Kapcsolatkeresõ - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 2:00 am ✥

✥ Yesterday at 11:53 pm ✥

✥ Yesterday at 11:25 pm ✥

✥ Yesterday at 11:18 pm ✥

✥ Yesterday at 9:31 pm ✥

✥ Yesterday at 9:24 pm ✥

✥ Yesterday at 8:54 pm ✥

✥ Yesterday at 8:32 pm ✥

✥ Yesterday at 8:29 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 18, 2017 9:53 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

First topic message reminder :

Kapcsolatkeresõ
Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
2167
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
I'm faceless

SzerzőÜzenet

✥ Szeretettel Lionel Thibodeaux tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Okt. 29, 2017 6:48 pm

Beugranék ide én is, mint friss husi

Elsősorban keresnék olyan ismertségeket, akikkel buliban, suliban balhéztam össze, szedtem fel (lányokat) vagy történt valami olyan kellemetlenség, aminek tanúja lettem. Esetleg ebből maradt ellentétek, barátságok vagy épp rajongások, sok mindent fogadok.

Másodsorban keresnék bébiszittert az öcsém mellé. A szüleink nagy utazók révén sokszor mennek nagyobb utakra, minket nagyobbakat pedig már otthon mernek hagyni. Alkalmanként az öcsénk is marad velünk, de hogy biztosra menjenek, megbíztak egy nálam pár évvel idősebb lányt a töki felvigyázására. A gond az, hogy vonzó vagy és felfigyeltem rád. Szeretnél ebből kiindulva valamiféle affért kihozni, ha kellően bevállalós vagy. Wink
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
370
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

✥ Szeretettel Kennedy Kingston tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Okt. 29, 2017 7:18 pm

Ugyan már egy ideje itt vagyok, de még nem igazán vannak kapcsolataim az oldalon

Keresnék barátokat, ellenségeket, exeket vagy olyan lányokat, akikkel most kavarok, de semmi több nem lenne a későbbiekben. Aztán jól jönne néhány alkalmazott az informatikai cégemnél meg néhány ember, akit az aktivisták között ismertem meg és akiket teljesen hülyének nézek ebből kiindulva. Persze, ha már ilyen önző vagyok, akkor néhány olyan ember is jól jönne, akiket csak csicskáztatok és kihasználok.

Nagyjából ennyi lenne, de igazából, ha neked lenne valami ötleted, amit nem említettem meg, írd le nyugodtan. Bármire kapó vagyok. love

the end is near

get away from here

Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
32
● ● Keresem :
† lykke
● ● karakter arca :
† harry edward styles

✥ Szeretettel Vendég tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Okt. 29, 2017 7:37 pm

Konban wa!  woo

Némileg szerencsétlen japán cserediák keresi rendkívül lelkesen a társaságát, meg, amit még nem szégyell. Kezdetnek itt lenne néhány ötlet, de ha valakinek esetleg eszébe jutna még valami, állok elébe!

- Keresem kedves barátaimat! Van közös óránk? Láttál már prezentációval szenvedni? Kijavítottad a franciám és azóta üldözlek, hogy taníts, mester? Rád borítottam valamit és ahelyett, hogy megvertél vagy visongtál volna csak elnézően nevettél a nyomoromon? Te vittél el először inni aztán asszisztálhattál hozzá, hogy rituálisan körbehányom az egyetemet? Tanítasz csajozni, hátha egyszercsak meg merem szólítani azt a szépszeműt, akivel három hete retinapettingelek?
-Keresem azokat is, akik nem Haku-rajongók!  Rasszista vagy egy csöppet? Vagy csak nem jön be a japán virtus, esetleg idegesítőnek tartod sutaságom? Odavan értem a kiszemelted? Nem bírod a kornyikáló bájgúnárokat? Nyelvtannáci lennél, aki nincs oda a külföldiek tipikus hibáiért vagy akcentusért?
-All you need is love...or love is just a game? Nos kéne valaki(fiú,lány,troll,ork,kismacska) elérhető közelségben, akiért rajonghatok vagy, aki rajong értem, aztán, hogy észrevesszük-e egymást az legyen meglepi! Hadd nézzelek 25 percig, majd hadd ne szóljak hozzád jeligére!
Nem jönne rosszul egy olyan pasi sem, aki megkísérli megváltoztatni a nem kifejezetten LGBT gondolkodásom és megmutatja, hogy a biszexualitás vagy a homoszexualitás sem ferde hajlam vagy csak kivisz a pride-ra és megpróbál kiakasztani.
Nos so far ennyi lenne, reménykedem néhány PM-ben. edi  
Vendég
Tell me your secrets

✥ Szeretettel Isabelle Bardot tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Okt. 31, 2017 4:22 pm

Hálóóóóóóóóóó!

Életbevágó átalakítás előtt ÁLLOK, de annyira, hogy meg se moccanok. Mint egy kő
Az ok, hogy elhagytak, mint az útpadkán szokták a paraszt kutyatulajdonosok a kutyulik végtermékét, így új vizekre evezek (és itt most nem kell elképzelni vízfelszínen lebegő kulákat, etc.)
Annyira alakítható még minden az életemben, hogy még a nevem sem biztos, nemhogy más. Tehát lehetek a testvéred, az unokatestvéred, a MOSTOHAtestvéred, a tested és a véred! A gyerekkori barátod, vagy barátnőd, a legújabb spanod, vagy épp a legjobb, a legnagyobb ellenséged, vagy az utálód, a szomszédlány, a lányod, az anyád, a nagy és az üknagyanyád - nyilván az utóbbi három képletesen, kivéve, ha nem egy petesejtem vagy, vagy annak a petesejtje Rolling Eyes
Tehát, ha hiányzik valaki az életedből, akkor tudd, hogy én vagyok az.
Én leszek a kenyereden a penész, a kávédban az édesítő, az ételeden a só, a zoknidon a lyuk, a fogad közé ragadt maradék, vagy mindössze a jobb kezed, a szemed és a füled. Akár egyszerre is.
Jelentkezz, ha elhagytad valamelyik testrészed.
Lehet, néha f@sz vagyok, de azt is csak átvitt értelemben, mielőtt még nagyon beleélnéd magad.

PM, PM, PM,
írj nekem, nekem, nekeeeem. ˇˇ
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
16
● ● karakter arca :
Hanna Edwinson

✥ Szeretettel Coralie Aguillard-Girioux tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Okt. 31, 2017 9:45 pm

Hahó ^^

A városban már nem vagyok új, de még mindig akadnak gondok - néha eltévedek, mentségemre legyen a sok egyforma utca az oka - ezért keresek magam mellé:

♠️ Barátnőket - lehetsz amerikai - 18 éves koromig ott éltem - vagy francia, a lényeg, hogy mindenben támogatjuk egymást, olyanok vagyunk, mint a borsó meg a héja
♠️ Kórházban dolgozókat - mivel az életem fenekestül felfordult és a második otthon a kórház, nem lenne rossz néhány ismerős, kedves arc, akibe kapaszkodhatok, ha már készülök feladni
♠️ Egy férfit - akinek sikerült elcsavarnia a fejem, mikor a házasságom vastag kőoszlopai meginogtak. nem kell több, mint néhány kósza találka, lopott csók
♠️ És mindemellett várom bárki üzenetét, ha ezeken kívül valami extra dolog jutott eszébe akár a sztorimról vagy az avatar alanyomról és nem bírja magában tartani(:
Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
81
● ● karakter arca :
natalie dormer

✥ Szeretettel Isabelle Bardot tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Nov. 09, 2017 8:39 pm

Ú, jah, már megint én Suspect

Kezeket fel... vagyis pm-ket reám végzős gimnazisták pirulo
Velem egy korú embereket, azaz 17-18 éves személyeket keresek. Vagy végzős - valamiért csúszott - gimnazistákat.

Vááárlak titeket! <3
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
16
● ● karakter arca :
Hanna Edwinson

✥ Szeretettel Lucas Morneault tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Nov. 10, 2017 8:16 pm

Lucas Morneault írta:
Hola! lufi  *Lucky telhetetlen ezért munkatársakra is vágyik jelenség lesz látható hamarosan*

Ed megengedte ezért lelkes jelentkezőket keresünk takarító és pincér szerepére.  A La Perle Bleue étteremről lenne szó, lehetsz lány vagy fiú, fiatal vagy idős és munkanélküli vagy nincs más dolgod mint a fejünkhöz, a fejemhez vágni egy pm-t. Very Happy

pirulo Nagyon cuki vagyok, ezt Vero és Natalie alá tudja támasztani, szóval valaki? Sajnáljon meg és legyen a munkatársam. Plíííízzzzz

lufi Még mindig érvényes, szóval várjuk a jelentkezőket továbbra is. Most már van egy cukrászunk is Ro személyében. Tehát gyarapodjunk! Egyikünk se hálátlan, szóval ha munkatársi plotra vágysz akkor vágj minket nyugodtan fejbe egy privát üzenettel. *----* Biztosíthatlak, hogy nem fogsz mellettünk unatkozni. hmm Maximum mellettem, addig amíg sikerül utolérni magam, de az mind mellékes Laughing . Meeeert várunk! Very Happy

FRISSÍTÉS NO.1: Eddig találtunk egy félállású pincérnőt Aimee személyében. Még mindig lehet jelentkezni! Nem harapunk! Aimee is él. Razz

Take risks. If you win you will be happy. If you lose you be wise. Ϡ
Egyetemista
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
76
● ● karakter arca :
ϡ Dylan O'Brien

✥ Szeretettel Adéle Betranche tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Nov. 12, 2017 12:06 am

Keresem, kutatom...

A barátaimat – Hiszen a barátokból sosem elég! Éppen ezért származásra, korra, nemre és hovatartozásra való tekintet nélkül bárkivel szívesen barátkozom. Legyen az a múltam része, vagy éppen a mostani életemé.

A kollégáimat – Leginkább olyanok jelentkezését várnám, akik a kereskedelem és szolgáltatás területén dolgoznak, de mivel egy másik életben más volt a munkám, ezért az igazságügyben dolgozókat is szívesen látnám itt.

A rokonaimat – Ebbe a "csoportba" értelemszerűen azokat sorolnám akik valamilyen formában a családomhoz tartoznak. Akár tisztában vannak azzal, hogy nem élek Amerikában akár nem, mindenkit szívesen fogadok, hiszen rokonokra mindig szüksége van az embernek.

Ezen a három, remélem nagyocska, csoporton kívül is bárki nyugodtan megkereshet ha van ötlete, kapcsolatépítés terén. Csak vágjon hozzám egy pm-et az illető és már az övé is vagyok Wink

le bonheur est juste une illusion
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
26
● ● karakter arca :
Sophia Bush

✥ Szeretettel Oscar Collard tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Nov. 12, 2017 11:19 am

Sziasztok.

Szükségem lenne édesanyám rokonaira, kapcsolataira, akik ismerik őt. A nő még nincs megnevezve 32-36 között mozog és jelenleg egy autóbaleset miatt és egy másik betegsége miatt kómába került. Jómagam apámhoz kerültem/kerülök, akit még én sem ismerek.
Szóval szükségem van egy régen látott ismerős arcra is.
Anya testvérére, meg talán féltestvérére...
Két ember jelentkezését várom, fiú és lány, 27 éven felülieket.
Szóval férfi, vagy nő akárki jöhetne… a név majd csak ezek után lenne beírva az ET-be. Vagy akár a testvérének (név szintén nincs, de korban 46 -50 év feletti) a gyermekét... aki szintén régen látott már.

Illetve egy nem Párizsban lakó 15-21 év körüli fiút is keresek, aki nem rég költözött Párizsba és a legjobb barátom kb 16 éve már…

És talán az utóbbi dönti el, hol születtem, mert akkor így tiszta is lesz Wink

*Bővülhet*

A hozzászólást François de Châtillon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 12, 2017 4:28 pm-kor.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
56
● ● Keresem :
Mikkel öcsém
● ● karakter arca :
Hugh Jackman

✥ Szeretettel Janine Duval tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Nov. 12, 2017 2:28 pm

Akkor up:

Szeretnék keresni rokonságot, jöhet unokatestvér és szinte bárki (megj: a testvéreim ugyan szerepelnek a lapon, de minden alakítható, ha netán..)

Jöhetnek szomszédok, lévén válok és el kell költöznöm. Lélekemelés és közös "nem érdemelt meg az a szemét" piálások ON! Megvannak köszönöm!

Jöhetnek az izgalmak, a rosszak, a negatívak, az ellenségek, bárki akivel bele lehet keveredni valamibe. Alakul, alakul!

És..megváltozott státuszból kifolyólag olyan személy is, akivel lehet akár lélektelen testiség, lehet több is esetleg később, de nyilván utóbbi csak akkor lehetséges, ha játéktéren is "érezzük egymást".
Megleltem, köszönöm!

És egyébként minden és bármi, ennél nyitottabb már csak felvágva lehetnék.. (Azért patológussal nem szeretnék mélyebb kapcsolatot. :DDD)

Ölelek mindenkit,
J

A hozzászólást Janine Duval összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 15, 2017 12:57 am-kor.
Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
108
● ● karakter arca :
Kayslee Collins

✥ Szeretettel Benjamin Peverell tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Nov. 12, 2017 3:18 pm

Okéééés, akkor jövök én is. Cool  

Nem tudom a nejem már intézkedett-e, de válófélben vagyunk és elkélne egy jó ügyvéd, aki lehetőleg rólam sem szaggatja le a nadrágot csak mert férfi vagyok és minden a nőnek jár alapon. Rolling Eyes Felezni szeretek esetleg. Rolling Eyes

Olyan kollégák jelentkezését, akikkel napi szinten találkozok bent a munkahelyen - nőgyógyász vagyok - de voltaképpen ebédnél vagy bárhol bárhogy, épp nagy spanságban vagy örökös acsarkodásban. Diplomatikus személyiség vagyok, velem rosszban lenni nehezen lehet. Ha kivívod, minden elismerésem.

Velem nagyjából egykorú férfiakat sörözésre, az utóbbi 3 évben igen csak sokat járok el otthonról avagy maradozok ki. Most kicsit visszafogtam magam ami azt illeti, de ti ne kíméljetek.

Illetve nem utolsó sorban várom minden olyan nő jelentkezését, aki hozzám szívesen jönne terhesgondozásra, nálam szeretne szülni. Esetleg csak egy bogyót felíratni, éves szűrésre bejelentkezni, vagy sos vizsgálatot egy esetleges kellemetlenséggel - mondjuk nemi betegséggel - kapcsolatban. Abortuszt nem vállalok

Ennyi voltam, remélem akadnak azért majd woo

Megjegyzés: kezet szoktam mosni, alaposan Rolling Eyes
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
104
● ● karakter arca :
Kit Harington

✥ Szeretettel Abraham Bernard Merle tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Nov. 16, 2017 10:24 am

Helló pípöl!

Nos, szerintem először írok ide kapcsolatkeresőbe, de gondoltam bedobom magam, aztán hátha lesz valami belőle.  Első sorban szeretném leszögezni, hogy 16-17 éves koráig tartózkodott Párizsban, utána Angliába költözött, ahol fél évvel ezelőttig élt. 22 éves koráig még hazajárt egynéhányszor Párizsba, de utána már csak nagyon ritkán fordulhatott meg itt, akkor is csak pár napra. Ezt letisztázva, akiket keresek:

Barátokat egyértelműen. Könnyű megtalálni a közös hangot Abrahammel, az már másik kérdés, hogy nem enged mindenkit olyan könnyen a bizalmába. De nyugodtan lehet ezzel is zaklatni.

Futó kalandokat, de ebből csak maximum  2-3-at még a múltból, nem egy túl nagy gavallérról van szó, aki minden útjába kerülő nőt megfektet.

Páciensek, akiket nekem kellett ellátni, ugyanis baleseti sebész vagyok szakmám tekintetében. Az ilyesminek elég friss kapcsolatnak kellene lennie, mert hosszú dolog az orvosi suli és az elmúlt 7 hónapban nem is nagyon engedték műteni, az utóbbi néhány hétben kerültem be inkább a kórházba.

Pszichomókust, aki az elmúlt fél évben kezelt. A részleteket nem fejtem ki, majd PM-ben maximum, ha valaki úgy érzi, ráharap erre.

Minden egyéb is jöhet még ezekhez, amennyiben megfelel a legelején megírt kritériumoknak.

Csókacsalád! hug
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
69
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

✥ Szeretettel Grace Leroy tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Nov. 18, 2017 1:19 pm

Sziasztok, eljött az ideje, hogy én is bedobjam magam és kapcsolatokat keressek Smile

Akikre szükségem lenne:
1 legjobb barátnő (19-25) akivel mindent megbeszélhetek, akivel tartjuk egymásban a lelket, aki szeret színházba, tánc előadásokra járni, biliárdozni.
Egyetemistákat, akár velem egy szakra jársz (kommunikáció), akár csak az udvarról, szórakozóhelyekről vagy más rendezvényekről ismerjük egymást.
Keresem az Elit embereit, akiket ismerhetek fogadásokról, partikról, bármilyen más rendezvényről ahová az anyám előszeretettel elrángat. Lehetünk jóban, de akár utálhatjuk is egymást.
Régi szerelmet, kapcsolatot ( max 2 )
Ezen kívül, szomszédokat, takarítót, postást, szakácsot, pincért, bárost, kutyasétáltatót és bárkit, akinek van kedve ötletelni és plotolni, bármire nyitott vagyok edi

nyugodtan dobjatok fejbe egy téglával, de csak óvatosan Rolling Eyes
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
53
● ● karakter arca :
Magdalena Zalejska

✥ Szeretettel Olympe Victoire Lamoureux tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Nov. 25, 2017 10:08 am

Halihó! edi

Szeretném felpakolni a kis életemet emberkékkel, szóval várok az alábbi kategóriákban néhány lelkes jelentkezőt:

Aki belevisz a rosszba: Végzős gimis vagyok, új iskolában, új városban, széthulló élettel, szóval ennél jobban szinte sosem lehetett befolyásolni még valamivel, ami állandó és amiben nem kell csalódnom. Úgy érzem, hogy egyedül vagyok az egész világ ellen, te pedig megmutathatnád, hogy van egy másik élet is, ami rám vár. Legyél te az, aki megpróbálja kiírtani belőlem a lelkiismeretem utolsó csíráját, aki asszisztál, felbújt vagy önös érdekből kihasznál.

A legjobb barát: Szókimondó vagy, és engem is azzá teszel, de az utóbbi időben észrevetted, hogy nem vagyok igazán ott lélekben a beszélgetéseinknél és szeretek más irányba fordulni a folyosón, ha meglátlak. A kapcsolatunk megromlott. Miattam. Túl sok minden folyik körülöttem és eldöntöttem, hogy ha már én zuhanórepülésben vagyok, téged nem rántalak magammal. Csak azzal nem számoltam, milyen levakarhatatlan tudsz lenni, ha valami böki a csőröd...

A megmentő: Az elitbe tartozol, mégsem úgy viselkedsz, sőt meg sem mondani rólad. Te vagy az, akit a metróban láttam zenélni. Igen, pénzért és nem kedvtelésből. Csalódtál a világban meg a felsőbb körökben, a politikát és a rongyrázást a hátad közepére se kívánod, ezért úgy döntöttél, hogy kiszállsz. Csakhogy ez nem ilyen egyszerű, te is tudod. Attól még, hogy klassz vagy gitáron, hegedűn, dobon, billentyűsön és valószínűleg mindenen, nem tudod magad mögött hagyni az életet, amibe beleszülettél. És ha már neked nem megy, legalább a világot próbálod más szemmel látni. Engem is. Feltűnt, hogy ha játszol, mindig ott kuporgok az aluljáróban és halkan dúdolgatok? Már le is utánoztalak, az én fejembe is sapka van húzva.. valahogy megragadtál bennem, jelenleg te, egy ismeretlen vagy az, aki tartja bennem a lelket. Te, akivel sosem beszéltem, mert nyúl vagyok odamenni egy ágról szakadt kinézetű férfihoz, akinek olyan a kisugárzása, hogy a legdepressziósabb embert is mosolyra fakasztja. Vagy az én esetemben például könnyekre.

Rajtuk kívül keresek mindenkit, akinek beleférnék az életébe a kis motyómmal együtt. Ha megszöknék otthonról, és te befogadnál egy éjszakára, ha stoppolnék és elvinnél a következő városig. Ha vívóedzésen futunk össze vagy épp a sarki kávézóban gorombáskodok veled. Lehetsz anyám munkatársa, apám ismerőse, távoli rokon vagy amit akarsz. Jelentkezz bátran.

Puszka  love cake
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
264
● ● karakter arca :
dove cameron

✥ Szeretettel Julien Flamme tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Nov. 26, 2017 1:42 pm

Hali mindenkinek!

A karakter még készülőben, s mivel pszichiáter-pszichológus lesz, feldobom ide magam, hátha valakinek még szüksége lenne egy ilyen kapcsolatra. Smile

Egyelőre főként ezen a vonalon várok jelentkezőket, ám minden másra is nyitott vagyok!

Julien user
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
14
● ● karakter arca :
Keanu Reeves

✥ Szeretettel Léa Isabelle Devaux tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Nov. 27, 2017 10:01 pm

doktornő × a maffiavezér lánya × mademoiselle "széplövésvolt" × mademoiselle "azénkrvaanyámat"

keresi a következő kategória áldozatait:

Sürgősségi osztályra bekerülő pácienseit:
- mentővel szállítottak be, azonnali ellátásra szorultál
- bejöttél félholtan, összevakartalak
- varrni, gipszelni, vagy csak egyszerűen kismanós ragasztót kellett nyomni a sérülésedre
- hosszú műtéttel mentettem meg az életed
- éppen csak most szándékozol beesni hozzám valamelyikre
- vagy esetleg az vagy, akinek követem a felépülését és néha meglátogatlak a terápián, vagy te engem a rövid munkaszünetben

Munkatársakat:
- bárkit, aki a kórházban dolgozik, bármelyik osztályon, hisz előfordulhat, hogy szükségünk van egymás tanácsára, információira

Életének férfiait:
- egy ex vagy a nem sok közül
- kapcsolatunk lehetett viharos, vagy éppen nagyon boldog és egyszer csak vége lett, talán el sem kezdődött
- a családjaink nem viselték el egymást, ezért nem is jöhettünk soha össze, csak gyakran szemeztünk
- próbálsz elhívni randira, becserkészni, de esélyed sincs
- szintén próbálkozol és van is némi esélyed, csak teperj még egy kicsit

Családtagjait, maffiatagokat:
- a maffia egy nagy család, lehetsz bárki onnan, bármilyen kapcsolatot kialakítva
- gyűlölhetjük egymást ilyen-olyan oknál fogva
- lehetünk egész jóban, viccelődhetünk a másik kárán
- szidhatsz, amiért orvos lettem, de egyszer a Te életedet kell megmentenem
- próbálhatsz rajtam keresztül elérni dolgokat az apámnál (kevés sikerrel)

Női ismerősöket, barátokat:
- szükség van barátnőre, aki megért
- aki mellett átvészelhettem a gyász időszakát
- aki megpróbál rávenni, hogy lépjek túl és kezdjek pasizni
- az a nő, aki random randikat szervez nekem a tudtom nélkül
- és beregisztrál a tinderre
- vagy aki nagyon nem csíp, mert sikeresebb vagyok nála, esetleg nem ülök le hozzájuk az ebédlőben

Egyéb rokonokat:
- mindig van egy harmincadik unokatestvér
- egy nagynéni, nagybácsi a belevaló, maffiozó fajtából

Egyéb ismerősöket:
- te vagy a szomszéd, akivel egy szót nem váltunk egymással
- inkább a másik szomszéd, akivel annál inkább, néha hozol át vacsorát és behívlak egy pohár borra
- gyerekkori barát vagy, esetleg az oviban mutogattuk egymásnak a micsodánkat
- a plátói szerelmem voltál tiniként
- együtt koptattuk az iskolapadot
- te vagy a drogos, aki minden nap beköszön a kórházba, megmutatja, mennyire jól van és lelép
- az vagy, aki reggel tétován ácsorogtál a kávéautomata előtt, feltartottad a sort és kiosztottalak, mint a sz*rt
- a ruhaboltos csaj vagy, aki megállapította, hogy fogynom/híznom kellene pár kilót

Ellenségeket, támadókat, amiből van bőven:
- van valami közöd a maffiához, és az ellenséges oldalon állsz
- szeretnél a helyembe kerülni, vagy éppen az öcsémébe
- megpróbálsz elkapni egy sötét sikátorban, mert azt hiszed a magas sarkúban tipegő dokinő nem ver úgy orrba, hogy mentőt kelljen hívni
- fenyegető leveleket küldözgetsz a kettős életem, vagy az orvosi sikereim miatt
- esetleg rossz szemmel nézek rád, mert barátnők voltunk és te elárultál
- nem álltál mellettem amikor Thomas meghalt
- esetleg épp a legrosszabb időszakban estél teherbe/mentél férjhez, amikor én gyászoltam és ezért véget ért a barátságunk

Ezek pusztán ötletek, egyébként bármire vevő vagyok. Ha lenne bármihez kedved, jelentkezz!
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
60
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

✥ Szeretettel Riley Wrighton tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Dec. 02, 2017 11:40 am

Hyyyy.

Ismerősöket és egy legjobb havert keresek. Laughing Cool Lehetsz bármilyen nemű, vallású vagy hajszínű
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
35
● ● karakter arca :
Xavier Samuel

✥ Szeretettel Luna Faure tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Dec. 04, 2017 9:18 pm

Üdv mindenkinek!

Mint friss husi dobnám be ide magam, reményeim szerint akad néhány ember, aki vállalkozna az alábbi pozíciókra

- szükségem lenne olyan emberekre, akiket a színészkedés által ismertem meg. Lehetsz te is színész, menedzser, énekes, újságíró vagy bárki, akinek köze van a médiához
- jó lenne szerezni pár barátot, akik körülbelül velem egyidősek (14 év), de mivel elég érett gondolkozású vagyok pár évvel idősebbekkel is megtalálnám a hangot, ha lenne rá vállalkozó
- rokonokat, unokatestvérek stb., akik szintén osztoznának a fájdalmamon, hogy elveszítettem az ikertestvérem és segítettek átvészelni a legnehezebb időszakon
- most fogok szerepelni egy új filmben, aminek „A puzzle darabjai” lenne a címe és szükségem lenne néhány emberre a stábból

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, de ha még valami beugrik majd bővítem a listát. Ha valaki lát bennem potenciált ne féljen megdobni egy pm-mel, bárkivel szívesen plotolok love

the wild rose

when he knocked on my door and entered the room my trembling subsided in his sure embrace he would be my first man and with a careful hand he wiped the tears that ran down my face they call me

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
18
● ● Keresem :
young actor
● ● karakter arca :
∆ millie bobby brown

✥ Szeretettel Vendég tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Dec. 07, 2017 2:09 pm

hellóbelló,

építeném a kapcsolataimat szóval keresek olyanokat akikkel van valami közös múltunk esetleg jelenünk. jöhetnek barátok, exek, olyanok akik nálunk lovagolnak, ellenségek az egyetemről, gimiről vagy akár mert megvettem előled az utolsó kakaóscsigát a pékségben.

szóval ha valakinek van valami ötlete, ne fogja magát vissza és dobjon rám egy pm-et :3
Vendég
Tell me your secrets

✥ Szeretettel Claire Dumas tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Dec. 11, 2017 12:58 pm

Sziasztok! edi

Keresek elsősorba egy vállalkozó szellemű hölgyet, aki bevállalná, hogy a keresztanyja lesz a tündéri pici fiamnak (2,5 éves). Kimondottan örülnék neki, ha nem az elit soraiból kerülne ki. Smile

Továbbá olyan emberkéket, akik kapcsolatban lehetnek Dumas lelkésszel (aki az apám) és rajta keresztül akár még velem is.

De igazából minden kapcsolatnak örülök. Razz

Xx
Claire
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
70
● ● Keresem :
my broster
● ● karakter arca :
taylor hill

✥ Szeretettel Ajánlott tartalom tollából