Basil la Pointe
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 21:10 ✥
✥ Today at 20:54 ✥
✥ Today at 20:30 ✥
✥ Today at 16:50 ✥
✥ Today at 16:42 ✥
✥ Today at 16:34 ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Eloise Benoit tollából
Témanyitás ✥ Basil la Pointe •• Szer. 23 Aug. 2017 - 14:47

SzabadFoglaltElkelt

Basil la Pointe

Karakter arca;;
Liam Hemsworth
Theo James
Csoport;;
elit
-
Életkor;;
24
25
Foglalkozás;;
ügyvéd
cégvezető

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, ezért nem volt meglepő, hogy a 16. születésnapomon több is történt közöttünk, mint, ami barátok között szokás. Azóta lettünk barátokból szerelmesek, és építgetjük fel kicsin kis életünket szépen lassan. Én modellkedéssel és utazással keresem a kenyérre a pénzt, Te pedig a saját álmodat valósítod meg. Sokat vagyunk távol egymástól, mégis egyre szorossabbá válik a kapcsolatunk ennek pedig nagyon örültünk. Sőt, annyira egymásnak szánt minket a sors, hogy a 8. évfordulónk estéjén szeretted volna megkérni a kezemet. Talán igent is mondtam volna, ha nem lőnek le.
Ott voltál mikor fájdalom járta át a testemet és abban sem voltam biztos, hogy túlélem az esetet, a mentők megérkezéséig fel sem álltál mellőlem miközben mindenki futott az életéért. Megmentettek, sokáig kómában voltam de addig is bejártál hozzám, beszéltél, vártad, hogy felkejlek. Megtörtént. De nem emlékszem semmire, arra se, hogy te ki vagy vagy, hogy én és mi történt. Azt meg végképp nem tudom, hogy mi lesz velünk. Akarsz e harcolni értem, értünk?

// Kb. ennyi lenne az alap sztori, az userrel szívesen ötletelek tovább, nem kell mindennek rózsaszínűnek lennie. LEhetnek hullámvölgyek, bármi igazából. A PB ügyében rugalmas vagyok, a foglalkozása is lehet más. Nagyon örülnék neki, ha hamar megjönne. A megalkotónak teljesítek egy kívánságát.  szeri  lufi
U.I: szeretném, ha a keresztneve maradna, de a családnév az szabadon változtatható :3

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket
énénénénén

Bad things
happen for a reason.

Elit
Tell me your secrets
4
● ● Posztok száma :
☇ Palvin Barbara
● ● karakter arca :

Basil la Pointe