Kapcsolatkeresõ - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Fontos hír

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

Yesterday at 10:55 pm
Yesterday at 10:50 pm
Yesterday at 9:04 pm
Yesterday at 8:30 pm
Yesterday at 7:47 pm
Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Szept. 02, 2017 9:11 pm-kor volt itt.
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Szeretettel Admin tollából
Témanyitás Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 18, 2017 9:53 pm

First topic message reminder :

Kapcsolatkeresõ
Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets

846
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

SzerzőÜzenet

Szeretettel Afreen Shankar tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Aug. 31, 2017 1:41 pm

Üdv mindenki. ahwie

Afreen rövid bemutatása következik: 25-éves 5  éve jött Párizsba Indiából. A szülei elég konzervatívak, főleg az apja így ragadt Afreenra is valami ebből a szemléletmódból de nem sok. 18 évesen megházasították de a lány 20 évesen elvált a férjétől ezért kitagadták a családból. Ekkor jött Párizsba, hogy szabad lehessen. Nyomozó lett belőle, még nagyon friss a munkájában - a tojáshéj még ott van a fenekén - de próbál mindent a legjobban csinálni.

És akiket keresek:

>>  Barátokat. Nem sok időm van szórakozni mert rengeteget járok edzeni, futni, és a munkámnak élek, de mégis kell valaki akivel néha kikapcsolok, megiszok egy pohár sört és elsírhatom neki a bánatom. Hogy hol ismerkedtünk meg és milyen a kapcsolatunk azt majd kitaláljuk közösen.  nyelves

>> A társamat. Minden nyomozónak kell egy társ, hogy ne legyen egyedül, hogy legyen kivel megosztania ötleteit, meglátásait. Lehetsz te vadonatúj a szakmában (mint én) vagy már régi motoros, de együtt megyünk, segítjük egymást. sweety

>> Szerelmet. Tudni kell rólam, hogy 25 éves vagyok bár de még sosem volt SENKIM. És ezt értsd mindenre. A férjemről kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik így sosem ért hozzám egy ujjal se. Miután elváltunk ide költöztem és azóta nem ismerkedtem csak az volt fontos, hogy megcsináljam a sulit. Sosem hiányzott a szexualistás, azért mert nem tudom az milyen... szóval keresek egy férfit aki felnyitja a szememet, hogy mik maradtak ki az életemből. iloveu

>> Minden egyebet. A tejkihordófiú, a postás, a recepciós mindegy. Lehetünk jóban, lehetünk ellenségek rád van bízva, amiben fantáziát látsz. lazy

Pm-ben megtalálható vagyok, nem eszek embert szóval írjatok és találjunk ki valamit együtt. edi
Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets

3
● ● Posztok száma :
» önmagam
● ● Keresem :
» Priyanka Chopra
● ● karakter arca :

Szeretettel Jacqueline Robin tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Szept. 03, 2017 1:26 pm

Halihó :3

Kapcsolatokat keresnék a lánykámnak, a következő szerepekben:
1. barátnő, aki kirángatja őt a étköznapok szürgeségéből, megmutatja neki, hogy milyen jó is fiatalnak lenni, bulizni és őrültségeket csinálni.
2. doktort, ápolót, vagy nővért, aki a kórházban dolgozik és ápolja az édesanyját ( leukémiás)
3. régi osztálytársat, szomszédot, ismerőst, a semmiből előbukkanó rokont stb
4. ellenségek is jöhetnek, abból sosem lehet baj Rolling Eyes
5. mindenki mást, akinek az életébe belefér egy 19 éves lány, aki szinte semmit nem tapasztalt még az életből, folyamatosan dolgozik, hogy édesanyja kezeléseit fizetni tudja.
Gyertek és rángassatok ki a szürkeségből *-*

• • • Love is a serial killer - we're all just innocent victims.• • •
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets

6
● ● Posztok száma :
Astrid Berges Frisbey
● ● karakter arca :

Szeretettel Serge Dubois tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Szept. 08, 2017 9:26 am

Nos, keresek egy úriembert 26 - 40 éves kor közöttit, aki bevállalná, hogy ő az ikreim vér szerinti apja. Persze ha valakinek belefér egy ilyen történetszál. Szerintem ez is egy remek játéklehetőség.
A történet annyi, hogy 6 évvel ezelőtt az akkori nőm bejelentette hogy terhes, én hülye meg elhittem hogy tőlem van. Igen ám, de a terhessége előtt pár héttel nem voltunk együtt úgy, szóval amíg távol voltam ügyeket intézni a média körül, addig a nő eljárt máshová... szóval te kellesz nekem most.
Apasági tesztet nem csináltattam, ugyanis hiába fizetem le a dokit, hogy tartsa a száját, van ahol egy szaftos sztori miatt piszkos mód jól fizetnek. Szóval az az egy kimaradt.
Amit tudnod kell:
Az ikrek 6 éves koraszülöttek, az anyjuk 5 évvel ezelőtt meghalt. Felakasztotta magát a szereplése közben a színházban. A fiúknak fekete haja van, az anyjukra ütöttek.
A nő neve Shireya Andre Tate, jelenleg az édesanyja neveli a 2 rosszaságot, Hasel.
Ha kellene további infó, az ET-ben mindent megtalálsz. Katt
Serge vállait és hátát is már nagyon nyomasztja a dolog, hogy titkolni kell a családja előtt a csemetéket, szóval valaki jöhetne, hogy feloldozza őt a bűnei alól. Persze ha valaki bevállalja.

A hirdetés 2 hétig élni fog, ha senki sem jelentkezik, meghirdetésre kerül az úriember.
(14)

Elkelt

A hozzászólást Serge Dubois összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 12, 2017 4:51 am-kor.
Média,mûvészet
Tell me your secrets

52
● ● Posztok száma :
Garrett Hedlund
● ● karakter arca :

Szeretettel Julien Braighley tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Szept. 12, 2017 12:17 am

Sziasztok!

Julien életébe keresek kapcsolatokat. Várok barátokat, akikkel kieresztik a gőzt, vagy még évekkel ezelőtt összerúgták a port. Munkatársakat is várok tárt karokkal, akár előszeretettel ugrathatsz azzal, hogy rendszeresen elájulok, ha tűt látok vagy vért.
Múltbéli légyottok, viharos szerelmi kalandok is jöhetnek, ha az elmúlt hat éven belül szeretnéd ezt, úgy hölgyek jelentkezését várom.

Minden másra is nyitott vagyok Wink

Julien még elbírálásra vár, ettől függetlenül az et erre kattintva elérhető Smile
Egészségügy
Tell me your secrets

13
● ● Posztok száma :
Ben Barnes
● ● karakter arca :

Szeretettel George Riverdale tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Szept. 14, 2017 11:45 am

Kapcsolatoknak szerfelett örülnék, ezért, mielőtt nagyon belelovalom magam az ET megírásába, feldobom a kezem, kapcsolatokat keresek jelszóval.
Olyan kapcsolatokat is meghirdetek, amelyekre, ha nincs jelentkező, a későbbiek során meghirdetésre kerülnek, de hátha belefér valakinek a karakter-koncepciójába, egy próbát megér  Cool :

Ex-katonatárs
A kanadai seregnél szolgáltunk egy csapatban, több, mint húsz éve viszont Franciaországba költöztem, a nejem szülőhazájába. Tudtad, hogy unom, folyton parancsokat kell teljesíteni, mindig a saját fejem után mentem, így ha nem költözök el, akkor kilépek a seregből. Mit ad isten, a te életed is ide sodort.

nej
Házasok vagyunk, de nem élünk már együtt, a lányunk hozzám került, mert így döntött. Megcsaltalak, megtudtad, mégsem adtad be a válópert, cserébe te is megcsaltál engem és elköltöztettél otthonról kidobtad a cuccaim az ablakon

lányom
Velem laksz, középsuliba jársz, nálad a hecc az, hogy néha elhívsz rendezvényekre, kirándulásokra, mert nagyon szereted, hogy van egy laza apád, aki viszont azonnal apaoroszlánná alakul át, ha bajod esik van, hogy nem, mert úgy tartja jó apád, hogy néha pofára kell esni, jó kis lecke az

szomszéd
Kedvelsz és annyira mégsem, mert előszeretettel tartok lőgyakorlatokat, ami nem kevés zajhatással jár, a motoromról nem is beszélve. De mivel nálad is van, hogy megjavítok valamit, vagy kisegítelek és annyira bunkó mégsem vagyok, mint rájöttél, elvagyunk. Ráadásul kinek lenne mersze egy olyan szomszédjába betörni, ahol motoros találkozók vagy lövések zaja hallatszódik ki.

maffia
- Magánnyomozó vagyok, ehhez viszont infók és kapcsolatok kellenek. Téged is használlak, mint forrás, és te is használsz engem, mint forrás, vagy mint piszkos kezet tisztára mosó sötétebb folt is lehet a dologból,  moralitásom nem a megszokott, a törvényt sajátosan értelmezem és kezelem
- liheghetek a nyomodba is, ha szeretnéd hallani ütemes szuszogásom  Rolling Eyes

alkalmi kapcsolatok
Voltaképpen utálsz és kedvelsz is. Szeretek flörtölni, az értelmes és határozott jellemmel megáldott (esetleg megvert) női nem rajongója vagyok, ha utálsz, azt azért, mert egy szintnél tovább nem jutott a flört, vagy nem voltam hajlandó a családomat eldobni érted. A flörtölést élvezem, azt helyezem előtérbe a mozgalmas részek helyett, arra ott (volt) a nejem.

haragos
Magánnyomozó vagyok, néha nem tisztességes eszközökhöz is kell nyúlni, s akkor esetleg te láttad a kárát.

haver
Legyen bármi közös bennünk (motor, lövészet, csajok, meló), kitartunk egymás mellett.

Ezen kívül bármi, amire úgy véled, használható lenne a kapcsolat a karakterrel.  nyau

A hozzászólást George Riverdale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 20, 2017 8:46 pm-kor.
Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets

7
● ● Posztok száma :
Jeffrey Dean Morgan
● ● karakter arca :

Szeretettel Francis Drole tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Szept. 15, 2017 7:41 pm

Hellóka mindenkinek!

FunguyFrancisnek keresek kapcsolatot, nem csak egy szabad kanapé képében,rájuk is vágyom nagyon, a szendvicsemen kívül:

Ügyvédre akinek asszisztense vagyok, s mivel irodai munkára alkalmatlan szabad lelkem, ezért az iroda kézbesítője lettem, ám nem adod fel, csupán szeszélyes szivatásból is, kapok irodai melót is, hogy aztán hallgathasd vagy elhallgattasd sirámaimat a sanyarú sorsom ellen

Dokit akihez kontrollra járhatok a szarrá zúzott de meggyógyult, s korántsem rendbejött térdemmel

Pszichomókust, mert a balesetem miatt drogfüggő lettem, s csak így dolgozhatok a fehérgallérosoknál

Puszipajti, ökölpajti, bárki, aki elvisel egyfunguyt xd (vagy pont nem xd )]]
Igazságügy
Tell me your secrets

6
● ● Posztok száma :
Chris Evans
● ● karakter arca :

Szeretettel Léonie Deschamps tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Yesterday at 10:55 pm

Sziasztok!

Gyakornokot keresek magam mellé a szalonomba. Elsősorban olyat, aki divatszakmában dolgozik/szeretne dolgozni és jól jönne neki egy gyakornoki hely egy kicsi, de egészen népszerű szalonban. Ha tetszik a gondolat, de nem értesz a ruhákhoz, akkor is írj, legalább lesz ki hozza a kávémat. Razz
Ha érdekel az ajánlat, bátran írj üzenetet és ott megbeszéljük a részleteket. pirulo
Média,mûvészet
Tell me your secrets

30
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Mandy Moore
● ● karakter arca :

Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ ••

Tell me your secrets

Kapcsolatkeresõ
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2