A mostohatestvérem
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A mostohatestvérem EmptySzomb. Aug. 12, 2017 7:14 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Félix Pewerell


Karakter arca;;
Kit
Harington
Csoport;;
Válaszold
meg A mostohatestvérem 3120448494
Életkor;;
min. 21
max. 26
Foglalkozás;;
Szerinted?
Döntsd el A mostohatestvérem 3120448494


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Az apám nevelt nagyjából 10 éves korod óta. Még csak egymás létezéséről sem tudunk - legalábbis én biztosan nem -, pedig neked miattam lehetett családod. (Nem tudom, hogy megházasodott-e, és mondjuk meddő volt a felesége, ezért sürgethetett egy örökbefogadást; vagy valójában az unokatestvérem vagy, és a nagynéném meghalt,ezt rátok bízom, arra, aki előbb érkezik.) Elárvultál, és ő vett magához. Valahol mélyen biztosan fájt neki az elvesztésem, a szeretetét te kaptad, még ha kamasz korodra túl sok is volt. Örülnél, ha kiderülne, hogy létezem? Változna egyáltalán valami? Féltékeny lennél, vagy közömbös? Most megvan mindened, lakás, csodaszép barátnő, kell is neked a nyakadra egy testvér, egy trónbitorló...

// Nem szabok meg túl sok mindent a karaktert illetően, a fentieken kívül minden fantáziára bízva. Örülnék, ha ő is művész lenne, színész, rendező, író, hasonló, de ha katona, orvos, ügyvéd, vadakat terelő juhász az sem baj, annál színesebb. Szeretném, ha idővel jó kapcsolat alakulhatna ki a karakterek között egy döcögősebb utat végigjárva a kezdeti sokkot követően. A mostohatestvérem 3120448494
társhirdetés, melynek elolvasása ajánlott A mostohatestvérem 3120448494


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Egy mostohahúg szeretettel vár edi

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-