Pandora kütyüje
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Legújabb történetek

✥ Today at 7:16 pm ✥

✥ Today at 7:05 pm ✥

✥ Today at 7:02 pm ✥

✥ Today at 6:27 pm ✥

✥ Today at 6:27 pm ✥

✥ Today at 6:26 pm ✥

✥ Today at 6:07 pm ✥

✥ Today at 5:56 pm ✥

✥ Today at 5:46 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Pandora Jasmine Fournier tollából
Témanyitás ✥ Pandora kütyüje •• Szomb. Aug. 26, 2017 11:46 pm

Hope is a small word with a big meaning but it's a reason to live.
And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Aug. 26, 2017 11:47 pm

<< Előzmény

2017. augusztus.  15.

Talán így volt hajdanán, de minden megváltozott...

Két nap telt el, mire visszakapcsoltam a telefont, de még mindig nem mentem haza. Nem akartam hazamenni, csak ki akartam kapcsolni mindent és világgá menni. Nem tudom ezt tovább csinálni.

2017. augusztus.  15. - 2 órával később

Csak felejts el mindent, amit mondtam. Sajnálok mindent Chris, de így hidd el minden jobb lesz. Van elég gondod rajtam kívül is. Vigyázz rá, jó?

Nem akartam, hogy engem keressen, vagy a magyarázatot arra, amit mondtam, pedig nem kellett volna. Csak vigyázzon a lányára, mert lehet nem vérszerint az övé, de nála jobb apát nem is kaphatott volna. Csendesen ültem a motorháztetőn az egyik elhagyatott úton, miközben a tájat figyeltem. Egyetlen egy magas épület se volt, csak csend és békesség.

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

✥ Szeretettel Christophe Lumiére tollából
Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Vas. Aug. 27, 2017 11:19 am

To: Pandora

Nem írt vissza, nem akar tudni rólam. A hajó lekötött, legalábbis a gondolataim egy részét, a többit ő foglalta le, s az, hogy mennyire is vagyok önző az életemet illetően.
Vártam a megbeszélt helyen is, reménykedve, hogy hátha. Egy órát. Sosem szoktam várni sokáig, de most, most reménykedtem. Nem hívogattam, s kivételesen nem a büszkeségem mondatta ezt velem, hanem a szomorúságom. Nem akart.

Amikor megláttam a kijelzőn, két nap múlva, a nevét, megdobbant a szívem. Félelem, aggódás és öröm keverékével nyitom meg, s az első másodperc repkedő öröme elszáll, ahogy megértem, mire válaszol.

„Az érzéseimet, hogy miként érzek feléd, csak én határozom meg, az pedig a szeretet. Legfeljebb te nem kérsz belőle, vagy nem hiszed el. Ebbe pedig én nem szólhatok bele. Szeretettel: bátyád”

Kis híján megnyomom a küld gombot, aztán inkább az elvetés, törlésre nyomok. Ezzel nem segítem őt, csak megvárni tudom, míg tényleg lehiggad, s nem kér belőlem, különben már itt lenne velem.

Két órával később értetlenül meredek a kijelzőre. Utálom, amikor úgy fogalmaznak, hogy így. De mit ért így alatt?

Tárcsázom a számot, de mielőtt a hívás gombot nyomnám meg, ismét elvetem. A motorba merülök, megoldást keresve, majd negyedóra múlva ismét megtörlöm az olajos kezem, s a mobilom felé nyúlok.

„Elmondod, mit értesz, így alatt? Szeretném érteni, mire célzol pontosan. Nekem úgy jó, hogy velem vagy, tudok rólad. Ha nem kérsz belőlem, nem jelentkezem többé” hiába gondoltam végig, mégis leengedem a telefont egy időre, végül folytatom.
„A húgom vagy, Pandora, nem pedig gond, ezt verd ki a fejedből. Mindenkinek megvan a maga nehézsége, gondja, és éppen azért vagyunk egy család, hogy kiálljunk a másik mellett, jóban és rosszban is. Az életem részének fogadtalak be, szeretve téged s ez később sem fog változni. Búcsú helyett pedig azt írom neked: A Viszont Látásra. Ölel: bátyád.”

Enyhén remeg a kezem, mire elküldöm az írást, aztán sóhajtva leteszem magam mellé a tartóba. Kell pár lélegzetvétel, hogy ismét odahajoljak a motorhoz.
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
30
● ● karakter arca :
Chris Evans

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Vas. Aug. 27, 2017 2:03 pm

2017. augusztus.  16. hajnal

Úgy, ha többet nem találkozunk, ha nem keresel és én se kereslek téged. Én nem tudom tovább ezt folytatni és úgy tenni, mintha minden rendben lenne. Csak vigyázz a többiekre, rendben? Még bőven van olyan személy az életedben, akiknek a szükségük van rád és apa se győzhet mindig.  Egy család? Ez minden csak nem család. Itt az számít, hogy kinek mekkora a hatalma, egy héten át nem hangzik el olyan kérdés, hogy „Hogy vagy?” „Mi történt?” Ez nem egy család. Ez csak sok ember együtt él, de nem több. Még egy árvaházban is több a szeretet, mint azon a helyen. És ezt te is pontosan tudod! Viszontlátásra? Remény olyan dolog, ami utoljára hal meg, de remélni felesleges. Csak engedj el, mert nem vagyok a húgod, nem az vagyok, akinek hiszel…

Ennél többet úgyse mondhatok neki, de remélem végre megérti, hogy jobb lesz, ha nem remél és inkább másokra vigyázz, mint rám. Álmosságot sietve próbálom meg kitörölni a szememből, de nem túlzottan megy, még se mozdulok meg. Csak az autóban lévő pokrócba csomagoltam be magam, miközben ültem ott továbbra is a kocsi motorháztetőjén és a messzeségre bámultam. Szellő pedig könnyedén játszhatok a hajammal, mert újra kiengedtem. Jobb szeretem így viselni, mint állandóan feltűzni.  

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Vas. Aug. 27, 2017 3:52 pm

Mérges vagyok, csalódott és kiábrándult. Az emberek annyira el tudnak határolódni a világtól, ha baj történik velük, hogy nem veszik észre, mennyire megbántják pont azokat, akik nagyon szeretik őket. Túl sok rúgást kaptam, holott már régen a földön fekszem. Ha túl együtt érző vagyok Pandorával, feljogosítom arra, hogy rúgjon még belém. Ha túl kemény, akkor nem vagyok bátyja, nem érdemlem meg ezt a megtisztelő helyet az életében.

„Tehát, ha jól értem, akkor ez a dacos technika, ha te se, akkor én se? Tényleg szükség van erre? Neked tényleg elment az eszed, hogy képes vagy olyat leírni, hogy még bőven van olyan személy az életemben? Tudod, mekkora kést forgattál meg ezzel a szívemben? Szeretném azt írni én is dacosan, hogy ha te is úgy, akkor én is úgy. Nem tudom. A húgom vagy, mondj, akármit, s szeretlek. A reményre adott válaszodra meg azt mondom, hogy tömény baromság. Többet nem foglak keresni, mert arra kértél, hogy engedjelek el. Megtartani szeretnélek Pandora, az életemben, a szívemben. De már másodjára kéred. Elengedlek, mert szeretlek, s mert ezt kérted tőlem. Ha szükséged lesz valaha is rám, engem mindig megtalálsz. Csókol: bátyád.”

El akar lökni magától, látom. Vissza fog jönni. Ha elég türelmes vagyok.

Ismét majdnem elküldöm, a harmadjára átírt üzenetet, aztán csak meredek a monitorra. Én tényleg ilyen hülye vagyok? Kitörlöm. Iszonyúan megbántott a válaszával, miközben tudom, hogy kétségbeesésében írta.

„Ha szükséged lesz rám, megtalálsz. Szeretlek.”

Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
30
● ● karakter arca :
Chris Evans

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Vas. Aug. 27, 2017 3:58 pm

2017. augusztus.  27.

Nem szerethetsz olyat, akit nem is ismersz Chris. És tudom mit beszélek, sajnálom, mert sose akartalak bántani, de így jobb lesz mindenkinek.

Nem tudom azt írni, hogy bátyó, vagy bármi hasonlót, mert lehet Pandorának a testvére volt, de számomra csak egy idegen. Egy idegen, aki fontos lett részben, de majdnem elszóltam magam, így jobb lesz a két lépést megtartani tőle. Nem akarok még több bajt keverni.

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Vas. Aug. 27, 2017 4:19 pm

Nézem a választ és nézem a választ. Pandora meghozta a döntését. Mindenki a saját életét úgy alakítja, ahogy akarja, és nem akarja, hogy részese legyek. Régen én is azért álltam atyánk elé, mert meghoztam a saját döntésemet. Saját apám lennék, ha most a saját akaratomat Pandorára akarnám kényszeríteni.
Meredek egy ideig a motorra, aztán újfent nekiállok. Legalább őneki fontos vagyok most.

//Ha nincs más, köszönöm a játékot! *-* //
Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
30
● ● karakter arca :
Chris Evans

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Pént. Szept. 29, 2017 11:19 pm

To Domi

2017. szeptember  13.

Szükségem van rád, hatalmas ostobaságot csináltam… Kellene egy nadrág és pulcsi is, meg sok zsebkendő, meg akár valami tömény is jöhet… Inkább utóbbit, mintsem azelőtti dolgot hozd...  

Nem volt semmi szia, mizus vagy bocs, hogy az éjszaka közepén kereslek, hiszen legalább 11 óra is volt már, ha nem éjfél, mert nem egyből üzentem Dominak se.  Legalább 5x kezdtem már neki az írásnak, de aztán mindig elvetettem és csak magam elé bámultam dideregve. Sietve pötyögtem be a címet is, hogy hol tetesse ki magát a taxival. Közben pedig egyik pillanatban azt gondoltam, hogy a lehető legnagyobb ostobaság volt, amit ma elkövettem, míg a másikban pedig azt, hogy nem… Vagy éppen az, hogy az éjszaka közepén zargatom fel a legjobb barátnőmet, aki vélhetően az igazak álmát alussza élete szerelme mellett, ez a gondolat pedig akaratlanul is gyomorszájon vágott.

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

✥ Szeretettel Gaston Boucher tollából
Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 6:03 pm

Csak azért írok, mert ez a számom, és mert a címem: Rue des Bleuets 56. 30/A
Szóval ide kellene jönnöd.
Ja, és találtam egy foltot a Guccin...
Gaston

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
71
● ● karakter arca :
Nolan Funk

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 6:09 pm

2017. október ~ To Gaston

Elmentettem és rendben, majd igyekszem nem sokat késlekedni és a sok teendőm között találni pár szabad órát, hogy elvigyem neked az inget.
Ha emlékem nem csal, akkor én csak a kertben kaptam meg, így nem hiszem, hogy én öltem volna meg ily aljas módon.
Panda

Persze, hogy nem fogok rohanni. Ahh, nem örültem meg, még akkor se ha már most hiányzott és szívesebben lettem volna vele, mint bárki mással. Az utolsó dolgot meg inkább poénnak szántam, mintsem komolyan. Talán venni fogja a lapot, nem pedig félreérteni.

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 6:45 pm

To Panda,
Szerintem meg párszor rám másztál, és meg is csókoltál.
Ez pedig rúzsfolt.
Én nem rúzsozom magam.
Bár nekem az is jól állna...
Gaston

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
71
● ● karakter arca :
Nolan Funk

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 6:49 pm

Mondanám, hogy megsajnállak, de nem megy, mert nem úgy tűnt, mint akinek ellenére volt.
Hmm, majd talán legközelebb jobban megfigyelem mennyire is áll jól vagy nem. Egyébként meg ne aggódj, tuti kijön belőle.

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 6:57 pm

To Pandora;
Csak akkor hiszem el ha látom.
És mi is moshatná ki jobban, mint egy szorgos női kéz... Cool
Úgyis sok a szennyesem...
Mikor jössz?

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
71
● ● karakter arca :
Nolan Funk

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 7:09 pm

Csak nem tapasztalat? Razz
Képzelem, hogy mennyire sok lehet…
Ha elmondanám, akkor hol maradna a meglepetés. Egyébként is illik viszonozni a meglepetéseket, nem gondolod?

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 7:15 pm

To Pandora;
És mivel lepjelek meg? :O
Hát van egy pár darab... megmutatom ha megérkeztél.
Lehet nem leszek itthon, csak azért fontos az időpont...

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
71
● ● karakter arca :
Nolan Funk

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 7:24 pm

Légy találékony. Wink
Bármennyire is csábító, lehet inkább kihagynám. Rolling Eyes
Akkor maximum feltalálom magam, de hidd el még tudok jól időzíteni, ha szeretnék, így ilyen miatt ne aggódj, vagy netán már hiányzom?

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 7:31 pm

To Pandora;
Gondoltam betartom amit ígértem.
Azt mondtam írok, hívlak, valami.
Hát valami...
Hjó, akkor csinálok valami kaját... -.-
Este vacsi?

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
71
● ● karakter arca :
Nolan Funk

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 7:42 pm

Legalább tudom, hogy betartod, amit ígérsz és tudom.
Te főzöl? Hmm, lehet szívesen meg is nézném. Rolling Eyes
Hánykor?

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 7:49 pm

To Panda;
9kor?
Haha... különleges vagyok, de ezt már tudnod kéne :O

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
71
● ● karakter arca :
Nolan Funk

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Csüt. Okt. 26, 2017 7:53 pm

Talán tudom, de attól még inkább örülnöd kellene, hogy képes vagy újra és újra meglepni. Legalábbis én nem bánom. Kíváncsian várom, hogy még mit tartogatsz.
Ott leszek. Bort vigyek, vagy csak elég az ing és jómagam?
Addig is légy jófiú, már amennyire tudsz az lenni.  nyau

And we need a reason
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
670
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

✥ Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje ••

Tell me your secrets

Pandora kütyüje
Second Chance frpg