Hugo Rimbaud
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Hugo Rimbaud EmptyCsüt. Aug. 03, 2017 10:54 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Hugo Rimbaud


Karakter arca;;
Tyler
Hoechlin
Csoport;;
szabadon
eldönthető
Életkor;;
min. 29
max. 33
Foglalkozás;;
étterem
tulajdonos


» Egykét támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Linn szemszöge: Anya testvére vagy, kiskoromba sok időt töltöttünk együtt, főleg, mikor még nem voltak a fiúk. Anya teljes szöges ellentéte vagy. Kedves és megértő vagy, a korodhoz képest az egyik legjobb és legigazibb barátomnak nevezhetlek. Te is tudsz az öngyilkossági kísérletemről. Rengeteget segítettél nekem azokban az időkben, sok hétvégét töltöttem veled vagy éppen nálad. Nem tudom miért pont közted, de egy nagyon szoros és szokatlan kötelék van köztünk. Én is segítek neked és cserébe te is nekem. Nem éppen úgy viselkedünk mint a vérrokonok, inkább mint ha haverok lennénk. Te ajánlottad fel nekem a munkát az étteremben és én elvállaltam, már csak azért is, hogy még többet veled lehessek. Láttad a jegygyűrűmet. Tudom, mert a gyűrűsujjamat nézted. Már csak az a kérdés; Tiltakozni fogsz a döntésem ellen vagy támogatsz? - írta Adeline Morneault

Rollo szemszöge: A testvéreimen és a szüleimen kívül te vagy az egyetlen, akit a közeli családtagomnak tartok. Sőt lehet még közelebbi vagy, mint akár a szüleim. Veled hamarabb megbeszélek dolgokat, mint velük. Sokat vigyáztál rám, amíg kicsi voltam, mert a szüleim inkább foglalkoztak a többiekkel. Te mindig dicséred a zenémet és segítesz is, ha tudsz. A testvéreim már nálad dolgoznak és egy nap én is szeretnék, de még nem nagyon van időm iskola mellett. Sokat lógok az éttermedben és az apróságokba besegítek.- írta Roland Morneault

Lucky szemszöge: A kedvenc nagybátyám vagy. Meg ugyebár az egyetlen, de ez nem lényeg, attól még lehetsz az. A La Perle Bleue Restaurant a te tulajdonod, ahol szerencsétlenségedre nekem is dolgoznom kell. Lehet, hogy egy nap családi vállalkozást kellene nyitnunk nem? Na jó csak vicceltem. Szeretek az éttermedben dolgozni, még ha sima mosogató fiúként is kell ott lennem, de tudom, hogy csak így akarsz büntetni amiért kikészítettem szegény nővéred idegeit. De nem baj, mert tudom, hogy számíthatok rád. Amikor kölcsön kértem az új lakás miatt, te adtál és mivel voltam annyira makacs ajánlottad fel, hogy esetleg dolgozhatnék az étteremben. Ami mindkettőnknek kapóra jön, te szereztél egy újabb megbízható munkást, én meg így eltarthatom magam a szüleim segítsége nélkül.

// A kereszt név, ha nem tetszik cserélhető, a pb és családnév nem. Ezért a csodálatos megoldásért köszönet a testvéreim userének, mert nélkülük ismét nem jöhetett volna létre ez az érdekes hirdetőszöveg megoldás. Ami kimaradt az a családi helyzete, azt kedved szerint alakíthatod. Lehet már egy feleséged ha gondolod, egy gyerek aki éppen érkezőben van, de ezek hiánya se gond. A lényeg, hogy amit oda leirtunk az kevésbé változtatható, egyéb teljesen rád van bízva. Ha felkeltette az érdeklődésed a karakter és/vagy megjöttél nyugodtan írhatsz egy privát üzenetet, nekünk, nekem, ahogy jól esik éppen. Csak gyere! Mert holtbiztos, hogy várunk és játék nélkül tuti nem maradsz! //


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Morneault testvérek, mind a három!

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Harald Rimbaud
» Harald Rimbaud (iker)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-