Az egoista youtuber
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .
Az egoista youtuber

✥ Szeretettel Ambrose Torres tollából
Témanyitás ✥ Az egoista youtuber •• Kedd Aug. 15, 2017 7:47 pm

SzabadFoglaltElkelt Inaktív

általad választott név

Karakter arca;;
Dane Dehaan vagy
Cole Sprouse ÍRD
Csoport;;
média
IDE ÍRD
Életkor;;
23-26
IDE ÍRD
Foglalkozás;;
youtuber
IDE ÍRD

» A cseppet sem felhőtlen kapcsolatunkról:
   Az ismeretségünk sok évre visszamenőleg vezethető vissza. Nagyjából hét éve kezdtem a blogolást, akkor amikor először mentem külföldre cserediáknak. Azt hittem, hogy a blogom senkit sem fog érdekelni és az egészet csak azért írom, hogy később meglegyen emléknek, aztán mégis többen elkezdték olvasni és te is egy voltál közülük. Minden bejegyzésemhez kommenteltél és elkezdtünk emailezni is egymásnak. A jó kapcsolatunk azonban elég gyorsan megromlott úgy másfél év után, mikor elkezdted a youtuberkedést. Persze, nem rögtön, mert élvezted, hogy én is mindig megosztottam a videóidat a blogomon meg minden, de amint szert tettél egy bizonyos feliratkozói mennyiségre, egyre inkább kezdtél elszállni magadtól, s tudtomra adtad, hogy te mennyivel jobb vagy mint én. Gyorsan rá kellett jönnöm, hogy a srác, akivel olyan jóban voltunk, már nincs többé és a helyét ez a beképzelt hülyegyerek vette át. Nem beszélünk, de Instagramon és Snapchaten előszeretettel oltogatjuk egymást és küldünk "szebbnél szebb" fotókat a másiknak. Néha kicsit olyan mintha riválisok lennénk, pedig kettőnk témája teljesen különbözik egymástól. S, hogy hol itt a csavar? Augusztus 14-én a párizsi reptéren találkoztunk először, de úgy ténylegesen igazából szemtől szemben, élőben először... Igazából nekem most esett le, hogy sosem említettük egymásnak a régi üzeneteinkben, hogy hol is lakunk és talán pont emiatt nem is jutott volna eszembe, hogy majd pont te jelensz meg Párizsban. Kicsit eltértem a témától, szóval ja, az első találkozásunk csak most történt meg ennyi év után és ez is a véletlen műve volt, mindketten a poggyászainkra vártunk és nem tudtuk, hogy a másik is ott van, amíg észre nem vettük egymást. A találkozásunk nem ment a legkedvesebb módon, ez sejthető is volt, és azt remélem, hogy a bőröndöm legalább szép nyomot hagyott a lábadon...

//A pb-t illetően érthető módon örülnék, ha kettejük közül lenne valaki, de ha szeretnéd lecserélni, akkor nagyon jó ötletekkel kell jönnöd ahhoz, hogy belemenjek a dologba edi A két karakter kapcsolatát illetően még nem mondanék ki semmit konkrétan, de meghagynám a kiskaput az esetleges szerelmi szálra, mert szerintem érezhető a kémia közöttük, ha már ennyire szeretik utálni egymást... Razz

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
nagyon várom edi

Média,mûvészet
Tell me your secrets
6
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
cara delevingne
● ● karakter arca :

Az egoista youtuber
Second Chance frpg
1 / 1 oldal