Kapcsolatkeresõ - Page 4
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:25 am ✥
✥ Today at 1:08 am ✥
✥ Today at 12:55 am ✥
✥ Today at 12:12 am ✥
✥ Today at 12:05 am ✥
✥ Yesterday at 11:17 pm ✥
✥ Yesterday at 10:16 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Kapcsolatkeresõ •• Kedd Júl. 18, 2017 9:53 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

First topic message reminder :

Kapcsolatkeresõ
Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1586
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

SzerzőÜzenet

✥ Szeretettel Stéphanie Le Roux tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Dec. 27, 2017 8:30 am

Sziasztok.

Én anyukám testvéreit, vagy csak testvérét keresném, a leánykori nevét nem írtam meg a lapomban, de valami családi kapcsolatot keresek az ő oldaláról, ha már apukám kis nagy családja már megvan. Nem tudom kinek az életébe fér bele, szóval csak írtam egy kis szösszenetet erre.

Illetve ha van valakinek egy általános iskolás gyermeke, testvére, és hozni és vinni is szokta az intézményben, akkor velem is összefuthat elég sűrűn, hiszen nem egy egyhelyben ücsörgős királykisasszony vagyok.

Illetve szomszédokat keresek, bár leginkább Valentin szomszédjait, akik imádják a kis unokahúgát, elég sűrűn látom is őket, meg integetek is át nektek, vagy épp csak neked. Hisz ki tud egy ilyen kis cuki pofinak ellenállni? Jöhet anyukám vagy apukám barátai is, akik mindig hoznak valamit nekem, meg talán a nővéremnek is... Razz
Különben meg minden jöhet, ami az eszünkbe jut, csokisnéni, csokisbácsi, akkor aki ott volt a születésemnél, az az ember aki folyton megríkat valami miatt, egy férfi vagy nő aki egyszer megmentette az életemet......

Aztán ez még bővülhet
Elit
Tell me your secrets
10
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Nikola Szafeczka
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Mabel Fitzpatrick tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Dec. 28, 2017 10:51 am

Kukucs!
Először is, egy csomó testvért szeretnék, mivel a szüleim nevelőszülök, mindig vannak nálunk gyerekek, akármilyen korúak. Szeretnének örökbe is fogadni néhány gyerkőcöt, szóval akár erről is lehet szó. Azt is el tudom képzelni, hogy elszöktél tőlunk, szóval most nagy erőkkel keresünk, vagy esetleg még kicsi gyerekként kerültél hozzánk, aztán a biológiai szüleid harcoltak érted, és most velük élsz, tényleg bármiben benne lennék, beszéljük meg.

Gyerekkori barátokat is keresek. Lehet, hogy te voltál, az a barát, akihez csak azért jártam át, mert a szüleink barátok voltak, de utáltuk egymást. Még össze is verekedtünk egyszer, mert levágtad a kedvenc babám haját, ezért én meg a te hajadból vágtam.

Vagy esetleg te voltál az első szerelmem (lány/fiú, nem számít), a suli háta mögött csókolóztunk, nagyon közel voltunk egymáshoz, de túl közel is. Rájöttünk, hogy barátokként sokkal többet jelentünk egymásnak. Vagy hatalmas cirkusz volt a szakításból, ez rajtad áll.

Lehetsz a kedvenc tanárom, ha esetleg irodalom, történelem vagy biológia tanár vagy.

Ha bármi más ötleted van, csak egy pm az ára.

Középisk.
Tell me your secrets
15
● ● Posztok száma :
Amandla Stenberg
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Victor Delacroix tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Kedd Jan. 02, 2018 5:32 pm

Victor Delacroix írta:
Namasté! nyomolade

Az ET-m megírva, kerettörténetem kitalálva, ám külső tényezők mellett egyelőre direkt nem készülök el teljesen; embereket keresek. Mondjuk, ez meglepő a kapcsolatkeresőben, nem? No, de nem ám akármilyeneket (mondjuk olyat is, lelkes plotter vagyok, csak nem nyomtatok), akadnak konkrét, keresettnek mondható személyek, akikre nagyon, nagyon nagy szükségem volna, még mielőtt bármibe fogok.

• Monique Delacroix
    Vic húga, vagyis most már az enyém is. 17-21 év közötti, 16 éves korában teherbe esett, természetesen nem épp tervezett kereteken belül. Gazdag és nagymúltú család révén,  akinek igenis pénze múlik a jó hírükön, nem hagyhatták, hogy csak úgy ilyen folt essen a becsületükön... Eltitkolták, vidéki kúriába küldték, és a mai napig tagadják, hogy bármiféle csecsemő is felsírt volna a rideg falak között. Eme meleg fogadtatás alapján lehet gondolni, hogy Mona maga sem pillant túl lelkesen a családja felé, mondhatjuk egészen konkrétan, hogy utálja őket. Engem is, pedig urambocsá', hát sosem láttam azelőtt, hogy belépett volna a kórterembe. Mondjuk, gyönyörű lány, de na, hát azért a testem húgára mégsem... //Személyiség nincs megszabva; PB-nek Sophie Turnert vagy Kaya Scodelariot tudnám elképzelni, de egyeztetni lehet.//
  • Colette Durant
    Úgy tűnik, hogy a menyasszonyom. Edit: Úgy tűnik, inkább a szeretőm, akit a menyasszony mellett szedett fel a kedves úriember. Kifejezetten vicces, vagyis, utólag az, hogy fogalmam sincs rólad,  aztán egyszer csak becsörtet, és pofon vág, amiért nem kerestem. Színésznő, énekesnő, médiasztár... Én sem tudom, pontosan miféle; nagyzoló, hisztériás, de veszettül gyönyörű; azt hiszem, elsírom magam, ha megpróbál lefeküdni velem. //Nem kell feltétlenül negatív karakternek lennie, sőt, örülnék, ha az igénylője lelket öntene belé, háttérsztorit, lényeget… Kicsit olyannak képzelem, mint Gabie-t a Született Feleségekből. PB-nek nagyon örülnék valami finom eleganciájú hölgynek, Katie McGrath vagy Bianca Lawson főleg, de Brittany Snow és Amanda Seyfried is eszembe jutott. PM, és megbeszéljük! Wink //

• A Virágom
    Az én, vagyis Ravi szerelme. Nem kicsit, nagyon. Nem mondom, hogy pontosan járnánk, mert hát majdnem biztos vagyok benne, hogy azt hitte, meleg vagyok, most meg halott, a jelenlegi testemet meg gyűlöli, mert azt hiszi, én Vic vagyok, aki megölte Engem, vagyis Ravit… Kicsit bonyolult. Nagyon. De rettenetesen hiányzik; nem csak a leggyönyörűbb lány az egész világon, a legjobb barátom is, akivel rengetegszer ültünk a bérházunk tűzlépcsőjén, bámulva a párizsi éjszakát, arra gondolva, hogy egy nap majd meghódítjuk. A szegények is álmodhatnak, nem? //A név legyen valami virágnév, egyelőre Violetként van említve, de ez változtatható bármire, Dahlia, Iris... A PB tekintetében itt válogatós vagyok, nem szeretnék egy szokásos csini-bini szőkét, bár imádom őket is; a legeslegjobban Abigail Breslinnek örülnék, mert méltatlanul vannak mellőzve a teltebb hölgyek PB-knek, de jöhet Ariel Winter is az újabb képein, vagy ha nagyon muszáj, meggyőzhető vagyok Aisha Dee-ről, Jane Levyról, Eleanor Tomlinsonról… Ha NAGYON muszáj, Alycia Debnam-Carey-ről. De PM, annyira azért nem vagyok ám ijesztő, csak teliholdkor falok embert.//
  • A bizalmasom
    Mondhatnánk, hogy a csicskám. Mármint, nem nekem, hanem Vicnek. De amúgy valami barátféleség, aki minden piszkos kis ügyről tud, és ohóó, van sok dolog, amiről tudni illik. Biztonsági főnökként vagy akár technikusként is dolgozhat, a lényeg, hogy sokat jutott előre azért, mert jóban van Vickel, de attól még lehet, hogy tényleg haverok.  Amúgy nagy valószínűséggel tőle lett terhes Mona, de ez már csak amolyan keleti bölcsesség. //25 körülinek gondolnám, inkább feljebb, mint lejjebb, és a PB-nek David Oakesnak nagyon örülnék, de itt nagy a tér a mozgáshoz. Személyiség amúgy nincs megszabva, egyeztetünk, aztán lesz, ami lesz!//

Meg amúgy keresek egy csomó embert, a régi meg az új életembe is. Néhány ötlet:

– Miután magamhoz térek az első (meg második, harmadik, negyedik…) sokkból, elkezdek rájönni, hogy mi is történt. Lehetsz a régi életem egy darabja, akit meg akarok találni; egy testvérem, unokatestvérem, volt lakótársam, dolgozhatsz az étteremben, aminek kifutóskodtam… Biztos megpróbálok visszatérni hozzád. Hogy hogyan? Azt még én sem tudom. Ez az egész őrület.
– A múlt keresgélése után amúgy rájövök, hogy rohadt sok pénzem van. Nem, ez alábecslés volt; mérhetetlenül sok. És ki vagyok én, hogy ne próbáljak jobb ember lenni? Hát költök. Adományozok. Ismeretlen emberek hiteleit finanszírozom, mert megtehetem, és mert soha senki másnak nem jut eszébe. Lehetsz egy közülük, megtalálhatlak véletlenül, vagy jöhetsz is hozzám a panaszoddal; vagy lehetsz olyan is, akivel emiatt üzleti ügyünk akad, esetleg nem nézed jó szemmel.
– Vic gazdag, fényűző életet él. Bármikor be tudok fogadni egy-két barát-plotot, bár amúgy elsőre tutira nem ismerlek fel, lehetsz ex-barátnő, csak vágj hozzám egy galambot!
– Ahogy az ET-ben említve volt, mint a legtöbb gazdag, a Delacroix-csoport is belenyúl fekete ügyletekbe. Jóságból ritkán gazdagszik meg az ember. Egy helyi maffiózónak Vic személyesen is tartozik, szerencsejátékfüggő volt ugyanis, amiről én szintén nem tudok, és pénzmosásban, adócsalásban is az úriemberek segítségére volt, cserébe, hogy megtarthassa a lábait, töretlenül. Lehetsz zsaru, aki az ügyben nyomoz, vagy esetleg behajtóember is, de egy random adósuk is, akit lefizettek, hogy az üzeneteiket közvetítse, mondván, ezzel a saját adósságod is csökkented. Mit gondolsz, ketten le tudjuk gyűrni ezt a kitörni készülő katasztrófát?

Meg nagyjából bármi mást be tudok még építeni. A hirdetésem valószínűleg sokáig fog élni, úgyhogy ha azt is hiszed, hogy elévült… Ne hidd. Írj. Dobálj. Kalimpálj. Várlak

Még mindig él, és már csak egy-két hét kérdése, hogy valóban megérkezzek és belevágjak a dolgokba. Cool
Elit
Tell me your secrets
9
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Richard Madden
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Pandora Fournier tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Jan. 06, 2018 12:25 pm

Sziasztok! edi

Szeretném kicsit feldobni a karakteremet, mert sajnos kicsit megcsappantak a szálaim. Akivel beszéltem már korábban szálat, azt nem felejtettem el, de szeretnék még találni, kicsit több életet lehelni a karakterembe. edi
Szinte bármilyen plotban benne vagyok, pm-ben pedig továbbra is megtaláltok, ahogyan eddig is. edi

Pussz,
Panda

Hope is a small word with a big meaning but it's a reason to live.
And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
610
● ● Posztok száma :
✶ Gal Gadot
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Ariella Suhan Blake tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Jan. 07, 2018 8:37 pm

Sziasztok
Keresnék: - egy fotóst akivel, nagyon jó a kapcsolatom bár, ő lehet többet akarna munka kapcsolatnál
- egy prákapcsolatot
- esetleg amolyan  románcokat, rövidtávú kapcsolatokat
- barátnőket
- esetleg régi zűrös pasijaim akiket csak kihasználtam, hogy apám bosszantsam, és most újra találkozunk..
- apám új nőjét, mert, hogyne akadna, mindenki bukik egy ahhoz képest jóképű gazdag férfira.
Vagy egyebek Smile

A hozzászólást Ariella Suhan Blake összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 12, 2018 9:25 pm-kor.
Elit
Tell me your secrets
7
● ● Posztok száma :
Tuba Büyüküstün
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Raoul J. Maine tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Jan. 08, 2018 12:00 am

Keresek kapcsolatokat Raoul részére:

- Lehetsz volt kolléga, aki vagy szörnyűlködik, vagy kifiguráz vagy éppenséggel komolyan veszi jelenlegi munkámat, helyzetemet (rendőrből ezoterikus bolt tulajdonossá váltam)
- lehetsz a boltomban alkalmazott, utálhatod, vagy szeretheted a macskámat, aki rendszerint elterül a pénztárgépen, vagy az eladói asztalon
- lehetsz albérlőm, nagy a házam, bőven elférünk!
- Lehetsz a dokim, akihez vizsgálatra járok
- lehetsz a gyógytornászom, akihez rendszeresen visszajárok

várlak! Cool

A hozzászólást Raoul J. Maine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 16, 2018 8:44 pm-kor.
Civilek
Tell me your secrets
17
● ● Posztok száma :
Ben Barnes
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Samuel Cloud tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Jan. 12, 2018 4:57 pm

Sziasztok!

Jövőbeli románcot keresek mindenképpen, de ha a játéktéren másképp alakul, akkor nem vagyok semmi jónak az elrontója. De az is lehet, hogy csak barátok leszünk.
Nem kérem, hogy feltétlenül legyen pillangós befejezése a történetnek, tehetünk bele millió drámai helyzetet. Ahogyan azt is nyitva hagyom hogy mivé fajul a kapcsolat. Meglátjuk.
Szóval 15-19 év között keresek egy jelentkezőt erre
. Elkelt
Egyetemista
Tell me your secrets
102
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Cohl Mohr
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Andreas Jessen tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Jan. 14, 2018 11:54 pm

Sajnos kezdenek eltűnedezni a partnerek, úgyhogy bőven akad helyem néhány új plotnak.

Amit tudni érdemes:
Andreas dán, de már több, mint húsz éve itt él
Gyermekpszichológus és terapeuta, főleg serdülőkorú (12-18) gyermekekkel foglalkozik a magánpraxisában, ám emellett karitatív munkát is végez, előadásokat tart az egyetemen, és most épp kurzust is visz, valamint a gyámüggyel is folyamatos kapcsolatot ápol.
Lakását a kutyájával, Beau-vel osztja meg, illetve újabban az unokahúgával
Rendszeresen motorozik illetve fut, és annak idején egy nagyon rövid (kb fél éves) periódus erejéig katona is volt, néha eljár lőtérre. Imádja a történelmet, bár ez nem sokat lendít előre.

Akiket keresek:
Igazából bárkit. De tényleg, ha van akármilyen aprócska ötleted, meg akkor is, ha nincs, csak mondjuk szimpatikus a karakter, vagy még csak az sem, de szeretnél valamit kialakítani, ne habozz, szeretek ötletelni, hosszabb vagy rövidebb távú plotokat, épp most kialakuló vagy már a múlt ködébe vesző ismertségeket formázni!
Néhány ötlet:
egy asszisztens nem lenne rossz, mert az előző szülési szabadságra ment, az új jelöltem meg lelépett. Ha tudsz kávét főzni, és bírod a gyerekeket, már nem lehetsz rossz jelölt!
– Jó lenne néhány haver, ismerős, akikkel el lehet járni a sportbárba focit nézni, meginni egy sört, csak úgy, lazításként. Főleg férfiak jelentkezését várom ide, mert belőlük egyelőre kevés akad, de amúgy tőlem aztán Ent is lehetsz, ha bírod a piát!
– Sallang, de nyugodtan lehetsz múltbéli románc, hosszabb vagy rövidebb távú, vagy elmehetnek akár egy nagyon rémes vakrandira is... Vagy nem rémesre. Igazából mindegy, nyitott vagyok.
– Ha akad bárki, akit érdekel a pszichológia, gyakornoki állást tudok ajánlani, Andreas egészen szép tekintélynek örvend a szakterületén
– Továbbra is keresek továbbá pácienseket, "egyszerű" iskolai stressz vagy akár komolyabb gond, jöhet bármi, ha olyan kell, Andreas néha hajlamos túl is menni a munkaköri leírásán, hogy segítsen.
Szomszéd, kutyasétáltatós ismerős, akár ütközhetünk is valahol a városban, szó szerint is.

... és bármi egyéb, amihez csak kedvet érzel, és úgy érzed, meg tudnánk valósítani! Postagalamb vagy egy féltégla az ára. nyau
Egészségügy
Tell me your secrets
70
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Nikolaj Coster-Waldau
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Gjerta P. Jeunet tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Jan. 15, 2018 7:41 am

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba. Szeretnék ismerősöket találni. Lehetünk barátok, ismerhetjük egymást akár futólag is a gyerekünk révén. Megismerkedhettünk akár évekkel ezelőtt is, amikor még nővérként dolgoztam, majd végül egy régiségboltban kötöttem ki (kb. 4 évvel ezelőtt), így lehettél betévedt vevő, akivel elkezdtünk beszélgetni. edi
2010 ősze óta élek a városban, a férjem az elitek közé tartozik, így akár általa ismerhetjük egymást valami rendezvénynek köszönhetően. Szívesen veszek bármilyen ötletet, de szívesen találok ki veled együtt is akár valami jó kis plotot. Postagalambokat várom. lufi
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
11
● ● Posztok száma :
✿ Scarlett Johansson
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Anaїs Morin tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ •• Yesterday at 2:06 pm

Cece és Ana - alias C&A - az alábbi betöltetlen állásra keresi lelkes jelentkezőjét:

Mit csinál Cece?
Elsősorban a belső tereket alakítja ki. Falakat mozgathat, tereket helyez át, funkciókat cserél fel, majd megtölt tartalommal, színnel, anyagokkal, dekorációval, fénnyel. Egyszerüsítve minden olyan elemmel, amitől egy ház otthonná válik. Nem csak otthont teremt, ugyanezt teszi egy kávézó, múzeum, üzlet vagy szálloda esetében is.

Mit csinál Ana?
A már meglévő tereket tölti meg színnel, élettel, kész bútorokkal, dekorációs elemekkel - adott estben kellő szakértelemmel kisebb bútorokat is tervez. Felderíti, hogy a megrendelőhöz, térhez mi illik és adott stílus mentén "öltözteti fel" a tereket. Legyen az egy reklámfilm, divatfotózás háttere, lakás, üzlethelyiség, kávézó stb.

Mit csinálsz te, kedves jelentkező?

• Segítesz nekünk összehangolni a munkánkat, időpontokat egyeztetsz a megrendelőkkel, lesed az ügyfél kéréseit, igyekszel a kedvükre tenni (olykor fényezel minket, micsoda remek választás a mi párosunk).
  • Fénymásolsz, bent vagy az irodában (akkor is, mikor mi nem), lógsz a telefonon, intézed az ügyeket.
  • Hagyod, hogy Ben leszídjon, ha egy napra túl sok programot szervezel Anának.
  • Hagyod, hogy Ana leszídjon, hogy miért engeded Bent beleszólni a munkájába.
  • Háromszor figyelmeztetsz mindkettőnket a fontos találkozókról (meg a nem fontosakról is).
  • Türelemmel végighallgatod Cece és Fred veszekedését, napjában nyolcadszor is.
  • Napra pontosan észben tartod a beosztásunkat, és még véletlenül se borulsz ki, ha előző este lemondjuk a másnap reggelre időzített megbeszélést.

Hogy mit kapsz tőlünk mindezért?

• Egész korrekt fizetést (Ergo nem fog felkopni az állad, sőt még nyugtatókra is futja majd, hogy bírj minket idegekkel).
  • Céges mobilt (Hátrány, hogy nullahuszonnégyben zaklathatunk. Bocsi.)
  • Ebédet (Mármint nem én főzöm, hanem megrendelheted magadnak, mert jófejek vagyunk. Ez fontos!)
  • Lehet, hogy agyvérzést is, de a kezelésedet állja a TB, mert bejelentünk, nyugi...
  • Lehetsz végzős egyetemista is, toleráljuk a fiatal és lelkes pályakezdőket.

A pályázatokat és a motivációs leveleket pm-ben várjuk.
Jelige: rabszolga vagyok, de élvezem
Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
41
● ● Posztok száma :
Claire Holt
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás ✥ Re: Kapcsolatkeresõ ••

Tell me your secrets

Kapcsolatkeresõ