aki felnyitja a szememet, hogy mik maradtak ki az életemből. iloveu

>> Minden egyebet. A tejkihordófiú, a postás, a recepciós mindegy. Lehetünk jóban, lehetünk ellenségek rád van bízva, amiben fantáziát látsz. lazy

Pm-ben megtalálható vagyok, nem eszek embert szóval írjatok és találjunk ki valamit együtt. edi
Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets

3
● ● Posztok száma :
» önmagam
● ● Keresem :
» Priyanka Chopra
● ● karakter arca :

Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ ••

Tell me your secrets

Kapcsolatkeresõ