Fleur-Renée Belrose
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Yesterday at 1:03 pm ✥

✥ Pént. Okt. 19, 2018 4:31 pm ✥

✥ Csüt. Okt. 18, 2018 6:31 pm ✥

✥ Csüt. Okt. 18, 2018 2:45 pm ✥

✥ Szer. Okt. 17, 2018 9:15 pm ✥

✥ Szer. Okt. 17, 2018 8:40 pm ✥

✥ Kedd Okt. 16, 2018 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Fleur-Renée Belrose

Témanyitás ✥ Fleur-Renée Belrose •• Vas. Júl. 23, 2017 7:36 pm

.

A hozzászólást Fleur-Renée Belrose összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 20, 2018 4:37 pm-kor.
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Fleur-Renée Belrose •• Vas. Aug. 06, 2017 5:27 pm

Gratulálunk elfogadva!

Kedves Fleur,

nem is tudom, hogy hol kezdjem... Tetszetős és kreatív megoldás volt egy pszichológus szemén át bemutatni az egyes családtagokat, pláne, mert teljesen más képet kaphatunk külső, független szemlélőként, mint elfogult, kötődő   személyként Smile Ami pedig a mennyiséget illeti, wow...! Shocked Le a kalappal, már csak ezek a kis bemutató-leírások is olyan szép hosszúra sikeredtek, hogy önmagukban megálltak volna példajátéknak is! Egyébként kimondottan szimpatikus, tetszetős család, jókat mosolyogtam a meghitt kis megjegyzéseken :3 Persze a túlzásba vitt gondoskodás is lehet fárasztó, nem igaz?
Ami pedig a betegséget illeti... bár már hallottam róla korábban, de bevallom őszintén, nem igazán ismertem, hogy pontosan mivel is jár ez, mennyire súlyos annak a helyzete, aki ilyentől szenved, vagy éppen mennyire nehezítheti meg a hétköznapokat? Nagyon, ahogy látom, pedig még nem is a legrosszabb fajtát diagnosztizálták nálad. Nem könnyíted meg a karaktered helyzetét, az biztos, ahogyan az is, hogy hihetetlen lehetőségek rejtőznek egy ilyen "tökéletlen" karakterben, aminek a kijátszása nem is igazán fogható máshoz!
Ahogy olvastam, számomra úgy tűnt, hogy talán túlságosan is aggodalmasak a szülők, ami a legkevésbé sem meglepő egy ilyen betegségnél, azonban kíváncsi leszek arra, hogy a játéktéren vajon hogyan fogsz tudni boldogulni, ha eddig ennyire a világtól elzárva élted a napjaidat, és a széltől is óvtak? Szerencsére, ha jól értelmeztem, pont most próbálsz meg önállósodni egy kicsit, úgyhogy sok szerencsét kívánok hozzá! Smile Az igazat megvallva, pont a te korosztályod az egyik legnépszerűbb az oldalon, úgyhogy amiatt nem félek, hogy anyukádon kívül ne találnál más barátokat is...

Nem is húznám tovább a szót, szép, részletes, alaposan átgondolt történettel örvendeztettél meg minket, így nincs is más hátra, mint foglalózni a különleges "pofidat", és becserkészni néhány játékostársat... no meg Párizs is felfedezésre vár! ^^ Aztán csak óvatosan...!

tudomány emberei
● ● Posztok száma :
462
● ● Reag szám :
192
● ● Keresem :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● karakter arca :
Chris Pratt

Fleur-Renée Belrose
Second Chance frpg
1 / 1 oldal