Otilia Langlois
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 3:36 pm ✥

✥ Today at 8:51 am ✥

✥ Yesterday at 10:05 pm ✥

✥ Yesterday at 10:00 am ✥

✥ Pént. Szept. 21, 2018 9:23 pm ✥

✥ Pént. Szept. 21, 2018 8:53 am ✥

✥ Pént. Szept. 21, 2018 8:05 am ✥

✥ Csüt. Szept. 20, 2018 10:34 pm ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ Otilia Langlois •• Vas. Aug. 13, 2017 2:07 pm

SzabadFoglaltElkelt

Otilia Langlois

Karakter arca;;
Jennifer
Morrison
Csoport;;
szabadon
eldönthető
Életkor;;
min.36
max. 38 (?)
Foglalkozás;;
szabadon
eldönthető

» Egykét támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Romániában (a reagomban Bukarest-et említettem meg) születtél, de a szüleid a román diktatúra ideje alatt (1981-ben) "kiköltöztek" Franciaországba, abban a reményben, hogy itt jobb életetek lesz. Azóta is arra próbálsz minket, a gyerekeidet nevelni, hogy becsüljük meg azt amink van és ne válogassunk. Mert, hogy rendszerint ezt tesszük, ha valami olyat főzöl, amiben például nincs hús. Féltesz minket, apának is például rengeteget kellett győzködnie téged, hogy bele menj, semmi rossz nem lesz abból, ha a fiadból idejekorán modell lesz. Mert képzeld el, az történt, hogyha nem viszel el még gyerekként apához látogatóba, lehet, hogy sima életet élnék, amilyet te szeretnél. Az éppen aktuális gyerek modell himlős lett, én meg ott voltam kéznél és apa kihasználta a helyzetet, mert ő mindenben meglátja a lehetőséget, amit ki is használ. Te talán pont ezért a talpraesettségéért szerettél bele. Mert egy vezető és irányító típus, akire bármikor számíthatsz és melletted áll.

// Nos, nem akarok sokat papolni, azt szeretném ha néhány dolgot te gondolnál ki és hasonlók. A foglalkozásod és csoportot direkt nincs megadva, lehetsz civil, vagy az egészségügyben is dolgozhatsz, esetleg az igazságügynél. Akármi. Sehol sincs említve, még az előtörténeteinkben se, hogy mit dolgoznál. Ezért is olyan szabad a terep a munkáddal és csoportoddal kapcsolatban. Ha érdekel a karakter és megjöttél nyugodtan vágj fejbe egy privát üzenettel. Mi nagy szeretettel és izgatottan várunk téged! //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
A Langlois ikrek mindenképp

Go where you feel most alive
Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
75
● ● Reag szám :
29
● ● karakter arca :
Luke Korns

Témanyitás ✥ Re: Otilia Langlois •• Szer. Ápr. 18, 2018 6:10 pm

FAGYASZTOTT HIRDETÉS - ELTŰNT HIRDETŐ