Folyosó
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Folyosó •• Szer. Júl. 19, 2017 8:22 pm

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1404
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Irvin Hibou tollából
Témanyitás ✥ Re: Folyosó •• Pént. Okt. 13, 2017 9:45 pm

Tallulah & Irvin

Mondhatnám, hogy a régi szép időket idézem, de ez nem lenne igaz. Amióta végeztem, azóta is sokszor jártam itt. Hol olyanokhoz jöttem, akik még mindig ide jártak, hol a tanárokhoz. Szerencsére elég sok barátom van itt is. Máshol is. Az egyetemi rádiózás nekem kimaradt, semmi nem vonzott oda, ma viszont a mikrofon mögé kell ülnöm. Jean-Francois, a házmesterünk fia nagy kedvelője a Nicotine-nak és meghívott, hogy adjak interjút. Csak felvesszük, ez olyan referenciamunka lesz a tojáshéjas fenekű egyetemi hangmérnököknek, egy stúdiópróba. Aztán majd leadják. Tök lelkes a srác és ez magával ragadott. Nagyon várom az élményt. A kérdéseket, a koleszos stúdió hangulatát.
Addig pedig elvagyok egy pohárka kávéval, amit most szereztem az automatából. Extra cukorral. Kellemesen gőzölög, ínycsiklandozó illata van és talán egy kicsit élénkíteni is fog. Bent még folyik a munka, az előbb jött ki a srác, hogy csúszás van, tudok-e várni. Az előterük tele van, mondtam, hogy itt leszek kint. Nézem azt a könnyed csendéletet, amit fellógattak a falra. Pár ecsetvonás, elnagyolt, nem a végletekig kidolgozott festmény, de megvan a hangulata. Ahogy a két filodendronnak is a dohányzóasztal mellett. Katalógusok, prospektusok, meg valami istentiszteletnek a hirdetőcetlije kiragasztva. Hm. Érdekes. Emlékszem, milyen volt kollégiumba költözni. Más ország, más nép, még ha a nyelv közös is. Kiszakadni a családból, a többi fiatallal összezárva élni. Meg kellett tanulnom. Nem volt könnyű. Aztán megszerettem. Most nincs nagy élet. Péntek este van. Csak a fanatikusok melóznak, mint Jean-Francois. A kockák a gépet bűvölik, a könyvmolyok tanulnak, az alkeszek buliznak és a többi sztereotípia...
Média,mûvészet
Tell me your secrets
42
● ● Posztok száma :
Aidan Turner
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Re: Folyosó •• Hétf. Okt. 23, 2017 10:52 pm

Karakterleadás miatt
Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1404
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás ✥ Re: Folyosó ••

Tell me your secrets

Folyosó
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Folyosók
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...