A testvéreim
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Nathael Pelletier tollából
Témanyitás ✥ A testvéreim •• Vas. Júl. 30, 2017 5:33 pm

SzabadFoglaltElkelt

Margot Pelletier

Karakter arca;;
Emily Didonato
kékszemű hölgyemény
Csoport;;
média, művészet
civil
Életkor;;
25
-
Foglalkozás;;
döntsd el te
-

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Az ikrem vagy. A másik felem. A jobbik felem...azt hiszem. Amíg én mindent az öklömmel próbálok elintézni, addig te jobban szereted a szavakat, szentül meg vagy győződve arról, hogy néhány szép szóval többre mész. Nos, ez nem épp így van, van amikor nincs más választásod, csak ha ütsz. Nem baj, ha te ezt nem érted, sőt örülök, hogy ebben az egyben nem hasonlítunk. Nem szereted az erőszakot, engem is mindig próbáltál féken tartani kisebb nagyobb sikerrel. Azonban hozzám hasonlóan te sem az eszedről vagy híres, legalább annyira gyűlöltél iskolába járni, mint én, a különbség csupán az, hogy míg nekem volt bátorságom az iskola mellé járni, addig neked nem volt. Mikor lett volna, én nem hagytam, hiszen soha nem akartam, hogy olyan legyél mint én. Mármint ennél is jobban olyan. Velem ellentétben te egészen jól egyeztél a bátyánkkal, amolyan példaképként néztél rá. Tetszett neked az ambíciója, és az, hogy mennyit küzd azért, hogy legyen belőle valaki. Mégsem voltál képes soha olyan lenni, mint Ő. Jobban vonzott a szórakozás, meg az, hogy minden pasi megfordul utánad, az öklömet is a legtöbbször miattad kellett használnom. Nem azért, mert zavart, ha felszedtél valami pasast, hanem azért, mert mindig rosszul választottál. Olyan, mintha vonzanád azokat, akiktől védeni próbállak. Mindig ugyan abba a csapdába estél bele, én pedig legszívesebben bezártalak volna a szobádba, csak azért, hogy ne legyen esélyed egy újabb hibát elkövetni. Amióta Párizsba költöztem és te az anyánkkal maradtál, azóta nem tudlak szemmel tartani, de mégis hiszek abban, hogy okosan csinálod a dolgaidat. Mindennap beszélünk telefonon, így próbáljuk csökkenteni az egymás iránt érzett hiányunkat, a legutóbbi beszélgetésünknél azonban kijelentetted, hogy te is Párizsba akarsz jönni. Kinevettelek, mert azt hittem, hogy csak egy újabb szeszélyed, azonban te nagyon is komolyan gondoltad. Mostanra talán már a buszon is ülsz, miközben én abban a hitben élek, hogy otthon vagy az anyánkkal.

Igazából minden mással szabad kezet adok, nem szeretnék megkötni semmi mást. A pb változtatható, de örülnék, ha valamilyen kék szemű hölgyemény lenne. Nagyon várlak, ha itt vagy, jelezd woo

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én *_*

SzabadFoglaltElkelt

Dorian Pelletier

Karakter arca;;
Gaspard Ulliel
vagy más
Csoport;;
civil
vagy amit akarsz
Életkor;;
27
31
Foglalkozás;;
amit akarsz
-

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Te vagy a bátyánk, és a család büszkesége. Mindig is nagy álmaid voltak, szerettél volna kitörni a szegénységből amiben felnőttünk, és ez sikerült is neked. Korábban sem volt túl fényes a kapcsolatunk, valahogyan sosem éreztük az összhangot egymás között, de az ellenszenvem irántad még nagyobb lett, amint öltönyben kezdtél járni, pont, mint azokat a nagy emberek, akiket mindig is megvettem. Az anyán szeme fénye voltál, hármunk közül csak benned látott fényes jövőt. Nem azért utállak, mert féltékeny vagyok emiatt... sőt. Azért utállak, mert amíg próbálod elhitetni mindenkivel, hogy én vagyok a rossz fiú, észre sem veszed, hogy az a szerep inkább téged illet. A saját húgomat is próbáltad megvédeni tőlem, pedig legalább annyira vigyáztam rá, mint te. Csak te amíg atyáskodni próbáltál felette, addig én mentem és elintéztem azt, aki bántotta őt. Én voltam a legboldogabb, amikor feleségül vetted azt a gazdag lányt, és leléptél otthonról. Évekkel ezelőtt Párizsba költöztél a lánnyal, sosem tudtam igazán, hogy a szerelem miatt vetted-e  el, vagy pedig a pénze miatt. Bár, hogy őszinte legyek nem is érdekelt. Közös vállalkozásba kezdtél vele, szóval az Ő segítségével gazdagodtál meg. Egy fél éve jöttem én is Párizsba, és azóta csak kétszer találkoztunk, ugyanis azok a puccos helyek ahová te jársz, nem nekem valók. Te reménykedsz abban, hogy most, hogy Párizsban élek én is, talán megjavul a kapcsolatunk, de ebbe ne legyél olyan biztos.

Igazából minden mással szabad kezet adok, nem szeretnék megkötni semmi mást. A pb változtatható . Nagyon várlak, ha itt vagy, jelezd woo

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én *_*

Keresk. és szolg.
Tell me your secrets
12
● ● Posztok száma :
Kivanc Tatlitug
● ● karakter arca :

A testvéreim
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics