Life's like a movie
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Life's like a movie EmptyKedd Júl. 25, 2017 11:46 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

csodás neved


Karakter arca;;
Harry Shum Jr
csakis ő
Csoport;;
Média
művészet
Életkor;;
26-32 év
alkuképes
Foglalkozás;;
színész
színház/mozi


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Fogalmam sincs, honnan szedted, hogy csak azért, mert a mozivásznon szerelmes párt játszunk, a való életben is vonzódom hozzád, de jobb lenne, ha minél előbb kivernéd ezt a hülyeséget a fejedből, mert lassan a karrierem is rámegy a játékaidra! Tény, ez az első olyan szerepem, ahol egy másik férfihoz való vonzalmamat kell minél hitelesebben megörökítenem, és úgy tűnik, ez sokkal bonyolultabb feladat, mint elsőre hittem. Rengeteget bénázok, a közelséged egyszerűen teljesen kizökkent a naiv árnyvadász fiúcska szerepéből, és mintha az utóbbi időben ez neked is feltűnt volna, mert szándékosan rá-rájátszol a bakijaimra, túlságosan beleéled magad a szerepbe és kárörvendőn mosolyogsz, ha elrontok valamit. A rendező egyre pipább rám - az a célod, hogy kihajítsanak, vagy a flört, amely számodra a kamerák mögött sem ér véget, tényleg komoly? De hát barátnőm van - hetero vagyok, tudod jól! Most meg miért vigyorogsz így? Arghhh, eldobom tőled az agyam!
Alig pár hónapja ismerlek, a semmiből bukkantál fel a castingon, és rögtön megnyerted a film egyik főszerepét. A nagybátyám, a film egyik producere teljesen odáig van érted, az apám is elismeréssel beszél rólad, a húgom pedig teljesen beléd esett. Egyedül engem nem sikerült levenned a lábamról, legalábbis meglepően ellenszenves vagyok veled, néha még magam sem értem, miért. Talán a nyomulásod az oka, borzasztó tolakodó tudsz lenni a felvételek alatt és utána is. Ott rontottam el, amikor közöltem veled, hogy még sosem játszottam szerelmi jelenetet féfiakkal. Azóta mintha direkt arra pályáznál, hogy minél többször zavarba hozz, és az sem érdekel téged, forog-e a kamera vagy sem. Sorra hibázok miattad, egyszerűen állandóan feszengek és zavarban vagyok, ha hozzám érsz; képtelen vagyok ellazulni. Rendező még nem kiabált velem annyit, mint most, és mindez a te hibád! Arról persze fogalmam sincs, hogy milyen szépeket mondasz rólam a rendezőnek, amikor nem vagyok ott, vagy hogy igyekszel véget vetni a rosszindulatú pletykáknak velem kapcsolatban. Lelkiismeretesen támogatsz, figyelsz rám és törődsz velem, amelynek én még csak az idegesítő oldalát látom egyelőre.
Ó, te jó ég, az a csókjelenet...! Az első csókjelenetünk! Emlékszel? Hogyan is tudnánk elfelejteni...

//A karakter származásával, életútjával és stílusával kapcsolatban nem szabok meg semmit, a korát és a foglalkozását is rugalmasan kezelhetjük. Lehet akár kezdő színész a pályán, vagy a musicalek királya, aki pályát vált - teljesen rád bízom! A lényeg, hogy a fent leírtakat megvalósítsuk, és minél viccesebb és szenvedélyesebb játékaink szülessenek! pirulo A PB-hez ragaszkodom, kettőnk történetét viszont szívesen formálom az ötleteid szerint. Szeretném, ha olyasvalaki vinné el az úriembert, aki ismeri-szereti a Matt-Harry párost! edi Borzasztóan várlak! sweety Gyere és hódíts meg~! ♥️//  

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Théo love

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-