A Drog nyomozó
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A Drog nyomozó EmptySzomb. Okt. 28, 2017 7:49 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Ansel Cordell


Karakter arca;;
Jake Gyllenhaal
Channing Tatum
Csoport;;
Bűnüldözés és
hadügy
Életkor;;
37 +
44
Foglalkozás;;
drognyomozó
Bűnügyi főosztály


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

A kábítószer-kereskedelem a világ egyik legjövedelmezőbb - és egyúttal legigazságtalanabb - „biznisze", melyben, aki nyer, sokat nyer, aki veszít, mindent veszít. De hogyan működik ez a sokat szidott, a hatóságok által mégis többnyire tehetetlenül szemlélt üzletág?
Lehetséges valaha véget vetni neki?
Vagy legalább keretek közé szorítani? És milyen hatással vannak a különböző kábítószerek a használóikra?


Te tartóztattad le Argentinában Henry de Jesús López Lodonót, Kolumbia és a világ egyik legkeresettebb drogbáróját.
Sok felé jártál már, győzelmet aratva léptél le egyik városból a másikba. Ám itt Franciaországban megütötted a bokád, elakadtál, s nem tudsz tovább lépni az üggyel kapcsolatban. Te vagy az új nyomozó a városban. Úgy egy éve dekkolhatsz itt.  Az elődöd csődöt mondott, így téged rendeltek ki a helyére.
Eltökélt szándékod, hogy leszámolsz a bűnözéssel és drogügyletekkel, bár megköti a kezed az erkölcsi értékrended. Itt jövök én a képbe. Jó polgár révén beköszöntem hozzád, és elbeszélgettünk alaposan. Először nem kértél a segítségemből, de egy idő után beláttad, hogy az érdekeink egyeznek, csupán csak a módszereink különböznek. Mondhatni a kettőnk kapcsolata jövedelmező, újabb sikereket értél el mióta melléd kerültem. Nehezedre esik, hogy nálad jóval fiatalabbnak is köze van az ügyhöz, dolgozom rajta, de jól tudod, hogy nélkülem nem tudod elérni azt, amit szeretnél. És én se Nélküled. Szükségünk van a másik segítségére, akármilyen rossz szájízzel is jár ez. Én próbálok segíteni, azonban egyre inkább kihat a magánéletemre, kevesebb idő jut mindenre.
A sok szerintem felesleges szabályoddal, ragaszkodásoddal a régi, begyakorolt ám konzervatív dolgokhoz - miszerint egy nyomozó nem nyomozó csak ha ketten vannak - lassan már az agyamra mész. Egyszerre szigorúbb vagy és elnézőbb is velem.
Egyébként meg... a gyakornokod vagyok.
Nagy előnye volt a gyakorlatnak, hogy nem egy emberhez osztottak be, hanem az összes ügycsoportot megismerhettem. Izgalmas volt, hogy a nyomozókkal együtt mehettem ki helyszínelni: voltam egy házkutatáson is, és a tolvajok előkerítésekor is magukkal vittek a rendőrök. Voltam készenléti szolgálatban is, amikor este nyolctól másnap reggel nyolcig kellett bent lennem a kapitányságon. De leginkább melletted ténykedem.



Az alappillér ez lenne. Az meg, hogy mit építünk köré, meg rá, nincs kőbe vésve. Nyitott vagyok az ötletekre, szóval ha megérkeztél, megbeszéljük.
A többit nem szeretném megkötni, a karakter élete úgy alakult eddig, ahogyan csak szeretnéd, a jellemében is csak azt kötném ki, amit leírtam. Ha megtetszett volna, kérlek, küldj nekem egy pm-et, hogy tudjam megérkeztél. A név és a pb is szabadon alakítható, ám pb ügyben ne valami nyurga srácot néz ki magadnak.



Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, de nagyon, meg Morgane is Wink

Timothy Meyer
Timothy Meyer
Bûnüldözés,hadügy
● ●
● ● Posztok száma :
117
● ● Avatar alany :
Lucky Blue Smith
● ● :
A Drog nyomozó Tumblr_inline_o918ddWPJI1tae3h3_500

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-