Mathilde Benoit
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 8:23 pm ✥

✥ Today at 6:13 pm ✥

✥ Today at 5:17 pm ✥

✥ Today at 4:32 pm ✥

✥ Today at 10:53 am ✥

✥ Today at 10:53 am ✥

Párizs lakói

Mathilde Benoit

Témanyitás ✥ Mathilde Benoit •• Vas. Aug. 06, 2017 3:49 pm

...

A hozzászólást Mathilde Benoit összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 08, 2018 8:31 pm-kor.
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Mathilde Benoit •• Vas. Aug. 06, 2017 6:12 pm

Gratulálunk elfogadva!

Kedves Thilde,

Hadd kezdjem azzal, hogy imádom a névválasztásodat! Igazán szép francia név, ráadásul becézni is szépen lehet Smile Ami pedig az arcválasztást illeti... bár sokszor találkoztam már a nevével és a képeivel, szerepjátékos oldalon még egyszer sem láttam azt, hogy pont vele hoztak volna karaktert... Pedig milyen jó választás ő is! Különleges, bájos, és egyáltalán nem mondható "tucat" arcnak.
De hogy a történetedről is szóljak néhány szót... Érdekes látni, hogy milyen népszerű ez a középiskolás-egyetemista diák korosztály az oldalon, milyen sok karaktert hoztak már hozzá, és mégis... akárhányszor meglátok egy újabbat, elfog némi félsz, hogy megint egy, ám eddig akármelyiket is olvastam, mindegyikbe sikerült valami olyan csavart belecsempészni, ami teljesen feldobta a történetet, és bebizonyította, hogy nem csak egy a sok közül, hanem tényleg eredeti a maga nemében! Nem volt ez másképp nálad sem... Igazán frappáns ötlet volt ez az örökbefogadós téma, szép keretet adott az egész életeteknek, ráadásul az, hogy nem egy hétköznapi család fogadott örökbe...
Ami pedig az utolsó részt illeti, gonosz, nagyon gonosz! Hogy nem derült ki, vajon melyik az a bizonyos "tesó" a sok közül... Sad Pedig már a családleírás óta abban reménykedtem, hogy ugye kiderül? Ha az előtörténetből nem is, remélem, a játéktéren mindenképp... Rolling Eyes

De nem is húznám tovább az időt, személy szerint nekem nagyon tetszett a történeted, nem is kérdés, hogy elfogadva! Hess foglalózni, majd játékostársakat keresni! ^^ Jó szórakozást!

tudomány emberei
● ● Posztok száma :
450
● ● Reag szám :
189
● ● Keresem :
Madame & Mademoiselle Deschamps
● ● karakter arca :
Chris Pratt

Mathilde Benoit
Second Chance frpg
1 / 1 oldal