Imádott hugicám
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Arnold d'Arcy tollából
Témanyitás ✥ Imádott hugicám •• Szomb. Aug. 05, 2017 6:38 pm

SzabadFoglaltElkeltInaktív

Erica d'Arcy

Karakter arca;;
Troian Bellisario
cserélhető
Csoport;;
média, művészet
kötött
Életkor;;
27 év
kötött
Foglalkozás;;
színésznő
kötött

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Az én imádott, gyönyörű kis húgocskám. Hát nem volt könnyű életed eddig sem, de erős lány vagy, tudom, megbirkózol majd a továbbiakkal is.  Nézzük mi az, ami fix pont a karakterben. Kései gyermek voltál, akit nem vártak a szüleink, de míg anyu nagyon szeretett téged, apánktól sem kedves szót, sem bármi egyebet nem kaptál, néhány durva verésen kívül. Életed első fele azzal telt, ahogy végignézted, részeges apánk miként ver össze engem és anyut rendszeresen. Láttad egy ilyen véresre verés után meghalni anyut és sosem felejtetted el. 13 voltál, mikor (én már 23 évesként) hivatalosan is magam mellé vettelek, végre elmehettél apánktól. Akkoriban az életem tanulással és munkával telt, jó ha hat órám maradt otthon aludni, de abból is lecsíptem kettőt, hogy rád fordíthassam. Én neveltelek fel lényegében és a kapcsolatunk a mai napi nagyon szoros. Támogattalak mindenben már régen is, pedig nem sok közös van bennünk, talán csak az egész családra jellemző átlagnál magasabb termeten kívül nincs is semmi. Én komoly vagyok, csendes és zárkózott, te nyitott, vidám és kedves. Könnyen ismerkedsz, könnyen haverkodsz. Nem féltelek, akkor sem féltettelek, amikor elkezdtél küzdősportokkal foglalkozni, európabajnoki érmesként jól is csináltad. Aztán egy sorozatba szuperhősnőt kerestek és harcművész tudásod miatt bekerültél és kiderült van tehetséged ehhez, most már egy ideje viszonylag keresett színésznő vagy, egészen más szerepekben is jól helyt állsz. Téged mindenki szeret, pedig neked is van egy nagyon sötét oldalad, amiről csak mi ketten tudunk. Ha apánkról van szó, akkor - erre nincs jobb szó - kifejezetten gonosszá tudsz válni. Hideg vagy, mint egy jéghegy és könyörtelen, mint a kardfogú tigris. Sosem fogsz megbocsátani neki és nincs az a fájdalom, megaláztatás, amit elégnek tartanál neki. Még saját magadat is megijeszted talán, mindenesetre inkább elkerülöd az öreget, mert ha találkoztok, nem biztos, hogy nem szeded elő tízegynehány éves harcművész gyakorlatodat. Fentiek miatt érzékeny vagy a családon belüli erőszak kérdéskörére.
Mi összetartozunk, betonerős a kapcsolatunk, még ha az utóbbi időben a fejedbe vetted is, hogy rendbe hozod az életemet és segítesz nekem barátnőt találni, ha akarom, ha nem. Annyi randit szerveztél már a hátam mögött, hogy számon tartani se bírom, a szentbeszédek és az állandó fülrágás miatt lassan cakkos a hallószervem, bele sem merek gondolni, mit művelnél le, ha megtudnád, hogy van olyan lány aki tetszik... Jézus Mária! Hát ez lenne Erica, ha megtetszik, ne habozz, nagyon várom a tesómat.  edi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Jómagam

Elit
Tell me your secrets
14
● ● Posztok száma :
Tom Hiddleston
● ● karakter arca :

Imádott hugicám
Second Chance frpg
1 / 1 oldal