Pierre Beaumont
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Yesterday at 11:13 pm ✥
✥ Yesterday at 11:04 pm ✥
✥ Yesterday at 10:30 pm ✥
✥ Yesterday at 10:17 pm ✥
✥ Yesterday at 9:50 pm ✥
✥ Yesterday at 9:28 pm ✥
✥ Yesterday at 9:03 pm ✥
✥ Yesterday at 8:52 pm ✥
✥ Yesterday at 8:10 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Rhys G. Gosselin tollából
Témanyitás ✥ Pierre Beaumont •• Szer. Júl. 26, 2017 6:50 pm

SzabadFoglaltElkelt

Pierre Beaumont

Karakter arca;;
Jack O'Connell
Scott Eastwood
Csoport;;
bűnüldözés, hadügy
-
Életkor;;
26-29 év év
-
Foglalkozás;;
nyomozó
drogrendészet

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Hármunk közül te vagy a legidősebb. Az apátok halála után te lettél a "férfi" a háznál, elég korán fordult veled nagyot a világ. Ekkor kezdtél megváltozni. Felelősséget vállaltál, elkezdtél felnőttmódjára viselkedni, bizonyítani akartál nekünk és magadnak is. Persze, nem várhatta el tőled senki, hogy csak másokkal foglalkozz. Népszerű srác voltál mindig is, soha nem voltál tahó, de ... egy szent sem. Neki mentél bárkinek, aki egy rossz szót is szólt, imádtál versenyezni, te csak győzni akartál, nem érdekel a részvétel, csak az, hogy a végén te maradj és senki más. Ezt mindig is csodáltam benned, a beled is kihajtottad, bármit is csináltál, mindig a legjobbra törekedtél. Soha nem bántál velem kesztyűs kézzel, megtanítottad, hogy az élet nem adja ingyen a dolgokat, néha be kell nyelni pár pofont, vagy épp kiosztani. Elvittél magaddal olykor bokszolni, edzeni, de nyaranként a munkába is magaddal rángattál, mikor már untad, hogy csak ülök egyedül a szobámban. A magad módján mindig is törődtél velem.
A rendőri Akadémián remek eredménnyel végeztél, mondhatni erre a munkára születtél. Ugyanúgy voltál vele, mint a versenyzéssel: mindent beleadtál, kihajtottad a beledet is, ennek pedig meglett az eredménye, az előléptetések, majd pedig a drogrendészet, ahol az egyik legfiatalabb vagy, ezt gyakran meg is jegyzik neked, de te mindent megteszel, hogy kivívd az elismerésüket, jól tudod, hogy nem esik semmi csak úgy az öledbe.
//A név változtatható, ha nem tetszik, a PB-k egyikének örülnék, de amennyiben te jobban eltudsz hozzá képzelni mást, semmi akadálya sincsen Smile Dobj meg egy pm-mel, ha megérkeztél  edi //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
én, én, én

I couldn’t help but ask
For you to say it all again.
I tried to write it down
But I could never find a pen
I’d give anything to hear
You say it one more time
That the universe was made
Just to be seen by my eyes.

Egyetemista
Tell me your secrets