A megmentõm, Lykke
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A megmentõm, Lykke EmptyPént. Aug. 04, 2017 3:19 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Lykke _____


Karakter arca;;
Lisa
Teige
Csoport;;
szabadon
választható
Életkor;;
21-25
év
Foglalkozás;;
amit
szeretnél


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Lykke, te elszánt, minden lében kanál nőszemély! Annyi mindent köszönhetek neked, hogy azt már nem is tudom szavakba önteni. Segítettél visszatalálni önmagamhoz, hála nekedkezd jobb ember válni belőlem, ami nem feltétlenül tetszik nekem. Küzdök ellene, de te nem hagyod, hogy saját magamat rántsam a mélybe. Mindig olyan pozitív vagy, mindenkivel kedves és segítőkész. Azt mondtad egyszer régen te is olyan magányos és elhagyatott voltál, mint én, de ez a hülye csoport segített visszatérni a helyes útra. A csoport, amelybe engem is belerángattál. Tisztán emlékszem, amikor elmondtad nekem, hogy hétfőn és csütörtökön van beszélgetés és hétvégenként önkénteskedés. Hülyeségnek tartottam az egészet, de egy gyenge pillanatomban mégis ellátogattam erre az összejövetelre. Már nem is tudom, hogy hétfői vagy csütörtöki nap volt, de téged is ott találtalak. Kissé meglepett a gondolat, hogy te vagy a csoportvezető, de mégis olyan kézenfekvőnek tűnt. Lykke nálad jobb embert én nem ismerek, igazi környezetvédő vagy, aki bármit megtenne a földjéért, még azt is kinézem belőled, hogy egy ocsmány fához kötöd magad csak azért, hogy megvédd az elveid. Emellett feminista vagy és igazi aktivista. Próbálsz magaddal rántani, de én nem vagyok olyan elvetemült, mint te. Érdekes, hogy a legjobb barátomnak mondhatlak és ez fordítva is így van, de mégis annyi mindent nem tudok még rólad, te viszont mindent tudsz rólam. Egy igazi rejtély vagy, egy titokzatos személyiség, aki rögtön elbűvöl bárkit, viszont még a vak is látja, hogy valami nincs rendben veled. Ha nem is szeretnéd világgá kürtölni a problémáid tudd, hogy én itt vagyok neked és segítek bármiről legyen is szó.

// Ennyi lenne nagyjából, ha van valami kérdésed pm-ben várom. A pb nem változtatható. Az, hogy mi történt Lykke múltjában, ami miatt ilyen lett azt a megalkotóra bízom és azt is, hogy most éppen mi nyomja a karakter szívét. Mielőtt bárki félreértené, romantikus szálat nem tervezek a karakterrel, viszont minden másban benne vagyok. A szerelmi életét úgy alakítod, ahogy akarod az identitásával együtt. A neve nem változtatható és azt szeretném, ha valamelyik skandináv országból származna, azt már nem döntöm el, hogy magától költözött ide vagy már itt született, esetleg a felmenői között van skandináv. Ezt már a te fantáziádra bízom kedves jövendőbeli user! Várlak nagyon drága Lykke, kavard fel a mindennapjaim!  iloveu
Ps.: az ET-m elolvasása kötelező jellegű, ha úgy döntesz, hogy elviszed a karit, mivel rengeteget szerepel benne.  nyau


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
szerény személyem  woo

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-