Manon
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Océane Ë. Guerin tollából
Témanyitás ✥ Manon •• Pént. Aug. 25, 2017 9:17 pm

SzabadFoglaltElkelt

Manon vezetéknév

Karakter arca;;
akit csak
szeretnél
Csoport;;
oktatás
---
Életkor;;
16-17 év
---
Foglalkozás;;
diák és amit
szeretnél

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
A legjobb dolog vagy ami csak történhetett az életemben! Ismeretségünk elején egyből megtaláltuk a közös hangot és rengeteg időt töltöttünk együtt. Barátok lettünk, aztán legjobb barátok. De mi ezt nem láttuk igazán egészen addig a szörnyűséges reggelig. Te mindvégig mellettem voltál. Kísértél a kezelésekre suli után és támogattál. Megsirattál és nem akartad elhinni, hogy ami történik az igaz. Küzdöttél helyettem is a rák ellen és győzelmet arattunk. Hiába az a sok kemoterápia, a legyengülés és a hajhullás. Nem hagytál magamra és büszkén kürtölted szét, hogy én még a ráknál is erősebb vagyok. Pedig aki igazán erős, az Te vagy! Más már biztos elhagyott volna, de Te nem tetted és ez, meg az egész élet megtanított értékelni mindenkit. Többé már nem csak a legjobb barátom voltál, hanem a legjobb részem, a húgom. Bizony, a fogadott húgom.
Mindig is egy kis tesóról álmodoztam és Te még ezt a kívánságomat is teljesítetted. Visszatértemet követően egy osztályba kerültünk, ez elkerülhetetlen volt, de nem bántam. Közelebb voltam hozzád és a továbbtanulást illetően is dönthettünk úgy, hogy együtt folytatjuk. Jelenleg 11-dikesek vagyunk, ez az az év ahol a problémák elkezdődnek. Viták, stressz, meg minden. De én hiszek abban, hogy ha az a 3 év nem választott el bennünket, akkor a barátságunk ezt is túl fogja szárnyalni.
//Nagyon várlak, úgyhogy húzz bele és érkezz meg hamar <3 A pb szabadon választható, akárcsak a vezetéknév. Viszont a keresztnévbe beleszerettem, úgyhogy azt szeretném ha megmaradna. Smile

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én én és a 11/A

Középisk.
Tell me your secrets
7
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Emma Roberts
● ● karakter arca :

Manon
Second Chance frpg
1 / 1 oldal