Clément Langlois
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Today at 2:25 pm ✥
✥ Today at 2:14 pm ✥
✥ Today at 1:30 pm ✥

Clément Langlois

Témanyitás ✥ Clément Langlois •• Vas. Aug. 13, 2017 2:08 pm

SzabadFoglaltElkelt

Clément Langlois

Karakter arca;;
Bradley
Cooper (?)
Csoport;;
média
művészet
Életkor;;
min.37
max.40
Foglalkozás;;
fotós
szerencsére

» Egykét támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Amit kiemelnék, az az hogy minden helyzetben legyen az a legnehezebb is feltalálod magad. Hamar összeteszed a fejedben a lehetőségeket és mind közül azt választod ki ami szerinted a legkézenfekvőbb. Az apánk vagy, aki szerintem csecsemő korunk óta a fotózással foglalkozik, vagy még jóval azelőtt. Neked ez az életed, az álommunkád, amit nem cserélnél le semmiért sem. Sokkal lazább vagy, mint anya de ez nem jelenti, azt, hogy nem létezik a szigor a jellemedből. De létezik, csak azonban akkor mutatód ki amikor éppen szükséges.
Szeretek veled dolgozni, ezt persze nem csak azért mondom, hogy hízelegjek neked, hanem mert tényleg így van. Mert ismersz, tudod, hogy mit kell mondanod és közölnöd ha éppen egy fotózáson vagyunk. Én meg rengeteget tanultam tőled. Azonban nem csak nekem adsz a szeretetedből, hanem Loua-nak is, mert neked senki se kivétel. Mindkettőnket egyformán szeretsz és ezt próbálod be bizonyítani. Bár én amúgy se vagyok az a féltékeny típus, meg szerintem az ikerhúgom se, szóval... De ettől függetlenül mindketten értékeljük, hogy olyan vagy amilyen. Anya szeret téged, te is szereted őt. Kellene ennél több?

// Igazából ennyit szeretnék csak leírni, minden egyéb saját fantáziára van bízva. Kérdés esetén nyugodtan lehet hozzánk fordulni, csak annyit kérünk, hogy ami ide le van írva az maradjon. A többin nyugodtan lehet változtatni esetleg átgondolni. A lényeg, hogy ha esetleg nem tetszik a play by az is cserélhető, csak egy ötlet volt hozzá. Emellett ha megjöttél vagy érdekel a karakter akkor nyugodtan írj egy privát üzenetet. Holtbiztos, hogy mi a testvéremmel várunk téged is, nem csak anyát! //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
A Langlois ikrek mindenképp

Vendég

Témanyitás ✥ Re: Clément Langlois •• Szer. Ápr. 18, 2018 6:06 pm

FAGYASZTOTT HIRDETÉS - ELTŰNT HIRDETŐ
● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :