Testvérem
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Testvérem EmptyHétf. Aug. 28, 2017 4:57 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Csodás neved


Karakter arca;;
Amit szeretnél
ötleteim vannak
Csoport;;
bármi
-
Életkor;;
min.22
max.30
Foglalkozás;;
bármi
tényleg


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Nem szeretnék, illetve nem tudok sok mindent megköti ezzel a keresettel kapcsolatban.Jelneleg a létezéséről sem tudok, így azt is eldöntheti az alkotó, hogy fiút illetve lányt hozna szívesen. A kor választható ( 27 éves az én karakterem), lehetsz idősebb, fiatalabb vagy akár az ikrem is. Kedvedre alakíthatod a múltját, jelenét, személyiségét stb. A neve és a neme is szabadon választható. Az ET-m elolvasása nem feltétel, de ajánlott *-*
kérlek csak akkor vidd el, ha nem fogsz egyik napról a másikra eltűnni és legalább heti 2 reagra számíthatok. köszönöm *-*


A történet röviden.
Tudod milyen érzés egy anya szeretete? Tudod milyen családban felnőni, megkapni mindent amire vágysz? Érezted nagyon elveszettnek magad, de tudtad, hogy minden rendben lesz, ha anyád ölelő karjaiban lehetsz? Sírtál és megvigasztaltak?
Vagy megjártál földet és poklot egyaránt? Te sem találtad a helyed a családban? Üresnek és elveszettnek érezted magad?
a testvérem vagy, akinek a létezéséről nekem fogalmam sincs. Soha nem ismertük egymást, engem még születésemnél örökbe adott anyánk. Halála után hátra hagyott neked egy levelet, amiben értesít arról, hogy valahol a világban van egy testvéred, akit Dominique-nak hívnak, és leírta, hogy melyik árvaház lépcsőjén hagyott. Te pedig fogtad magad és nekiindultál, hogy felkutasd a testvéred, akinek a létezéséről eddig semmit sem tudtál. Szeretet, kíváncsiság, gyűlölet vagy valami egészen más vezérelt? Elképzelted milyen lesz amikor szemtől-szemben állunk majd egymással? Mit fogsz mondani? Hogyan fogunk érezni egymás iránt? Ennyi hosszú idő után is felszínre törhet az eltemetett testvéri szeretet? Vagy soha nem leszel képes bevallani nekem, az igazat? Árny maradsz csupán életem némaságában?
Minden döntés a te kezedben van. Rajtad áll, hogy hogyan játszod ki a lapokat, hogy hogyan alakítod a sorsodat és vele együtt az enyémet is.

nagyon várlak *-* ha beregisztráltál csak dobj meg egy pm-el és a többit megbeszéljük ott, gyere és kavard fel az életem *-*

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én...de nagyooon

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-