Leonard (?) archív
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Yesterday at 8:05 pm ✥

✥ Yesterday at 4:19 pm ✥

✥ Yesterday at 2:09 pm ✥

✥ Yesterday at 1:49 pm ✥

✥ Yesterday at 10:29 am ✥

✥ Yesterday at 10:24 am ✥

✥ Yesterday at 10:20 am ✥

✥ Szer. Május 23, 2018 10:58 pm ✥

✥ Szer. Május 23, 2018 10:28 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .
Leonard (?) archív

✥ Szeretettel Amelie Leroy tollából
Témanyitás ✥ Leonard (?) archív •• Szer. Aug. 16, 2017 11:51 am

SzabadFoglaltElkelt

leonard (?)

Karakter arca;;
NEELS VISSER
RIVER VIIPERI
Csoport;;
OKTATÁS
MÉDIA, MŰVÉSZET?
Életkor;;
MIN. 17
MAX. 19
Foglalkozás;;
TANULÓ
MODELL?

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Nem a legjobb dolog a gyógyszerei alapján ítélni az embert, nem igaz? A kérdésedet a pszichológián való találkozásunk óta nem tudom kiverni a fejemből, talán azért, mert egyetértettem veled, én mégis ítélkeztem feletted az antidepresszánsaid alapján, amiket leejtettél, pedig semmi okom nem volt rá. Kedves voltál és jófej, bókoltál is, de sajnos én nem tudtam megszólalni, hisz idegeneknek nem szokásom és nem is bírtam volna, akkora zavarban voltam. Nem beszéltünk beszéltél sokat, segítettem felszedegetni a tablettáid, miközben te próbáltad a legtöbbet kihozni a helyzetből. Büszke lehetsz magadra, mert elérted, amit akartál. Megtetszettél. Ez nem is lett volna olyan nagy baj, hisz elfeledtelek volna egyhamar, de ma már nehezebb, mert te vagy az új osztálytársam és padtársam is.
// Szerelmi szálat tervezek, ezt nem tagadom, rajtunk múlik, hogy hogyan visszük a történetet, de nagyon aranyos lenne, ha a fiú segítene Amelienek levetni a gátlásait. Az, hogy miért volt a pszichológián és miért voltak nála antidepresszánsok, azokat rád bízom, de ha nincs ötleted, én szívesen segítek. A névnek és pb-nek örülnék ha maradna, de egyeztetés útján lehet variálni. Nagyon várlak! edi //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
ÉN edi

Let her be angry. Let her be resentful. Let her be rebellious. Let her be hard and soft. And Loving. And Sad. And Silly. Let her be right. Let her be wrong. Let her be everything, because she is everything.
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
31
● ● Keresem :
☇ where are you, L E O N A R D ?
● ● karakter arca :
☇ elle B E A U T I F U L fanning

Leonard (?) archív
Second Chance frpg
1 / 1 oldal