Cécilia Dubois
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Cécilia Dubois EmptyKedd Júl. 25, 2017 11:49 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Cécilia Dubois


Karakter arca;;
Emeraude Toubia
nem alkuképes
Csoport;;
Média
művészet
Életkor;;
23 év
alkuképes
Foglalkozás;;
színésznő
színház/filmek


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Négy éves voltál, amikor közöltem veled a "tesó kódexet", melynek értelmében te köteles vagy kismillió dolgot megtenni értem, én pedig kedvemre szívathatlak és ugrathatlak. Három teljes évedbe telt, míg rájöttél, hogy a "tesó kódex" nem is létezik, és egész egyszerűen csak csicskáztatni akartalak. Három teljes hónapig tettetted azt, hogy láthatatlan vagyok, és vennem kellett - pontosabban lopnom - neked egy pónit, aminek a homlokára műanyagból készült szarvat ragasztottam, hogy elnyerjem a bocsánatodat. Borzasztóan örültél az unikornisnak - apáék és a póni eredeti tulajdonosa kevésbé. De legalább helyreállt köztünk a béke, mely azóta is kitart, sőt, napról napra szorosabb.
Na jó, a béke talán túlzás, nevezzük inkább fegyverszünetnek! Hiszen szeretettel hangoztatom, hogy mivel Serge betöltötte a lázadó szerepét a családban, én pedig a színészi pályát örökítem tovább, ezért te csak dísz vagy. Szintén kislány lehettél, amikor sikerült elhitetnem veled, hogy te csak úgy születtél, hogy anyuéktól kértem egy húgit karácsonyra, akinek egyetlen feladata, hogy engem istenítsen - aztán persze megkaptátok a felvilágosítást a suliban, és onnantól kezdve ez a mese a Télapóval együtt ment a levesbe.
Ez a csipkelődő, egymás haját tépő vonal mindig megmaradt a kapcsolatunkban, de bárki is merészel rád csúnyán nézni, Serge és én azonnal ugrunk, hogy kicsináljuk az illetőt. Emlékszel a srácra, aki ötödikben összetörte a szíved és egy teljes héten át zokogtál miatta? És emlékszel rá, hogy a következő héten a srác síbalesetet szenvedett? Mondjuk úgy, hogy nem kellett hozzá hó, sem sí... sem baleset. Csak némi ragasztószalag. Jó sok ragasztószalag.
Tudnod kell, hogy bármennyit cukkollak is, a testvérem vagy, az egyetlen és a legkedvesebb húgom, akiért a kezemet is tűzbe tenném, és tudom, hogy te is ugyanezt gondolod rólam. Hallottam, miket mesélsz rólam a barátnőidnek és látom, hogy mindig kiállsz értem a sajtó előtt is. Ilyen egy igazi testvéri kapcsolat, nem igaz? Hé, miért nem fogunk végre össze, és egymás ölése helyett csesztessük együtt Serge-t!

//Nem szabom meg, hogy anyut követve inkább a színházhoz vonzódsz-e, vagy hozzám hasonlóan a sorozatok és a filmek világát érzed magadénak. Azt sem szabom meg, milyen életed van/volt, mik a motivációid, éltél-e át bármiféle traumát. Nem szólok bele, melyik nemhez vonzódsz és milyen kapcsolatokat építesz ki magad köré. Egyedül annyit kérnék, hogy a név, a pb, a kor és a kapcsolatunk milyensége maradjon! Smile De ha valamelyik nagyon-nagyon nem lenne szimpatikus, írj rám és alkudozzunk! Várlak, húgi~! ♥️//

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Théo, Serge, Domi és még annyi mindenki vár love

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Serge Dubois

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-