az életem felkavarója
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .
az életem felkavarója

✥ Szeretettel Cécilia Dubois tollából
Témanyitás ✥ az életem felkavarója •• Csüt. Júl. 27, 2017 11:08 am

SzabadFoglaltElkelt Inaktív

xxx xxx

Karakter arca;;
David Castro
NEM alkuképes!
Csoport;;
Média és művészet
Fontos
Életkor;;
24-26
Alkudozhatunk kicsit
Foglalkozás;;
Színész
Fontos

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Drága Raphaelem!
Már az első pillanattól kezdve tudtam, hogy a mi kapcsolatunk több lesz, mint egyszerű munkatársi viszony. Bár még sokat nem beszéltünk, és nem volt alkalmam igazán megismerni téged, arra már hamar rájöttem, hogy szereted a kötetlen kapcsolatokat, az egy éjszakás kalandokat, és ha szeretsz valakit, akkor sem áll tavol tőled, hogy más lányokkal kavarj. Legalabbis számomra ez jött le abból, amiket mondtál. De nem arról van itt szó, hogy belédzúgtam első látásra, vagy meg akarlak szerezni magamnak. Egyszerűen csak tudom, hogy te elő tudnád hozni belőlem azt a felem, amit én sosem mertem, vagy a munkám miatt elfelejtettem, mennyivel szórakoztatóbb lehetne az életem. Téged nem gátol a napi 14 óra munka abban, hogy elmenj szórakozni, esetleg inni, vagy ki tudja, még miket művelni az éjszakában. Imádod a spontán dolgokat, és nekem tetszik ez a fajta lazaság és kiszámíthatatlanság. Tudom, eleinte gyakran hallottad tőlem a nem szócskát valami gagyi indokkal, de ahogy sikerült belekóstolnom az életedbe, egyre jobban húzódom afelé, hogy menjek veled mindenféle őrültséget csinálni.
Théo nem néz rád túl jó szemmel, hiszen ő már egy kicsivel régebb óta ismer a filmes világból, mint én, és persze félti az egyetlen húgocskáját. Én viszont ha kell, titokban is megyek utánad, mit sem foglalkozva a következményekkel, főleg, mióta kicsit jobban egymásba gabalyodtunk egyik éjjel a tóparton...

// Nagyjából ennyi lenne, amit szeretnék megszabni, a forgatásról beszélhetünk bővebben pm-ben majd, azt itt nem fejteném ki. A karakterrel kapcsolatban mindent a megalkotóra bíznék, leszámítva, hogy mindenképp egy laza, spontán és kissé talán őrült - persze a jó értelemben -, és magabiztos sracot képzelek el, aki nem fél kimondani, amit gondol, hiszen a cél, hogy engem kibillentsen a komfortzónámból.  edi
A PB-t mindenképp szeretném megtartani, illetve örülnék, ha a csoport és a foglalkozás megmaradna az alapszituáció miatt. A korral kapcsolatban alkudozhatunk, de úgy gondolom a 24-26 ideális lenne.
A kapcsolat alakulását is majd megbeszélhetjük pm-ben, de szeretném, ha majd valami szerelmi szál elindulna, hiszen vannak ötleteim tovább bonyolítani úgy a dolgokat, szóval biztosan nem unatkoznánk - a bátyáim sem hagynák szerintem. Rolling Eyes
A lényeg, hogy nagyon várlak, szóval siess hozzám, és ha megérkeztél, vágj hozzám egy pm-et!  sweety

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Éééén, de nagyon.  edi
És úgy érzem, Théo is. Razz

“I wish I wasn't such a narcissist, I wish I didn't really kiss the mirror when I'm on my own. Oh God, I'm gonna die alone. Adolescence didn't make sense, a little loss of innocence. The ugliness of being a fool ain't youth meant to be beautiful? The wasted years, the wasted youth, the pretty lies, the ugly truth. And the day has come where I have died only to find, I've come alive.”

Média,mûvészet
Tell me your secrets
4
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
emeraude toubia
● ● karakter arca :

az életem felkavarója
Second Chance frpg
1 / 1 oldal