Lara Vivienne Cerise
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Lara Vivienne Cerise



● ●

● ● Lara Vivienne Cerise EmptyCsüt. Okt. 05, 2017 11:31 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

lara vivienne cerise


Karakter arca;;
Chloë G. Moretz
EMMA STONE
Csoport;;
SZOLGÁLTATÁS
OKTATÁS
Életkor;;
19
21
Foglalkozás;;
ÖNVÉDELEM OKTATÓ
EGYETEMISTA


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Te vagy az a lány, akivel már évek óta heti, ritkán havi szinten egy légtérben szoktunk tartózkodni, mégsem fordítottunk különösebb figyelmet a másik felé. De végül nem tudtuk elkerülni egymást, habár ha nem lett volna ez a barátom, akkor valószínűleg továbbra sem figyeltünk volna fel a másikra. Velem együtt kezdte az egyetemet, és akármennyire sem vagyunk egy szakon, de még egy karon sem, de hamar sikerült megtalálnunk a közös hangot, és sokat lógunk együtt. Mivel mondtam neki, hogy gitártanárnak készülök – és igazából még más hangszerekhez is rendkívüli érzékem van -, és hogy már gyerekkorom óta játszok rajta, felajánlott egy olyan lehetőséget, hogy akár már most is elkezdhetek erre gyakorolni. Ugyanis a nővére (azaz te) már jó ideje meg akart tanulni játszani valamilyen hangszeren, csak szinte sosem tudtak találni egy jó tanárt, ha mégis, az meg valami horribilis áron vállalta csak. Én pedig rábólintottam, mert sosem árthat, ez nem csak neked egy jó alkalom a tanulásra, hanem nekem is.
Mikor eljött az első óránk, akkor hamar sikerült közös hangra lelnünk, mert ekkor jöttünk rá, hogy már lényegében évek óta kerülgetjük egymást, de egy szót sem váltottunk még a másikkal. Mondhatjuk úgy is, hogy egészen egy húron pendülünk (borzalmas szóvicc, tudom, de kihagyhatatlan Lara Vivienne Cerise 3120448494 ). Az apátok rendőrtiszt, előtte pedig katona volt, szóval van bőven tapasztalata a harcok terén, és titeket is megtanított egy-két dologra. Ellenben az öcséddel te kapható is voltál erre az egészre, sőt még élvezted is. Sokszor jártál az edzőterembe (innen az „ismertségünk”), és egy éve már önvédelmet is tanítasz ezen a helyen, persze minderről csak nemrégiben szereztem tudomást. Lehet, hogy fiatal vagy, de amit apád tanított neked, azt rendesen tudod kamatoztatni, és nálad kétszer nehezebbeket is a földre tudsz kényszeríteni ennek köszönhetően.
Viszont akármennyire is úgy tűnhet az edzések közben, hogy agresszív vagy, ennél távolabb nem is állhatnának az igazságtól. Egy végtelenül kedves, humoros, aranyos lány vagy, aki ugyan nem retten vissza attól, hogy meg kell védenie magát, de ő maga nem keresi a lehetőségeket, hogy megvillogtassa a tudását – nyilván az edzőtermen kívül. Bár ettől függetlenül néha el tud kapni a hév, és hamar le tudsz teremteni bárkit, csupán szavakat használva.

// Így is kicsit hosszasra sikeredett ez a kis bevezetés, de remélem nem szegtem kedvét senkinek. Sőt, remélhetőleg épp ellenkezőleg.  lufi  Egyéb kikötéseim nem különösebben vannak (hogy ne tűnj el zokszó nélkül Lara Vivienne Cerise 3120448494 ), azt is igazából meghagyom neked, hogy az önvédelem oktatásán kívül jársz-e még egyetemre, vagy sem. A névhez nem ragaszkodom különösebben (ha mégis változtatod, írj rám azért), a Pb-kből kettőt is megadtam, remélhetőleg lehet választani közülük, de ha nem, és válóok, akkor valószínűleg meg tudjuk beszélni Wink Várlak nagyon! //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: Szerény személyem, de én nagyon Lara Vivienne Cerise 3120448494

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-