Dolgozói minitársalgó
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 2:30 pm ✥
✥ Today at 2:11 pm ✥
✥ Today at 2:05 pm ✥
✥ Today at 1:11 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Dolgozói minitársalgó •• Szer. Aug. 16, 2017 2:53 pm

Forrás: google
Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1223
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Lucas Morneault tollából
Témanyitás ✥ Re: Dolgozói minitársalgó •• Szer. Nov. 15, 2017 10:05 am

Team Aimcas

Van amiért megéri korán fel kelni, de most őszintén szólva annyira visszahúzott magához az ágyam, vagy inkább valami teljesen más, hogy az már fájt. Mégse maradtam tovább, bármennyire is sóvárogtam azért, hogy csak úgy ellegyek és a másik váltásba kelljen lennem. Jól volt ez így, talán majd jövő szombaton itthon leszek és nem az étteremben, mint most. Nem fogok Ed-nek rinyálni egy szabadnapért. Azok már úgyis teljesen lejártak és nem akarok akadékoskodni, sem pedig mással  cserélni, mert esetleg én mást terveztem mára. Igazából nem terveztem semmit még. Talán ezért is osonok halkan ki a szobából, készülődök és megpróbálok valami reggelit összedobni neki. Legalább  ennyivel hadd engeszteljem majd őt ki. Különben sem tudja, hogy ma szintén dolgozni fogok, mert nem mondtam el neki, de biztos sejtheti hol vagyok. Vagyis dehogy fogja sejteni! Ugyan, ő nem az anyám, de muszáj felvilágosítanom, hogy nem korán reggel a piacon vagy a boltba kötöttem ki, hanem dolgozni vagyok és ne aggódjon, mert még mindig szeretem, csak nem akartam elkeseríteni őt a tegnap amikor beszélgettünk. Túl lelkes volt, én meg nem akartam ezzel elszomorítani. Hiszen szeretem. Csakis őt és senki mást. Ám pénzt kell keresnem, a nagybátyám meg elég elfogadható munkaprogramot alakított ki így biztosan nem panaszkodhatok.
Szeretek itt lenni. Ezt meg fogalmam sincs hányszor hangoztattam, úgy Ed-nek, mint esetleg Vero-nak vagy az éppen itt dolgozóknak. Nem. Korántsem azért, hogy esetleg valaki ezt visszamondja Ed-nek és tényleg el higgye amit mondok az tényleg úgy van. Hanem azért mert valóban így gondolkodok és mondhatni harmadik otthonomnak tekintem ezt a helyet. Az első a családi ház, a második a mostani bérlakás és ez a harmadik ugyebár. Ed és Vero házában meg csak vendégeskedni szoktunk, szoktam lenni, tehát az az övéké s, én csak a betolakodó vagyok ott. Ezért nem lenne érvényes ha besorolnám azt is az úgynevezett otthonaim közé.
Mindenki tudja, hogy mi a szokás. Már én is hozzá szoktam, hogy nem díszből jövünk nyitás előtt egy órával, hanem azért, hogy a mai napra szánt ételözönt előkészítsük. Mármint ami a konyhán lévők életét illeti. Sose voltam olyan kíváncsi, hogy az étteremben lévők tevékenységét megfigyeljem, mert számomra valamiért mindig leragad az ők tennivalójuk a rendelések felvételén, az étel felszolgálásán és bele se gondolok, hogy esetleg előkészíthetik az asztalokat is s, sorolhatnám ezen kívül mi mást. De nem merek belegondolni, mert a pincérkedés gondolatától borsódzik a hátam. Valamiért a konyhán lévő légkör, az utasítgatás sokkal jobban tetszik, mint a kint lévő úgynevezett élettel teli pezsgés. Most azonban ebben a percben, már nem is a konyhán vagyok, nem azt várom, hogy végre eljöjjön a nyitás ideje. Hanem az úgynevezett társalgóban. Kávét kell lefőznöm, otthon ugyanis már nem volt időm rá meg biztos, hogy a többiek is örülnek ha  esetleg meglepem őket.

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Words: nuku Music: Itt Note:  pirulo

Take risks. If you win you will be happy. If you lose you be wise. Ϡ
Egyetemista
Tell me your secrets
70
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
ϡ Dylan O'Brien
● ● karakter arca :

Dolgozói minitársalgó
Second Chance frpg