Jegypénztár és ruhatár
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 1:52 pm ✥

✥ Today at 11:04 am ✥

✥ Yesterday at 10:09 pm ✥

✥ Yesterday at 9:34 pm ✥

✥ Yesterday at 8:05 pm ✥

✥ Yesterday at 4:00 pm ✥

✥ Yesterday at 10:24 am ✥

✥ Yesterday at 9:36 am ✥

✥ Vas. Okt. 14, 2018 3:59 pm ✥

Párizs lakói

Jegypénztár és ruhatár

Témanyitás ✥ Jegypénztár és ruhatár •• Szer. Júl. 19, 2017 9:17 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Jegypénztár és ruhatár •• Vas. Szept. 03, 2017 12:49 pm

to Maisie

Sok félelem, és aggódás van a levegőben akárhányszor belépek a kórházba, de most egészen fura dolog történt velem a napokban. Személy szerint csak egyszer, vagy kétszer futottam össze Maisie Wheaton-nel, de mindenképpen rengeteg a jóakarója, mert nővérek, kollégák jelezték felém, hogy a fiatal doktornő csakis a munkájának él, és kevés alkalommal látják szórakozni menni, vagy éppenséggel kimozdulni, emiatt attól tartanak, hogy depressziós lesz. Nagyon kevés példát láttam arra, hogy valahol ekkora összefogás lenne, és odafigyelés a másikra. Szexuálpszichológus vagyok, és biztosan akadnak más szakértelmek is a munkahelyükön belül, főleg, mivel én csak bejáró vagyok ezen a terepen, a valódi rendelésem az egy magánhelyen történik, ahova a betegeknek be kell jelentkezniük. Mindenesetre nem lett volna szívem nemet mondani a felkérésre, és úgy döntöttem, hogy egy nem túl átlátszó szöveggel csábítom el az ifjú titánt a szeretett helyéről, hogy egy kicsit kiszabaduljon a ketrecből és fellélegezzen. A barátok, és az idegenek között az az óriási különbség, ha valaki még jól csinálja, akkor hamarabb megnyílna neki, mint az évek óta ismert egyéneknek. Szent küldetésnek vettem, hogy kibillentsem a komfortzónájából a kisasszonyt, és egy különleges programra hívtam el. A szemfüles nővéreknek hála tudomást szereztem róla, hogy a mai napja szabad, és vettem a bátorságot, hogy pár nappal ezelőtt felkeressem, mondván a szakértelmére lenne szükségem az egyik ügyemnél, de ez csak álca volt arra, hogy elcsábítsam egy másik helyre. A kedvem már most a tetőfokára hág a napsütésben, és a várakozás adta izgalmi állapotban. Néha a karórámra tekintek, és bizakodom, de biztosan nem mondana nemet egy segítségkérésre, ha mások élete múlik rajta. Erről ismerszik meg egy jó orvos, aki a saját jóllétét is háttérbe szorítja a betegei érdekében, az nem gond, ha a beteg nem is létezik. A hátsó zsebemben lapul a két jegy erre a különleges tárlatra. Nekem témába vág, talán neki elsőre meredek lesz, de szerintem jó tanulótárs válik belőle. A kettő óra lett lefixálva, a sor óriási, mármint, akik most váltják meg a jegyüket, mert nagy az érdeklődés erre az időszaki kiállításra. Mosolyogva szemlélődöm a napszemüvegem takarásában, és csípőre tett kézzel várakozom, mire befut a szőkés üstökkel megáldott nőszemély, és integetve hívom fel magamra a figyelmet.
- Helló…akkor így élőben is. Gale Thompson, és én hívtalak el pár napja. Remélem nem vagyok ijesztő. Minden nálam van, a jegyzet, és a toll is. Nem akartam egyedül belevágni, és kell egy női szakértelem is mellém. Hogy állsz a szex témával? Mert bizony erről fog szólni a kis beszámolónk az egyetemi diákoknak, akiknek közösen fogunk előadást tartani, na mehetünk? – vigyorogva veszem le a napszemüvegemet, és nyújtom át neki az egyik jegyet, ha már igent mondott. Homályosan fogalmaztam a telefonban a cél érdekében, és örülök, ha közvetetten más projekt által egy kicsit felélénkíthetem a kisasszonyt, ha már úgy alakult, hogy egy kis nyüstölés árán beleegyezett a közös feladatba.
■ ■ Zene ■ ■Megjegyzés ■ ■credit

Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Jegypénztár és ruhatár •• Szer. Nov. 08, 2017 8:03 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :