Pandora kütyüje - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Yesterday at 9:57 pm ✥

✥ Yesterday at 3:20 pm ✥

✥ Yesterday at 11:09 am ✥

✥ Csüt. Júl. 19, 2018 10:50 pm ✥

✥ Csüt. Júl. 19, 2018 5:29 pm ✥

✥ Csüt. Júl. 19, 2018 12:05 pm ✥

✥ Szer. Júl. 18, 2018 9:32 am ✥

✥ Kedd Júl. 17, 2018 9:17 pm ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ Pandora kütyüje •• Szomb. Aug. 26, 2017 11:46 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

First topic message reminder :

Hope is a small word with a big meaning but it's a reason to live.
And we need a reason
Elit
● ● Posztok száma :
772
● ● Reag szám :
297
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

SzerzőÜzenet

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 5:17 pm

24.02.2018 - -- Hívás, Pandora

* némán ücsörgök az ágyban, a látogatási idő lejárt, most nincseneke fájdalmaim. Beszélnek kell valakivel, beszélnem kell a legjobb barátnőmmel, mert úgy érzem azonnal megbolondulok. Tárcsázom és számot és várok amíg válaszol a hívásra*
- Szia életem, zavarlak? *hangom csendes és megtört. *

Tanárok
● ● Posztok száma :
180
● ● Reag szám :
145
● ● karakter arca :
Clémence Poésy

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 5:26 pm

Bárhol lennék, csak nem itt, nem ebben a szobában a távirányított kapcsolgatva. Igazából egy helyen lennék, de már 10 óra is múlt, így gondoltam, hogy nem zaklatom, hiszen mindenkinek kijár a pihenés és kell idő vélhetően Sethnek is, hogy mindent megemésszen, ami mostanság történt velünk.  Unottan nyomtam újra tovább a műsort, amikor végre találtam valami értelmeset. Die Hard 3 pont jó lesz, de alig néztem két perce, amikor a telefon megszólalt mellettem. Meglepetten pillantottam a képernyőre, amint megláttam a nevet. Baj van? Miért ilyenkor hív? Gyomrom egyből görcsbe rándult a félelemnek köszönhetően és sietve némítottam ki a műsort, miközben felvettem a telefont.
- Sose zavarsz gyönyörűm. – felelem automatikusan, hiszen olyan volt számomra, mint egy testvér. Kicsit megköszörülöm a torkomat, hiszen a hangja is annyira…annyira megtört és szomorúan csendül. – Mi a baj? – finomkodhatnék, kerülhetném a forrókását, de jobbnak láttam a lényegre térni, ami nem hagyott nyugodni. Remélem, hogy minden rendben van velük és csak démonokat látok már ott is, ahol nagyon nem kellene…

And we need a reason
Elit
● ● Posztok száma :
772
● ● Reag szám :
297
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 5:32 pm

* Ahogy beleszól a telefonba hangja szinte azonnal megnyugtat. Mély levegőt veszek, mert nem tudok azonnal megszólalni, sejtettem, hogy észrveszi majd a hangomon, hogy valami nincs rendben. Nem kellett volna felhívnom, még egy ember akinek fejfájást okoz, ráadásul este 10 óra van. Teljesen elment az eszem. *
- Csak most látom milyen későre jár az idő. Visszahívhatlak holnap délelőtt, ha már pihentél...
* próbálom húzni az időt, mert tudom, ha beszélni kezdek akkor sírni is fogok, nem akarom még jobban megijeszteni.*
- Kórházban vagyunk. Négy napja beindult a szülés...most itt vagyok...annyira félek... *talán nem is érti miről van szó, összefüggéstelenül csacsogok. szerencsére az arcomat és könnyeimet nem láthatja.*

Tanárok
● ● Posztok száma :
180
● ● Reag szám :
145
● ● karakter arca :
Clémence Poésy

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 5:41 pm

Sok mindenkit elveszítettem, vagyis inkább ők engem. Túl sok szomorú arcot láttam már, hangot beszélni, hiszen egykoron az őrs berkein belül is megesik, hogy az emberek sírnak, elszorul a torkuk, megszólalni alig tudnak. Túl jól ismertem már ezeket a dolgokat, ennek köszönhetően pedig még inkább szíven ütött Domi hangja. Mi történhetett, hiszen annyira boldogok voltak és azt írta pár napja, hogy minden rendben van, ne aggódjak, erre most?
Bosszús és szomorú sóhaj bukik ki ajkaim között, ahogyan meghallom a szavait.
- Ne húzd az időt, vagy megkereslek és biztosan nem fog egyikünk se örülni, se mások. Mond el, hogy mi a baj. Nem számít az idő, most már úgyse tudnék aludni, míg nem árulod el. – először kicsit idegesen csendül a hangom, de aztán megenyhül és inkább aggódónak hat. Tényleg aggódom miatta, amikor viszont kimondja, akkor a telefon kicsúszik kezeim közül. Az ágyra hullik mellettem és kész szerencse, hogy ülök már, mert biztosan most rogynék össze. Hogy mi? Ez ugye csak valami rém álom lehet?
Sietve keresem az ágyneműben a telefonomat, amikor végre meglelem.
- Miért csak most szólsz? Miért nem szóltál előbb? Minden rendben lesz, ne aggódj. – próbálom megnyugtatni, miközben máris elkezdek kikászálódni az ágyból. – Bemegyek hozzád, ne sírj… - csuklik el a hangom és hirtelen már csak azt érzékelem, hogy én is sírok. Érzem, hogy vélhetően ő is ezt teszi. Megremeg a kezem, mert nem veszítheti el a gyerekeit, ő nem.  Szeretnék valami megnyugtatót mondani, de hirtelen csak azt tudom, hogy be akarok menni hozzá. Ott akarok lenni és megnyugtatni őket…

And we need a reason
Elit
● ● Posztok száma :
772
● ● Reag szám :
297
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 5:51 pm

* Mostmár biztos vagyok benne, hogy hiba volt ebben az órában telefonálni. Mégis mi a fenét gondoltam? Annyira félek, hogy már gondolkodni sem tudok rendesen. Igazán várhattam volna reggelig. Felsóhajtok, mostmár késő letenni a telefont, azzal csak még jobban felidegesíteném és megrémíteném. Hirtelen csend telepedik a vonal tulsó végére, rá kell pillantanom a kijelzőre, hogy lássam nem kapcsolt szét a vonal és nem egyedül beszélgetek.*
- Haló, itt vagy még? * hangom kicsit megremeg, túl hosszú a csönd, ugye minden rendben van? Kezem a hasamon pihenetetem, azt hiszem az idegesség nem túl jó ebben az állapotban, odabent ficánkolni kezdenek a gyerekek.
- Időre volt szükségem, hogy feldolgozzam. Ne haragudj. Ne...ne gyere. Vagyis, szeretném ha bejönnél, de már este tíz óra van biztosan nem fognak beengedni, majd holnap. Most jól vagyunk. A dokik megállították a szülést, szerencsére csak fájdalmaim voltak, a magzatburok nem hasadt ki, így megállíthatták a folyamatot. De a szülésig bent kell maradnom, szigorúan csak az ágyban. És...így már biztos, hogy hamarabb fognak érkezni. Nem bírják ki odabent a maradék két hónapot. * felsóhajtok és mire a mondat végére érek hangom teljesen eltorzul.*
- Borzalmas anya vagyok...még arra sem vagyok képes, hogy kihordjam őket... * tényleg a világ legrosszabb kismamájának érzem magam.*

Tanárok
● ● Posztok száma :
180
● ● Reag szám :
145
● ● karakter arca :
Clémence Poésy

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 6:07 pm

Mintha egy pillanatra megállna az idő és minden sötétebbé válna. Mikor lett ennyire sötét? Hol a francba van a telefon? Lázasan zakatol az agyam, miközben keresem magam mellett a készüléket. Erősnek kell maradnom. Értük, érte, de talán mégse megy már. Nem akarok erős lenni, nem akarom se őt, se a babákat elveszíteni. Annyira boldog volt, ő megérdemli, hogy minden rendben legyen. Még elkapom a mondandója végét.
- Itt vagyok, itt vagyok… - mondom sietve és próbálok megnyugodni, de közben már kapcsolom is fel a lámpát. Keresem a nadrágomat, mert az is biztos, hogy ezek után képtelen lennék álomra hajtani a fejemet, képtelen lennék édesdeden aludni, miközben a barátnőmnek szüksége van rám. Jóban és rosszban, ez nem csak a házasságokra igaz, hanem az igazbarátokra is és mi azok voltak, mondhatni már testvérek.
Megtorpanok egy pillanatra, amikor azt mondja, hogy ne menjek. Mintha szíven szúrtak volna, de aztán kicsit megkönnyebbülök a folytatásra, majd újra úgy érzem, mintha csak bele akarnának folytani egy vízbe. Ezek után tényleg azt akarja, hogy ne menjek be? Sz*rok a látogatásiidőre. Egyszer már legyen valami haszna annak is, hogy Fournier a nevem!  Bemegyek és kész, vagy berángatom magammal Sethel, neki van jelvénye. Nem érdekel se a törvény, se az idiótaszabályok. Vele akarok lenni! – Kincs….- nagyot nyelek, idegesen túrok kócos tincseimbe. – Ne is mondj ilyet. Nagyszerű anya vagy, nálad jobbat nem is kívánhatnának. – rogyok vissza az ágyra. – Ne beszélj butaságokat, erről nem tehetsz. Biztosan jól lesznek, lehet csak túlzottan kíváncsiak a világra, ezért történik ez. Kisrosszcsontok már most is. – próbálom kicsit megnyugtatni őt a szavaimmal. – Biztos vagyok abban, hogy a picik olyan erősek, mint amilyen te vagy. Talán csak tényleg túlzottan kíváncsiak, de hidd el, hogy minden rendben lesz, még akkor is, ha korábban érkeznek. – nagyot nyelek, de a hangom nem remeg meg, még akkor se, ha csöppet se vagyok olyan magabiztos, mint amilyennek mutatom. – S nem érdekel a látogatási idő, végre egyszer kihasználhatom a nevemet. Ott akarok veled lenni… - csuklik el a hangom, miközben megigazítom magamon a pólómat és ajkamba harapva folytom el a sírás hangját. Nem sírhatok, nekem kell most a támasznak lennem.

And we need a reason
Elit
● ● Posztok száma :
772
● ● Reag szám :
297
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 6:23 pm

* Az éjjeli szekrény felé nyúlok az üvegemért, kiszáradt a szám és innom kell egy kis vizet. Milyen szerencsém van most, hogy Serge külön kórtermert kért nekem, így nem zavar senkit a késő esti telefonálás és sírás egyvelege. Hatalmasakat kortyolok a vízből, majd a kiürült palackot visszateszem a szekrényre. Letörölgetem a könnyeimet, erősnek kell maradnom, Pandorának igaza an, nem lesz semmi baj. Nem kellett volna felhínom, számítanom kellett volna arra, hogy így fog reagálni. Ha valaki, ő mindig ott volt mellettem, a testvéremmé vált az évek során és most azért is bűntudatom van, mert ennyire megijesztettem.*
- Miért vagy ebben ennyire biztos? Mármint...megvan annak az esélye, hogy semmi bajuk nem lesz, de nagy az esélye annak is, hogy lesz...Tudom, hogy csak megnyugtatni akarsz, mindenki azt akarja, de nem tudok nyugodt lenni, HOGYAN? *nem akarok kiabálni, csak az elmúlt napok feszültsége így bukik ki belőlem...*
- Sajnálom...nem akartam bunkó lenni. Tudom, hogy csak jót akarsz nekem. * sóhajtok egy hatalmasat és szabad kezemmel a pocakom símogatom, a gyerekeimre is átragasztottam a nyugtalanságomat.*
- Életem...tényleg nem szükséges balhéznod ma este miattam. Holnap reggel is itt leszek, legalább hozhatsz nekünk egy kis mangót, förtelmes az itteni kaja. *elmosolyodom, de hangom még mindig szomorú*
- Miért történik velem mindez Panda? Miért? nyelek egy hatalmasat mielőtt folytatom.
- Panda...ha eljön majd az ideje a szülésnek, vagyis a műtétnek...és komplikciók lesznek...bármi. Ne engedd Sergnek, hogy depresszióba zuhanjon. Maradj végig mellette. * olvasgattam, és tudom, hogy mennyi veszélye lehet a koraszülésnek, ha a gyerekek vagy az én szervezetem nem elég erős. *
- Bármi lesz majd...a gyerekeimnek élnie kell. Rendben?

Tanárok
● ● Posztok száma :
180
● ● Reag szám :
145
● ● karakter arca :
Clémence Poésy

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 6:58 pm

Sóhajtok egyet megadóan, amit torokköszörülés követ. Hajamba túrok ismét, mintha hirtelen idegesíteni, pedig messze nem olyan hosszú, mint anno volt, de most mégis zavar.
- Igazából nem tudom, csak érzem. Tudod, biztos vagyok abban, hogy a félelmeiden és a kétségeid mögött neked is súg valamit az anyai szíved és azt súgja, hogy minden rendben lesz, mert rendben kell lennie, ugye? – kérdezem meg komolyan, mert ismerem már ennyire, hogy tudjam rá a választ. – Sok mindenben én se hittem, olykor azt hittem, hogy már nem lesz sose valami az életemben, sokszor éltem tévedésben, de aztán rá kellett ébrednem, hogy bármennyire is próbáljuk elnyomni az érzéseinket és nem a szívünkre hallani, mert mindig igaza lesz a szívnek. S ez most sincs másképpen. Nem tudom ésszel megmondani, de szívvel igen, hogy minden rendben lesz veletek, még akkor is, ha hamarabb fogod őket a kezedben tartani, mint kellene, vagy ha emiatt tovább kell kórházban maradnotok. A szereted meg fogja óvni őket és téged is. – hangom egyre higgadtabban csendül. Sose hittem volna, hogy valaha ilyen téren kell majd tartanom valakiben a lelket, de őszintén mondtam azt, amit. A szívem tényleg ezt súgta és hinni akartam abban, hogy most is igaza van, mint Sethel kapcsolatban, amiről még Domi se tud. Majd idővel, most úgyis van jobb dolga, mint azzal foglalkozni, hogy a testvére és a legjobb barátnője miként kerültek közelebb egymáshoz.
- Mangót? Értettem, írd meg még miket kértek és viszem nektek. Egy plüss Pandát is viszek, ha nem is vagyok ott, tud, hogy veled vagyok. – kuncogtam el magam, mintha csak kicsit felvidítani szerettem volna ezzel az idióta ötlettel is. Letöröltem a könnyeimet és lassan fújtam ki a levegőt.
- Úgy tartják, hogy ami nem öl meg, az csak erősebbé tesz. Amikor már minden túlzottan szép, akkor mindig történik valami baj, hogy próbára tegyenek minket…. – hangom elcsuklik, hiszen hirtelen eszembe jut az, hogy mennyire is boldogok voltunk Sethel, majd a halálom. Mindig történik valami, csak olykor valami végzetesnek tűnik… - De Kincs minden rendben lesz. Erős vagy, ott a férjed is melletted, a testvéred és én is. Mind veletek vagyunk. – tettem még hozzá komolyan, mert jöhet bármilyen nehézség mi ki fogunk mellette tartani. Már éppen folytatnám tovább, amikor a szavaim belém fojtják a mondandómat.
- Dominique Léah Dubois, most jól figyelj rám! – nem szoktam soha a teljes nevén hívni, így érezhette, hogy mindjárt megeszem őt. – Majd te szépen segbe rúgod utána a férjedet, mert te is ott leszel. Minden rendben lesz, és fejezd be ezt a pesszimista gondolkodást. Gondolj arra, hogy hamarabb a karodban tarthatod a kincseidet, még akkor is, ha emiatt tovább maradtok a kórházban, de minden rendben lesz. Tessék pozitívan gondolkozni, mert a végén a mangó mellé masszív seggbe rúgást viszek neked. – próbáltam az utolsó dolgot komolyan mondani, de azért érezhető volt, hogy nem tenném meg. Inkább csak akartam, hogy érezze a törődést, mert tényleg minden rendben lesz velük, ha nem egyből, de idővel. S nem Serge fog hazamenni a gyerekkel, hanem ők ketten a gyermekeikkel, így nem kell ilyet kérnie tőlem, hogy vigyázzak a férjére, mert majd megteszi ő, ahogyan egy feleségnek illik.

And we need a reason
Elit
● ● Posztok száma :
772
● ● Reag szám :
297
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 7:44 pm

* Fogalmam sincs, hogyan csinálja, de Panda mindig tudja, hogy mit kell mondjon nekem, mindig pontosan tudja mit akarok hallani és mire van szükségem. Sajnálom, hogy megzavartam, hogy mostmár ő is aggódhat és idegesgedhet miattam, de annyira szükségem van rá. Persze, Serge mindenben ott van mellettem, támogat és jobb férjet nem is kívánhatnék magamnak, de nekem Pandára is szükségem van, Serge bármennyire is odaadó és bármennyire szeret vannak dolgokat amiket csak egy barátnő adhat meg. *
- Igazad van. Én mindig itt leszek nekik és már most óvom őket. Igazad van, minden rendben lesz. Rendben kell lennie. Csak kétségbe estem és félek, de köszönöm. * Letörölgetem a könnyeimet és egy fokkal máris jobban érzem magam, bár a kétely és félelem soha nem fog elmúlni. Édesanya vagyok, mostmár mindig lesz bennem egy kis félelem, hogy rendben menjenek a dolgok. Azt hiszem ez minden anyában benne van. Legalábbis azokban akik tényleg törődnek a gyerekeikkel. Felnevetek, és bár nevetésem nem úgy cseng mint régen, talán nem is annyira őszinte, de az elmúlt négy nap ez az első alkalom, hogy nevetek, ez pedig a lelkem is könnyíti *
- Mangó és egy plüss Panda. Csodálatos ötlet. De hozz egyből kettőt, a gyerekeim is mindig tudni fogják, hogy számíthatnak rád. Ahogy én is, az életem minden pillanatában.
* Egy egészen röpke pillanatra meg is feledkezem arról, hogy hol vagyok, barátnőm hangja és bíztatása soka segít abban, hogy ne érezzem magam annyira szarul, de minden rossz érzést így sem sikerül elüldöznie belőlem. Teljesen nyugodt csak akkor leszek, ha a karjaimban fogom a gyerekeimet és tudom, hogy minden rendben van velük. Teljes nevem hallatán összerzdülök, azt hiszem sikerült nagyon felbosszantanom, sosem szokott a teljes nevemen szólítani.  Felsóhajtok*
- Igazad van, igazad van. Ne haragudj. Pozitív gondolkodás, nem szeretnék seggbe rúgást kapni. Tudom, hogy igazad van, csak olyan nagyon félek. Annyi pofont kaptam már az élettől, nem viselném el, ha a gyerekeimmel történne valami. Abba belebolondulnék, hisz ismersz tudod jól, hogy milyen vagyok. halványan elmosolyodom.
- Panda, ezt késöbb akartam megkérdezni, de nem tudok várni. Szeretnél Raana keresztmamija lenni? Boldog lennék ha elvállalnád és Seth mellett te lennél a keresztszülő másik fele.

Tanárok
● ● Posztok száma :
180
● ● Reag szám :
145
● ● karakter arca :
Clémence Poésy

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 8:34 pm

- Emlékszel, hogy mennyire féltél akkor is, amikor kiderült a dolog? Pláne, amikor kiderült, hogy ikrek lesznek. – mosolyodom el a könnyeim közepette, mert én emlékszem. – De látod utána is minden rendben lett. Gyönyörű esküvöd lett, elvett az a férfi, akit mindenkinél jobban szeretsz, s ha még idő előtt is, de lesz családotok. Semmi se jön könnyedén, mert ha úgy jönne, akkor nem becsülnénk meg. – tudom, sallang, mindenki ezt hangoztatja, de én egyre inkább hittem benne. Elveszítettem a családomat, azt a férfit, akit igazán szerettem hajdanán is. Még akkor is, ha tudtam jól, hogy nős, de nem volt boldog. Most pedig visszakaptam őt az életembe, tudja az igazságot és mégis képes elfogadni, szeretné, hogy mellette legyek. Az elmúlt évek szenvedései után valahogy még inkább megértettem, hogy a jó dolgok tényleg olykor sokára érkeznek meg és rögösút vezet hozzá, de ha eljön, akkor mindennél inkább megbecsüljük és ragaszkodunk hozzá…
- Értettem, akkor egy fiú és egy kislány Panda is rendelve van. Igyekszem teljesíteni a kívánságot, ha nem, akkor majd sírok egy sort az eladónak, hátha megszán. – kuncogok ismét alig hallhatóan, mert képtelem mekkora színpadi alakítás lenne, de mindent értük. Szeretnék mosolyt csalni kicsit az arcára, még ha a gondot nem is tudom eltűntetni, de legalább ha kicsit el tudom terelni a gondolatait, akkor már az is félsiker.
- Sose haragudnék rád, vagy ha mégis, akkor könnyedén elillan, mert szeretlek. – haloványan mosolygom, de közben még mindig nem könnyebb. Nem akarok arra gondolni, hogy netán a babáknak, vagy neki baja eshet. Abba én is beleroppannék, hiszen talán ő nem kapna második esélyt. Ő ezt az esélyt érdemli meg igazán a családjával, nem szakíthatja el az élet őket egymástól, ahogyan velem tette meg. – Mindenki fél, de hidd el minden rendben lesz, mert nálad jobban senki se érdemli meg azt a fránya boldogságot. Olykor minden simán megy, máskor kicsit göröngyös az út, de végül minden rendben lesz. – ebben akartam hinni és ebben is fogok. Egyszerűen nem akarok arra gondolni, hogy ennek rossz vége lehet. Gondolataimból pedig a kérdése zökkent ki. A szívem egyszerre szorul össze és dobban nagyot. Vajon tudja, vagy véletlen lenne, hogy pont minket kettőnket kér fel?
- Ez még kérdés "anyuci"? – kérdeztem vissza játékosan. – Igen, szeretnék! – nem volt semmi habozás a hangomban, tényleg szerettem volna. Pláne, hogy azzal az a férfival együtt lehetek keresztszülő, aki kedves volt a szívemnek. Vajon Seth már tud róla, vagy még nem?

And we need a reason
Elit
● ● Posztok száma :
772
● ● Reag szám :
297
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 9:48 pm

- Persze, hogy emlékszem. szipogok még egy kicsit, de már jobban érzem magam ahhoz képest, mint amikor felhívtam. Mostmár csak Serge hiányzik innen mellőlem, az illata, az ölelése, a szerelme.
- Köszönöm gyönyörűm...nem is tudod milyen sokat segítettél most nekem. egész halványan elmosolyodom. Most, hogy kicsit sikerült lenyugodnom a gyerekeim sem akarják kirúgni a vesémet a bordáimon keresztül. Pontosan tudom, hogy nem szabad idegeskednem, de abban a percben, hogy egyedül maradok gondolataimmal újra és újra ugyanazon kattog az agyam. Lassan úgy érzem kezdek megőrülni.
- Én is szeretlek, és köszönöm, hogy a barátod lehetek. teljesen őszintén mondom neki, azt hiszem sokkal, de sokkal üresebb lenne az életem, ha ő nem lenne a részese. Nem itt és nem ilyen körülmények között szerettem volna felkérni a keresztanyaságra, de annyira össze vannak kuszálódva és gyorsulva a dolgok körülöttem, hogy egyszerűen nem bírtam magamban tartani a kérdést, kikívánkozott belőlem. Elmosolyodom.
- Nagyon örülök neki. Akkor holnap keresztmamit várjuk a mangóval és a beígért plüssökkel. magamra húzom a takarót, mert nagyon lehűlt a levegő és kezdek fázni, talán valaki lekapcsolta a fűtést.
- Holnap újabb vizsgálatok várnak rám. Remélem minden rendben lesz, Raana nagyon aprócska, leginkább miatta lenne veszélyes ha beindulna a szülés. sóhajtok egy hatalmasat ahogy eszembe jutnak a rám váró nehézségek.
- Aludnom kell, és téged sem tartalak fel tovább. Köszönöm a bíztatást. Jóéjszakát, és ne aggódj túl sokat miattunk. megvárom a válaszát, majd kinyomom a teéefont. Hosszú ideig nézem még a fehér falakat, majd lekapcsolom az éjjelilámpát és megpróbálok aludni. Már ha egyáltalán sikerülni fog.

//köszöntem szépen ahwie imádlak love //

Tanárok
● ● Posztok száma :
180
● ● Reag szám :
145
● ● karakter arca :
Clémence Poésy

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 10:30 pm

- Nem kell köszönöd, ez természetes dolog. Mindig melletted fogok leszek. Ha sírunk, akkor együtt sírunk majd, ha nevetünk, akkor azt is együtt tesszük. – mondom mosolyogva és kicsit megkönnyebbülve, hogy tudtam neki segíteni. Viszont azt is tudom, ha lerakjuk a telefont, akkor már nem fogom tudni ennyire jól legyőzni a félelmeimet és egyedül se akarok vele maradni, nem akarom ezt érezni és rettegni, hogy netán tényleg baj lehet. Össze kell szednem, nem mehetek be hozzá holnap ennyire megtörten.
- Ugyan már. Én vagyok a szerencsés, hogy ilyen barátom van, mint amilyen te vagy. – legyintenék is egyet, ha éppen nem telefonban lenne ez a téma. Tényleg szerencsésnek éreztem magam, hiszen tavaly is jött értem, amikor éppen romokban voltam és még a ruhám is eléggé hiányos volt. Nem ítélt el, inkább csak próbált segíteni és ezt sose fogom elfelejteni. Tűzön, vízen át.
- Kitartást holnapra és délután érkezem, mire vége a vizsgálataidnak. Ne aggódj, a kislány majd rám üt és mindent túlél. Elhiteti mindenkivel, hogy kistörékeny, de aztán majd… - próbálom kicsit átfordítani ezt is pozitívabb irányba, de még csak most lettem felkérve keresztszülőnek, nem akarok máris arra gondolni, hogy netán ez sose történhet meg. A babák és az anyukájuk is jól lesz, még akkor is, ha nehéz hetek, vagy netán hónapok állnak előttünk. Igen, előttünk, mert nem fogom magukra hagyni őket, mellettük leszek.
- Nem tartasz fel. Szeretlek és vigyázz magatokra, ne idegeskedj sokat! – mondom neki komolyan, majd lerakom a telefont. Még hosszú percekig bámulom a kijelzőt, de végül inkább csak magam mellé ejtem a telefont, hogy a hatalmas némaságba burkolódzó házba elinduljak és kerítsek magamnak valami italt, mielőtt netán még valami ostobaságot csinálnék… Én naiv…

|| Én is köszönöm. Imádtam *.* ahwie

And we need a reason
Elit
● ● Posztok száma :
772
● ● Reag szám :
297
● ● karakter arca :
✶ Gal Gadot

Témanyitás ✥ Re: Pandora kütyüje •• Szomb. Feb. 24, 2018 10:35 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :