Kapcsolatkeresõ - Page 4
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 1:30 am ✥

Vendég
Today at 12:01 am

✥ Yesterday at 2:27 pm ✥

✥ Yesterday at 8:27 am ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 7:50 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 18, 2017 9:53 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

First topic message reminder :

Kapcsolatkeresõ
Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
2169
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
I'm faceless

SzerzőÜzenet

✥ Szeretettel MacKenzie Young tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Feb. 24, 2018 1:49 pm

Helló-belló!

Noha Mac még csak néhány hónapja érkezett a költői szépségű Párizsba, hogy ott pazarolja a drága és értékes oxigént, ennek ellenére olyan már létező vagy még csak kialakuló kapcsolatokat keresek, amelyeket szerezhetett:
– a részmunkaidős pincéri állása révén,
– a koliban,
– vagy csak egy szakra járnak az egyetemen, és valamilyen csodás véletlen folytán szóba elegyedtek a másikkal.
Ezek leginkább baráti kapcsolatok lennének, de mindenre vevő vagyok. hmm
Egyetemista
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
6
● ● karakter arca :
Malese Jow

✥ Szeretettel Grace Leroy tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Feb. 24, 2018 9:00 pm

Sziasztok!

Én is bedobnám magam a közösbe, hogy még izgalmassá tegyük egymás életét, és még véletlenül se unatkozzunk, hiszen Párizs tele van kiaknázatlan lehetőségekkel.

keresek:

- Barátokat: A legjobb barátnő szerepe már foglalt, de még keresek olyan embereket, ( fiúkat vagy lányokat) akivel közös az érdeklődési körünk: szereted a természetet, vidám vagy, szeretsz élni, vagy csak ugyanaz a fánkozó a kedvenced, ugyanonnan rendelsz  pizzát és te sem szereted az olivabogyót. Van kutyád, sokat sétálsz, nincs kutyád és inkább olvasol. Ismerhetlek a kórházból, az egyetemről, lehetsz a szomszédom vagy a szomszédom unokatestvére. Mindegy, ha egy aprócska közös dolog is van bennünk már szárnyalhatünk, mint a fecske. Vagy sas. Kinek mi.
Régi szerelmet/rajongót/vagy rajongásom tárgyát, izé személyét.  Nem vagyok egy csapodár, egy éjszakás kalandokból táplálkozó nő, de életem eddigi 24 éve alatt azért akadt komoly és komolytalan férfi/fiú/srác néhány. Lehet, hogy a középiskolában rajongtunk egymásért, lehet, hogy az oviban kérted meg a kezem. Lehet, hogy imádtalak, de te átnéztél rajtam ( fordítva is ) Lehettél nagy szerelem, ami csalódással végződött, vagy nem olyan nagy szerelem, ami hamar kialaudt. Lehet, hogy az egyetemen ismertelek meg és jól éreztük egymást párszor, de lehet az is, hogy mégsem volt az olyan jó. Up to you Smile

Kórházi dolgozókat/betegeket/családtagokat Mindenkit aki valamilyen szinten kapcsolódik az egészségügyhöz vagy legalábbis sokszor megfordul a kórház területén. Lehetsz a mentorom, a kedvenc dokim, utálhatlak, te is utálhatsz. Vígasztalhattalak már amíg a folyósón pityeregtél, vagy 24 órás műszak után rád boríthattam a kávémat. Utálhatsz, szerethetsz, irigykedhetsz, vagy én utálhatlak, szerethetlek, irigyelhetlek. Annyi a lehetőség, mint hal a tengerben :3

Ezen kívül, bárkit szívesen fogadok, akinek van valamilyen ötlete és beleférek az elképzeléseibe. Kicsi, nagy, öreg, fiatal, szőke, barna, lány és fiú, mindegy, csak gyertek. *-*

P.S- Óvatosan dobáljatok, a féltégla nagyot koppan. PM-ben megtaláltok :3
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
53
● ● karakter arca :
Magdalena Zalejska

✥ Szeretettel Madeleine Destiny Truffaz tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Feb. 28, 2018 6:08 pm

Sziasztok!

Szeretném én is bővíteni az ismeretségi körömet. edi

Nyáron lesz 10 éve, hogy ebben a városban élek. Koptathattuk együtt az egyetem padjait, lehettünk évfolyamtársak, vagy éppen valami őrültséget is csinálhattunk együtt, mert sose voltam szentnek mondható akkoriban; annak ellenére se, hogy orvosnak készültem. Rolling Eyes
Ismerhetjük akár egymást az oviból is, mert netán együtt járnak oda a gyerekeink, vagy netán valami kismama foglalkozásról is. Ahogyan az se kizárt, hogy a kórházban futottunk már össze, hiszen ott dolgoztam hajdanán is és két hónapja újra az ottani orvosok sorait gyarapítom. Kb. olyan 12-14 hónapot hagytam ki, de olykor még bejártam. Főleg netán az átadott kisbetegeim miatt, hogy megnézzem, hogy jól vannak-e. Természetesen találkozhattunk már máshol is. Lehet régi, de akár friss ismeretség is. lufi

Akinek az életébe még beleférek, az pm-ben megtalál. Köszi előre is annak, aki ír. edi

Thank you for staying even if you had every reason to leave. Thank you for making it easier when life gets hard.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
54
● ● karakter arca :
Ana de Armas

✥ Szeretettel Philémon Truffaz tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Márc. 04, 2018 8:13 am

Sziasztok!

Én is ismerősöket keresek, főleg a kórházból, ahol dolgozom, az egyetemről, ahova jártam orvosira, neurológiai szakiránnyal.
Lemon már 14 éve szívja/rontja Párizs levegőjét. Koleszos volt, lehetett ismerni, mert minden marhaságban benne volt, fogadásokban, csínyekben, cuccozásban. Van, aki még most se hiszi el, hogy komoly orvos lett belőle. Smile
Lehet ismerni a gyerekek kapcsán is, a nagyobbik ovis, a kisebbik minden nap vele van a kórházi megőrzőben.

Ezeken kívül is szívesen látok bármilyen elképzelést, mert a doktor urat az autószereléstől a zenéig nagyon sok minden érdekli, a mai napig belekóstol mindenfélébe.

Ha van ötlet, csak egy pm kell és kibontjuk.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
43
● ● karakter arca :
Miles Teller

✥ Szeretettel Monroe Bonnet tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Márc. 09, 2018 12:12 pm

Elkészülve, s hamarosan érkezve keresnék nagyjából mindenféle kapcsolatot egy olyan hidegvérű és villásnyelvű primadonnához, mint Monroe.

Amit tudni érdemes, hogy lelkisegély-központtal kapcsolatot létesíteni szinte kötelező a megismerkedés okán, ugyanis vagy instant az ellenség és/vagy piszkált kategóriába kerül valaki, vagy ha szerencsés, akkor felpiszkálja az érdeklődését annyira, hogy barátként fogadja, néha akkor is, ha a másiknak erre semmi szüksége. A félreértések elkerülése végett, a barátság sem jár sokkal több előnnyel, mint a "piszkált" kategória, épp csak a beszólások és megkövetelt tisztelet mellett jár VIP-jegy a divathétre vagy a legnagyobb koncertekre, ami némi aloe verát jelent az égési sebekre.
Egyébként ő is teljesen tisztában van azzal, hogy a legtöbb "barátja", akivel a szociális média különböző felületein millió meg egy képen szerepel, valójában csak érdekismertség, és az sem tűnne fel nekik, ha kómába kerülne fél évre, de ilyen ez a showbiznisz, úgyhogy ha szeretnél egy egymást kölcsönösen kihasználós, tipikus újgazdag fiatal kapcsolatot, ő a te embered. (Három legközelebbi barátnő keresése már megírva, de ha esetleg a karakterkoncepciód le tudná fedni az egyiket, szívesen módosítok.)

Ugyanígy nyugodt szívvel és visszhangzó nevetéssel tudom ajánlani, ha egyszerűen ellenséget keresnél; nem komoly okból fakadó vérre menőt, hanem olyat, akit csak azért nem kedvel, mert beállt elé a Starbucksban, vagy ugyanolyan pólót vett, mint az övé. Ennyi kell, és örökre elásod magad, hát nem teljesen megfontolt? Aztán arról még egy szót sem ejtettem, hogy szabad perceinek nagy részében szeret másoknak keresztbe tenni...

A lányok általában az anyjuktól tanulják el a női lét fortélyait, Ő pedig jószerivel csupán annyit látott, hogy bármit meg lehet oldani azzal, ha összefekszel valakivel, így egyáltalán nincs kizárva, hogy több hosszabb-rövidebb kapcsolata (főleg rövidebb, olyan egyéjszakás, vagy újra meg újra egyéjszakás) lett volna. A kor jószerivel nem számít; fiatalabbal logikus okból (mit tudna adni neki egy tizenöt éves?) nem kezd, bizonyos életbéli sajárosságok miatt felfelé nincs határ, sőt... Az apakomplexus nem ismeretlen fogalom számára. Ha úgy érzed, szükséged lenne egy ilyesmi szálra, múltban, jelenben vagy majd később, csak dobj meg egy PM-mel,

Egyébiránt a fentebbi sablonok mellett bármiféle kavaró szerepet vállal a kishölgy, szinte céltalan gonoszkodástól sunyi aláaknázásig. Cool Ha úgy érzed, esetleg valamilyen okból szeretnél mélyebbre látni a felszíni dívaságnál, hogy megtaláld az élő és lélegző húszévest a smink és szép ruhák, kíméletlen szavak alatt, sok sikert kívánok, ellenben tök lelkes lennék ilyenre is; vívó- és sunnyogó művész, valamint könnyűdrogokkal kapcsolatos plotok is könnyen kivitelezhetőek, és nagyjából bármi más, ami eszünkbe jut. Anyuka nagy színésznő, mostohaapa pedig nagymenő rendező/forgatókönyvíró/producer, így akár ezen világon belül is találhatunk plotolni valót...

Mindent összevetve: nagyrészt negatív érzelmű, epés felhangú plotpartnerek kerestetnek, de próbáljunk szerencsét lényegében bármivel. hy
Egyetemista
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
31
● ● Keresem :
» kisasszonyok
● ● karakter arca :
» sophie turner

✥ Szeretettel Lydia Travere tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Márc. 09, 2018 6:13 pm

Sziasztok! edi

Úgy veszem észre, hogy egy kicsit eltünedeztek az emberek a lánykám életéből, örülnék, ha visszatérne belé is az élet, úgyhogy plot ötletekkel várok mindenkit és bárkit, akinek belefér a napjaiba egy modell kismama kálváriájának végigasszisztálása.
Lehetsz barát, ellenség, kimondottan örülnék neki, ha valaki ellátná jótanácsokkal is és átvenné a még meg nem érkezett nagyi szerepét ideiglenesen, míg ő nem tud a porontyról.
Ismerhetjük egymást Londonból, vagy már franciahonból, az is lehet, hogy csak te ismersz, mert én gyakorta elmegyek az emberek mellett.. Vagy a kifutón láttál, vagy plakáton, vagy lesifotós vagy. Határ a csillagos ég.
Csak gyertek, gyertek uh
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
57
● ● karakter arca :
gigi hadid

✥ Szeretettel Roland Morneault tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Márc. 09, 2018 6:40 pm

Sziasztok! jelen
Sajnos szinte mindenki eltűnt Rollo életéből, de nagyon szeretem a karakterem, szóval nem akarnék megválni tőle. Amikor nem vagyok fáradt, nagyon sok plot ötletem van, szóval valamit úgy is ki tudunk találni. Amit tudni érdemes a karakterről, hogy jelenleg végzős, nagyon szeret gitározni meg énekelni. Még fiatal és ezt ki is élvezi, szóval gyakran eljár bulizni és még nem akar megállapodni (már volt egy hosszabb időre tervezett kapcsolat, csak eltűnt az user, de arra is vevő vagyok, csak ne tűnj el). Nagyon vidám srác és próbál mindent pozitívan felfogni. Leginkább a korosztályából, tehát diákok közül várnék jelentkezőket.

•• I don't like to say I given my life to music. I prefer to say music has given me my life. ••
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
131
● ● karakter arca :
Shawn Mendes

✥ Szeretettel Isabelle Bardot tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Márc. 12, 2018 8:56 pm

Heyho!

Szükségem lenne néhány személyre, így arra gondoltam, mielőtt eszeveszett módon karihirdetésekbe vágnék, keresgélek házon belül.

• • • Elsősorban szükségem lenne egy pszichológusra, aki évek óta kezel, vagy csak nemrég kezdett el. Semmi vészes betegségben nem szenvedek, mindössze túl negatívan  kezelem a világot, ha stresszhelyzetekbe kerülök, vagy ami annál is rosszabb, mélyebb depressziókba esek. A családom nem épp egy követhető minta, így érthető, hogy kisebb problémákkal küzdök. #fuckedupfamilies
• • • Elég nyitott személyiség révén kellenének mellém barátok, egy-kettőre gondoltam, de azok igaziak legyenek. Olyanok, akikért tűzbe tenném a kezem és értem is megtennék ugyanazt.
• • • Jöhetnek ellenségek is, vagy ellenségféleségek, ugyanis nem igazán foglalkozok az utálkozókkal. Időnként, ha rossz passzban vagyok, elképzelhető, hogy felveszem mások piszkálódásait és hergelni kezdem azokat, akik belém akartak kötni, de az esetek többségében magasról teszek a haterekre.
• • • Akár családtagok is jöhetnek, három fiútestvérem van - legalább is nyilvánosan  Rolling Eyes - ezen kívül egyéb rokonaim is vannak, mint pl. unokatesóim, nagynénjeim, nagybácsijaim, szóval...
• • • Ha a fejem láttára valamilyen egyéb, fel nem sorolt kapcsolatötleted támad, írj rám. Viszonylag nyitott vagyok mindenre :3
• • • Olyan 17-18 éves személyeket keresek, akikkel szívesen tartóznának egy Breakfast club nevű csoporthoz. Tulajdonképpen egy nagyobb csapatot képzelek el, aminek a tagjai gyakran lógnak együtt az iskolai szünetekben, és kibeszélik a legfrissebb történéseit.
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
16
● ● karakter arca :
Hanna Edwinson

✥ Szeretettel Mason Dagwood tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Márc. 20, 2018 12:19 pm

SZABAD PRÉDA

Sziasztok!
Kezdetnek egyetlen embert keresnék, később talán bővül majd a lista. Egyelőre viszont..:

►►► Én voltam az. Michael, nem Mason. Öt évvel ezelőtt huszonhét voltam... te pedig akkor lettél húsz. Nem érdekelt a korkülönbség, csak az, amit éreztem. Fülig szerelmes voltam beléd. Bármit megadtam volna neked, bármiről lemondtam volna érted. Ami azt illeti, még a nőről is, akinek a kezét készültem megkérni, gondolkodás nélkül elhagytam volna.
Kár, hogy a baleset közbeszólt és semmi nem lett a tervekből. A halál eléggé keresztül tudja húzni az ember számítasait.

Nos, téged kereslek. Új testben igaz, de én vagyok. Fogalmam sincs, pontosan hogy alakulhatna ki bármiféle kapcsolat. Talán Maze keres meg, talán te futsz belém. Annyi biztos, hogy esküvő, család, nagy romantikázás miegymás egyelőre nem szerepel a tervek között. Mindenesetre jól jönne a "kölyöknek" az ismerős arc vagy legalábbis valaki, aki még egy kicsit összekavarja a fejét Smile
Szóval, ha elférne ilyesmi a múltadban és passzolhatnak az apró részletek, na meg kedved is tartja, írj rám és beszéljünk. (minusz egy-két év az akkori húszat tekintve beleférhet.)
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
99
● ● karakter arca :
Cameron Monaghan

✥ Szeretettel Gotthard Schumann tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Ápr. 17, 2018 9:34 pm

Keresek régi ismerőst, bajtársat, ellenséget, szomszédot, akármit.

Megjártam Európa különböző részeit, van pár lehetőség: - gyerekként vagy ifjú katonaként ismerhettél a 2000-es évekig bezárólag (Németország)
- alvilági ügyek miatt vagy civilben őrként találkozhattunk (szintén Németország, később Portugália)
- 3 éve Párizsban szolgálok a katasztrófavédelemnél, kimehettem hozzád macskát menteni, gázrobbanásnál, csőtörésnél találkozhattunk vagy csak úgy a hétköznapokban, hisz én is járok bevásárolni, bulizni, stb. Smile

Ha szimpatikus a kari, dobj egy pm-et és ötletelhetünk!
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
30
● ● karakter arca :
D. J. Cotrona

✥ Szeretettel Léonie N. Deschamps tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Ápr. 30, 2018 9:10 am

Sziasztok!

Szeretnék én is még több plotot találni, így ha netán volt valami megbeszélve az előző Léonieval és szeretnéd folytatni azt, akkor nyugodtan írj rám PM-ben. Továbbá keresnék, barátokat (férfi-női is jöhet), akár a gyerekeink miatt is ismerhetjük egymást, netán törzsvendégem vagy, esetleg többször is terveztem neked egyedi ruhát, jelmezt különféle alkalmakra. Ha valamit kihagytam volna, de lenne ötleted, akkor ne habozz és keress meg üziben. edi
Köszi, hogy elolvastad és netán még mellé keresel is! lufi
Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
28
● ● karakter arca :
Rebecca Louisa Ferguson

✥ Szeretettel Hana Carole Walsh tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Május 02, 2018 7:50 pm

Halihó! pirulo

Ugyan már rendelkezem néhány dologgal (exférj, legjobb barát, kutya), azért szeretnék még néhány plotot begyűjteni magamnak. :3
Szóval ha esetleg szeretnél bármi lenni a következőek közül:

- szomszéd, akinek a postáját mindig tévesen hozzám dobják,
- kolléga, akivel rendszeresen összefutok a kórházi ebédlőben,
- barát, akivel el lehet tölteni egy jó kis bulis estét,
- volt osztálytárs, aki még megismer az utcán,
- páciens, akinek babusgathatom a gyerekét,
- ősellenség, mert ilyen is kell,
- kedves idegen, akivel mindig egy helyen sétáltatjuk a kutyáinkat,
- vagy szimplán csak játszanál velem (légyszi),

akkor dobj meg nyugodtan egy postagalambbal és beszéljünk meg valamit! rawr
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
6
● ● karakter arca :
olivia palermo

✥ Szeretettel Damiano Abruzzi tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Május 07, 2018 7:24 pm

Sziasztok!

Most érkezem Olaszországból, szívesen fogadok régi ismerősöket, akik azóta ideköltöztek, akikkel egy nyaraláson találkoztam, átutazóban voltak, stb.
A hazámban rendőrként szolgáltam, emellett pedig a maffiával cimboráltam, bármelyikhez kapcsolódhat az ismeretség. Smile
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
9

✥ Szeretettel Laure Marie Verneuil tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Jún. 05, 2018 1:00 pm

Sziasztok!

Legjobb bari kerestetik! crazy

Mindkettőnknek megvan a maga élete, de néha szeretünk együtt lógni, lányos dolgokat csinálni  vagy épp fiúsakat, ez csak rajtad múlik.  jelen  
Mindegy, hogy régi ismeretség, vagy új barátok, lényeg, hogy szeretnék egy pajtit akivel jókat szórakozhatunk!

Bár alapvetően lányt keresek, azt se bánom, ha fiú karakter jelentkezik, bármit meg tudunk oldani edi

Jelentkezés PM-ben Wink
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
64
● ● karakter arca :
Ella Purnell

✥ Szeretettel Mona Delacroix tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Jún. 05, 2018 1:45 pm

​Tudod, vannak azok a barátságok, amik érzelmi támogatáson, az egymás iránti kölcsönös tiszteleten, közös érdeklődési körön és így általában a szereteten alapulnak.
Na, én nem ilyen barátságokat keresek.

Akkor mit?
Nos, alapvetően egy diszfunkcionális baráti társaságot.
Érdekes, színes, semmirekellő arcokat, akikre az ember lánya elpazarolhatja az ifjúságát.​ Mondhatnánk, hogy itt mélyebb dologról lenne szó, minthogy közösen összeülnek olykor, hogy aztán elszállva és részegen áskálódjanak egymás magánéletében, de akkor hazudnánk. Azokat várom, akiket a sorsa, a társasága, az érdeklődése, a tehetsége vagy a sznobsága (de kiváltképp a sznobsága!) foglyul ejtett a párizsi éjszakának​ abban​ ​a zónájában, ahol a szervezetet roncsoló szerek között szellem is jár, és művészet is születik.
​Lecsúszott ötvenes junkiektól kezdve feltörekvő művészekig, szupermodellektől az utcai vandálokig, neonáciktól antifa tagokig jöhet bárki, nem garantálom, hogy végtelenül mókás lesz, de nem is ez a célja.
A kor és a nem és semmi sem számít! (Mondjuk tizennyolc év alatt elég erős motivációs levelet várok.) A jelentkezőknek király eseményeket találok ki, amin mondjuk nem muszáj megjelenni.

​Írj egy PM-t, aztán majd jól utáljuk, hogy egymással lógunk!

//Fontos! Ennek az egész társaságnak véletlenül sem Mona lenne a lelke és a mozgatórugója​, ő inkább az az idegesítő kis csitri, akit nem tudnak magukról levakarni. De Ő például már inkább központi személyiség.
Egyetemista
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
10
● ● karakter arca :
staz lindes

✥ Szeretettel Vendég tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Jún. 08, 2018 1:20 pm

crazy

Egyelőre üres lap vagyok, némi megkötéssel.

Ami nem változik:
-PB
-életkor
-név

Ami nem keresek:
-gyerek
-unokahúg és hasonló pereputtyos rokonság
-exférj
-barátnő

Amit keresek:
a fentieken kívül szinte bármi, ami elég eredeti és izgalmas, hogy játéktérre vigyük.

Figyelem! Kizárólag közös ötletelés érdekel, tehát nem várom el, hogy mindent te mondj meg, de ezt fordítva se várd el!
Ha nem jutunk közös nevezőre sértődést nem kérek, én sem fogok.
Tudom, kicsit rigolyás vagyok, de ilyennek is lenni kell (nem hátrány ha te is ilyen vagy. )
Üzenetben kontaktolhatunk.
Vendég
Tell me your secrets

✥ Szeretettel Cora Sorensen tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Jún. 10, 2018 2:06 pm

Nos, vadi új vagyok!
És hát keresnék Párizs forgatagában embereket :3
Konkrétan bármi lehet, mondjuk egyetemista nem nagyon, mert én egyetemre nem járok, de lehet pincér, könyvtáros, szerelő, bolti eladó, művész, ápoló, bármi! Véletlen összefutás mit eredményez, ötleteim vannak és lesznek, úgyhogy ettől nem kell félni!
Aki kedvet kapott egy álmokkal rendelkező, ír származású, "kertész" lányhoz, ki sok mindenre vevő, annak csak egy pm az ára <3
Köszönöm szépen!
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
18
● ● Keresem :
M y farmer
Aki el akar tenni lábalól
● ● karakter arca :
✥ Margot Robbie ✥

✥ Szeretettel Madeleine Destiny Truffaz tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Yesterday at 8:27 am

Sziasztok!

Ha már nyár, akkor nem maradhat el a jól ismert diákmunka se. Kivételesen egy darab kapcsolatot keresnék, aki tudna olykor vigyázni a kb. 1,5 éves kislányomra. Ritka az, amikor egész nap kellene rá vigyázni, általában pár óráról lenne szó, így a nyarad is megmaradna, de mellette könnyedén pénzt is kereshetnél. Akit érdekel bébiszitter munka, az nyugodtan keressen meg PM-ben és egyeztetjük a részleteket. Illetve mindenképpen szeretnék az illetővel játékot. edi

Elkelt. Minou, köszi! love cake

Thank you for staying even if you had every reason to leave. Thank you for making it easier when life gets hard.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
54
● ● karakter arca :
Ana de Armas

✥ Szeretettel Ajánlott tartalom tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ ••

Tell me your secrets

Kapcsolatkeresõ
Second Chance frpg